Członek Europejskiej Federacji Pośredników Ubezpieczeniowych BIPAR | A Member of The European Federation of Insurance Intermediaries BIPAR | Membre de La Fédération Européenne des Intermédiaires d'Assurances BIPAR

wybierz język
Lista Sygnatariuszy
liczba wszystkich sygnatariuszy: 5477
L.p. Nazwisko i imię Sortuj↑ Sortuj↓ Miejscowość Sortuj↑ Sortuj↓
1 Aab - EFG Grzegorz Jarosław
2 Abramska Janina Gdańsk
3 Adam Elżbieta Częstochowa
4 Adamczak Jarosław Nowy Tomyśl
5 Adamczewski - EFG Władysław Łódź
6 Adamczyk Marek Kraków
7 Adamczyk Tomasz Tworóg
8 Adamczyk Paweł Częstochowa
9 Adamczyk - EFG Andrzej Gdańsk
10 Adameczek Kinga Sarnaki
11 Adameczek Kinga Poznań
12 Adamek Leszek Pojałowice
13 Adamiec Bartłomiej Kaniów
14 Adamkiewicz Jolanta Ewa Łódź
15 Adamowicz Bartłomiej Katowice
16 Adamowicz Alina Gdańsk
17 Adamowicz - EFC, EFG Zygmunt Gdańsk
18 Adamska Joanna Zgierz
19 Adamska Bogusława Wrocław
20 Adamska - EFG Barbara Warszawa
21 Adamska - EFG Marzena Warszawa
22 Adamski - EFG Krzysztof Warszawa
23 Adaszewska Bożena Dygowo
24 ADLER JOLANTA ŁÓDŹ
25 Adrian Bartoś Gdańsk
26 Aftyka Marek Lublin
27 Aleksandrowicz Bartosz Poznań
28 Aleksandrowicz - EFG Bogdan Biała Podlaska
29 Amann Rafał Katowice
30 AMBROZIAK-PRZYBYŁ MONIKA RZGÓW
31 Amieławska Dorota Gdańsk
32 Amietszajewa - EFG Wiesława Konin
33 Ancygier - EFG Kamil Kraśnik
34 Anczewska Jolanta Siedlce
35 Andrejko Ewa Gdańsk
36 Andrzej Filipek Poręby Furmańskie
37 Andrzejak-Woźniak Anna Międzybórz
38 Andrzejczyk Mariusz Zabrze
39 Andrzejewska Ewa Gorzów Wielkopolski
40 Andrzejewska Anna Konin
41 Andrzejewska Małgorzata Poznań
42 Andrzejewska-Tylman - EFG Renata Wrocław
43 Andrzejewski Mariusz Konin
44 Andrzejkowicz Piotr Gdańsk
45 Anecki Michał Biała Podlaska
46 Anglart Milena Szczerców
47 Anikó - EFG Tóvari Kraków
48 Ankier - EFG Bożena Jasło
49 Anszperger Bogdan Gdynia
50 Anszperger Anna Gdynia
51 Antczak Hanna Żyrardów
52 Antczak Joanna Lisów
53 Antecki Adam Poznań
54 Antkowiak - Zwęglińska Maria Violetta Warszawa
55 Antoniak Paulina Raciszyn
56 Antonik Joanna Wodzisław Śląski
57 Antonik - EFG Jerzy Cieszyn
58 Antoniuk Damian Ustroń
59 Antonowicz Jolanta Lipno
60 Antoszewski Grzegorz Łódź
61 Antoszkiewicz Jarosław Łódź
62 Antroszenko Robert Wrocław
63 Anyszka Agnieszka Płaskocin
64 Apanowicz Grażyna Elbląg
65 Ardziejewska Beata Gdańsk
66 Aroch Magdalena Wraszawa
67 Artowicz Arkadiusz Windyki
68 Atłasik Małgorzata Częstochowa
69 Augustyniak Janina Szczecin
70 Augustynowicz - EFG Tomasz Lublin
71 Babiarz Grzegorz Żołynia
72 Babik Dariusz Warszawa
73 Babisz Eliza Włocławek
74 Babula - EFG Piotr Warszawa
75 Bach Radosław Bałystok
76 Bachman Teresa Szczecin
77 Bachora Małgorzata Złotów
78 Bacior Mariusz Jelenia Góra
79 Bacławski Marek Tychy
80 Baczyńska - EFG Irena Warszawa
81 Badowska Ksenia Rawa Mazowiecka
82 Badura Maria Tychy
83 Badura Dorota Tychy
84 Baj Andrzej Jan Bedzin
85 Bajczyk Sławomir Elbląg
86 Bajor Piotr Warszawa
87 Bak Michał Wieluń
88 Bakowicz Karol Łodź
89 Bal Rafał Lubliniec
90 Bal Ewa Kochanowice
91 Balcerek Anna Zielona Góra
92 Balcerzak Marlena Doruchów
93 Balcerzak Grzegorz Doruchów
94 Balcerzyk Eugeniusz Kalisz
95 Ballon Martin Gierałtowice
96 Bałakier Krystyna Wrocław
97 Bałdyga Beata Warszawa
98 Bałdyga Krystian Gdańsk
99 Bałdyga Zbigniew Elbląg
100 Bałut Bogusław Tarnów
101 Banasiak Bożenna Piaseczno
102 Banasiak Ryszard Piaseczno
103 Banaszak Aldona Wrocław
104 Banaszczyk Jacek Warszawa
105 Banaszewski Jarosław Opoczno
106 Banaś Paweł Skawina
107 Bancerz - EFG Andrzej Łuków
108 Bandarzewska Alina Kodeń
109 Bandelak Grażyna Sopot
110 Bandurska Joanna Psary
111 Bandzarewicz Grzegorz Piszczac
112 Bańczyk Adrian Wodzisław Śl.
113 Bańkowski Wojciech Chotyłów
114 Bar - MDRT Artur Warszawa
115 Bara Tymoteusz Zwierzyniec
116 Baran Mariusz Świebodzice
117 Baran Mariusz Radymno
118 Baran Krzysztof Kraków
119 Baraniecka Anna Warszawa
120 Baraniecka - MDRT Anna Warszawa
121 Baraniecki Tomasz Jerzy Kętrzyn
122 Baranik Piotr Kraków
123 Baranow Agnieszka Włocławek
124 Baranowska Dorota Warszawa
125 Barańska Krystyna Łódź
126 Barański Zbigniew Rzeszów
127 Barański Artur Bydgoszcz
128 Barański Adam Zabrze
129 Barbarski Jarosław Gdynia
130 Barczewski Piotr Warszawa
131 Barczyk Anna Wolbrom
132 Bardadyn Piotr Bielany
133 Bardo Stanisław Tarnów
134 Barłowska Bernadetta Kraków
135 Baron Aneta Tarnowskie Góry
136 Baron Błażej Świerklany
137 Barszcz Sławomir Radom
138 Barszczewski Tomasz Gromadzice
139 Bartelt Maciej Częstochowa
140 Bartkowiak Robert Poznań
141 Bartkowiak Agnieszka Poznan
142 BARTKOWIAK DARIUSZ WROCŁAW
143 Bartłomiejczyk Marek Roman Łódź
144 Bartnicki Jan Gdańsk
145 Bartosiewicz - EFG Bartosz Warszawa
146 Bartosik - EFG Marek Kraków
147 Bartosz - EFG Piotr Warszawa
148 Bartoszek Joanna Gliwice
149 Bartoś Tomasz Warszawa
150 Bartyś Marek Lublin
151 Bartyś - EFG Marek Lublin
152 Barz - EFG Dorota Koszalin
153 BAS WACŁAW SZCZECIN
154 Basiński Marcin Warszawa
155 Basta Jan Wrocław
156 Bathis - EFG Zbyszek Bydgoszcz
157 Bator-Kalus Katarzyna Radzionków
158 Batory Radosław Warszawa
159 Bazan Katarzyna Józefa Katowice
160 Bazela Wanda Łódź
161 Bazińska-Michałowska Krystyna Toruń
162 Bączyk Paweł Siedlce
163 Bąk Danuta Kraków
164 Bąk Andrzej Lublin
165 Bąk Jacek Łódź
166 Bąk Barbara Radom
167 Bąk - EFG Teresa Bydgoszcz
168 Bąkowicz - EFG Bartłomiej Warszawa
169 Bąkowski Tadeusz Kędzierzyn-Koźle
170 BECLA CZESŁAW BOLESŁAWIEC
171 Bednarczyk Elżbieta Koszalin
172 Bednarczyk Joanna Bydgoszcz
173 Bedyk - EFG Marianna Płock
174 Bejm Lucyna Lubliniec
175 Bekalik - EFG Gabriela Sanok
176 Bekisz Katarzyna Toruń
177 BELLERT MAREK RZESZÓW
178 Bełdowski - EFC, EFG Marek Czarnocin
179 Bendyk Andrzej Zbigniew 64-920 Piła
180 Bentlejewska Małgorzata Warszawa
181 Beń Edyta Biała Podlaska
182 Berecka Barbara Lublin
183 Berecki Jerzy Lublin
184 Bereza Agnieszka Warszawa
185 Berezowska Violetta Warszawa
186 Berezowski Wojciech Warszawa
187 Berłowski Michał Bełchatów
188 Bernaciak - EFG Paula Łódź
189 Bernaciak - EFG Grzegorz Łódź
190 Bernacki Zbigniew Piła
191 Bernasiuk Małgorzata Janów Podlaski
192 Bernaś - EFG Paweł Warszawa
193 Bernatek Małgorzata Świętoszówka
194 Besler Anna Luboń
195 Betlińska - EFG Jolanta Bydgoszcz
196 Bębenek - EFG Grażyna Lublin
197 Bębenek - EFG Grażyna Warszawa
198 Będkowski Marcin Koziegłowy
199 Białas Zontek Beata Bielsko-Biała
200 Białecka Anna Wieruszów
201 Białek -Traut Katarzyna Łódź
202 Białogrodzka Katarzyna Zalesie Górne
203 Bichl - EFG Sandra Warszawa
204 Bidziński Krzysztof Gorzów Wielkopolski
205 Biedka Artur Radom
206 Biedka Jolanta Radom
207 Biedrawa Wojciech Bytom
208 Biedrzycki Artur Wrocław
209 Biegajło Małgorzata Terespol
210 Biegańska Iwona Łask
211 Biegański Mateusz Baranów
212 Biegun Iwona Żywiec
213 Biegun Piotr Osiek
214 Biegun Łucja Łazy
215 Biela Marcin Złotów
216 Bielak Andrzej Piekielnik
217 Bielak Elżbieta Warszawa
218 Bielak Maciej Lublin
219 Bielakowska - EFG Grażyna Warszawa
220 Bielarz Marzena Kraków
221 Bielawska Magdalena Kartuzy
222 Bielec Renata Stalowa Wola
223 Bielecka Małgorzata Gdynia
224 Bielecki Tomasz Kraśnik
225 BIELECKI JULIAN RAWICZ
226 Bielecki Konrad Rawicz
227 Bielerzewski Paweł Zielona Góra
228 Bielewicz Marek Wrocław
229 Bielewicz-Otremba - EFG Eliza Warszawa
230 Bieliński Andrzej Szczecin
231 Bielski Jerzy Michał Opole
232 Bielski - EFG Piotr Żnin
233 Biełuś Paweł Kowale
234 Bieniada - EFG Daniel Warszawa
235 bieniasz joanna poznań
236 Bieniasz-Krzywiec Krzysztof Gdańsk
237 Bieniek - Małolepsza Barbara Byczyna
238 Bieńko Krzysztof Pruszcz Gdański
239 Bieńkowska - MDRT Maria Barbara Płock
240 Biernacki - EFG Mariusz Dąbrowa Górnicza
241 Biernat Katarzyna Radlin
242 Biesiada - EFG Sławomir Tomasz Łódź
243 Biesiadka Aleksandra Kliniska Wielkie
244 Bigus - EFG Janusz Gdynia
245 Bigus - EFG Janusz Kąpino
246 Bil Urszula Lublin
247 Bil Krzysztof Kodeń
248 Bilińska Katarzyna Oława
249 Bilowicka Małgorzata Bożena Warszawa
250 Binek Agnieszka Szczerców
251 Biniecki Adam Ujeździec Wielki
252 Biniek Marek Warszawa
253 Binkiewicz - EFG Rafał  Warszawa
254 Binkowska Renata Bród
255 Bińkiewicz - EFG Stanisław Piotrków Trybunalski
256 Biowska Lidia Warszawa
257 Bis Bartłomiej Warszawa
258 Biskup Marcin Wrocław
259 Biskup Krystyna Wrocław
260 Blatoń Iwona Koszęcin
261 Blicharski Kzysztof Sierpc
262 Blinstrub-Tuleja Inga Bytom
263 Bliżycki Piotr Warszawa
264 Bloch Ewelina Głubczyce
265 Bloch Grzegorz Głubczyce
266 Błachowska - EFG Marianna Radom
267 Błanik Małgorzata Ustroń
268 Błasiak Marta Oborniki Wielkopolski
269 Błaszczak Jan Aleksy Warszawa
270 Błaszczak-Dzido - EFC, EFG Katarzyna Warszawa
271 Błaszczuk Jerzy Wiktor Szczytno
272 Błaszczyk Radosław Częstochowa
273 Błaszczyk Milena Sadów
274 Błaszczyk Adam Sadów
275 Błaszczyk Jacek Gniezno
276 Błaszczyk Łukasz warszawa
277 Błażejczyk Danuta Gdańsk
278 Błażejczyk - EFG Danuta Gdańsk
279 Błażejewska Anna Warszawa
280 Błażejewski Jacek Toruń
281 Błażejewski - EFC Rafał Kalisz
282 Błażejewski - EFG Rafał Kalisz
283 Błażek Grzegorz Bieruń
284 Błoj - EFG Sylwia Warszawa
285 Błoński Tomasz Gdynia
286 Błoszyk Arkadiusz Szczecin
287 Boba Magdalena Trzebinia
288 Bober Monika Kiszkowo
289 Bobik Grzegorz Ostrołęka
290 Bobkiewicz - EFG Krzysztof Roland Warszawa
291 Bobkowska Maria Kołobrzeg
292 Bobliński Eugeniusz Gdańsk
293 Bobliński - EFG Eugeniusz Lębork
294 Bobrowska Marzena Gdańsk
295 Bobusia - EFG Bogumiła Kraków
296 Bochenek Małgorzata Kraków
297 Bochenko Artur Wodzisław Śląski
298 Bocheńska Magdalena Brenna
299 Bocheński Paweł Brenna
300 Bochnik Ewa rzeszów
301 Boczek Radosław Ostrów Wielkopolski
302 BOCZEK Bogdan Gzinka-Łowicz
303 Boczek - EFG Stanisław Piotrków Trybunalski
304 Boczkowski Szymon Jastrzębie Zdrój
305 Bogacz - EFG Paweł Gdańsk
306 Bogdan Halina Głuchów
307 Bogdańska Marta Wrocław
308 Bogenryter - EFG Hubert Wrocław
309 Bogus - EFC Sebastian Częstochowa
310 Bogus - EFC, EFG Sebastian Częstochowa
311 Bogusz - EFG Daniel Warszawa
312 Boguszewski Zbigniew Ciechanowiec
313 Bohm - EFG Jacek Mikołów
314 Bohun Joanna Wrocław
315 Bojanowski Waldemar Jastrzębie Zdrój
316 Bojanowski Jarosław Lublin
317 Bojko Krzysztof Inwałd
318 Bojko - EFG Monika Andrychów
319 Bolach Elżbieta Wrocław
320 Bolda Arkadiusz Gdynia
321 Bomba Joanna Jelenia Góra
322 Bonder Luiza Warszawa
323 Bonia - EFG Krzysztof Poznań
324 Bonicki Andrzej Gorzów Wielkopolski
325 Boniecka Karolina Warszawa
326 Bonio Andrzej Adam Starachowice
327 Bontal - EFG Krzysztof Olsztyn
328 Borawski Jan Białystok
329 Borawski - EFG Wiesław Poznań
330 Borecka-Sikorska Violetta Toruń
331 Borecki Tomasz Lubliniec
332 Borek Rudolf Jaworze
333 Borkowska Katarzyna Łódź
334 Borkowska Iwona Biała Podlaska
335 Borkowska - EFG Aleksandra Biała Podlaska
336 Borkowski Krzysztof Marek Biała Podlaska
337 Borowicz - EFG Marek Gniezno
338 Borowiec Augustyna Kielce
339 BOROWIEC ANDRZEJ JEDLINA ZDRÓJ
340 Borowiecka-Piasecka - EFG Agnieszka Wrocław
341 Borowik Renata Białystok
342 Borowski Krzysztof Tarnów
343 Borowski Marek Warszawa
344 Borsik Robert Chotomów
345 Borsuk Danuta Jelenia Góra
346 Boruń Paweł Warszawa
347 Boruń Borven FS Paweł Warszawa
348 Boryczka - EFG Monika Katowice
349 Borysławski Sergiusz Zielona Góra
350 Borzęcka - EFG Barbara Dąbrowa Górnicza
351 Borzym - EFG Maria Olsztyn
352 Borzymek Wojciech Wyszków
353 Bosacki - EFG Paweł Gniezno
354 Botor Andrzej Tychy
355 Bożętka - EFG Tomasz Kraków
356 Bracisiewicz Michał Siemianowice Ślaskie
357 Brakowski Janusz Marek Piła
358 Brańka Jerzy Bielsko-Biała
359 BRĄCZEK TOMASZ BIELSKO-BIAŁA
360 Breguła Ewa Częstochowa
361 Brodecki Ryszard Chełm
362 Brodowski Wiesław M. Warszawa
363 Brol Marek Katowice
364 Brol Alina Warszawa
365 Broniewicz Kamila Wrocław
366 Bronikowska - EFG Krystyna Wiązowna
367 Bronikowska - EFG Krystyna Wiązowna
368 Bronikowski Kamil Bielsko-Biała
369 Bronk Adam Gdańsk
370 Broszko Lidia Gorzów Wlk.
371 Broszko Patryk Gorzów Wlk.
372 Broś Roksana Tychy
373 Brożek Anna Skarżysko-Kamienna
374 Bródka Konrad Radom
375 Brudło-Kozowy Wanda Gorzów Wlk.
376 Brudny Ireneusz Mazańcowice
377 Brusik Olga Sosnowiec
378 Brygider Marek Łódź
379 Bryk Eliza Szczecin
380 Brykczyński Paweł Lechlinek
381 Bryl Ewa Rydułtowy
382 Bryl Henryk Kalisz
383 Bryll-Szymańska Ewelina Poznań
384 Brylowska Ewelina Kowale
385 Brylska Marta Radom
386 Bryła - EFG Jarosław Wancerzów
387 Bryś Dorota Wisła
388 Bryza Lidia Baranów
389 Brzeska Jolanta Wrocław
390 Brzeski Ireneusz Gdynia
391 Brzezicha Florian Szreniawa
392 Brzezicka Wioletta Elbląg
393 Brzezicki Grzegorz Warszawa
394 Brzezina Romana Lubliniec
395 Brzezińska Małgorzata Olsztyn
396 Brzezińska Magdalena Warszawa
397 Brzeżańska - EFG Maria Katarzyna Szczecin
398 Brzozowska Magdalena Bolszewo
399 Brzozowska - EFG Aneta Bolszewo
400 Brzozowski Mirosław Warszawa
401 Brzozowski - EFG Marcin Poznań
402 Buchnajzer Łukasz Pogwizdów
403 Buchowiecki Andrzej Wręczyca
404 Buchta Anna Stargard Szczeciński
405 Buczak Krzysztof Rybnik
406 Buczek - EFG Janusz Mirosław Stąporków
407 Buczek - Wiśniewska Lukrecja Koszalin
408 BUCZEK-GRZEGOREK Kazimiera Wrocław - Szczytkowice
409 Buczkowska - EFG Zdzisława Bydgoszcz
410 Buczma Kamila Gorzów Wlkp.
411 Buczyło Artur Biała Podlaska
412 Buczyńska-Nowak - EFG Patrycja Zawiercie
413 Buczyński Dariusz Działdowo
414 Budniak Jadwiga Poznań
415 Budnik Roman Szczecin
416 Budzicz Arkadiusz Tychy
417 Budzik Marcin Częstochowa
418 Budzis - EFG Katarzyna Wałbrzych
419 Budziszewski Piotr Łódź
420 Budziszewski - EFG Wiesław Warszawa
421 Bugaj Aleksandra Lubliniec
422 Bugajska - EFG Urszula Warszawa
423 Bugajski - EFG Robert Warszawa
424 Bugla Małgorzata Pietrzykowice
425 Bugla Alina Rydułtowy
426 Bujalski Krzysztof Warszawa
427 Bukowiec Lucyna Kraków
428 Bukowski - EFG Dariusz Gorzyce
429 Bukowy Józef Wejherowo
430 Bula Roman Katowice
431 Bulanda Marek Skawina
432 Buliński Mariusz Wałbrzych
433 Bura Małgorzata Warszawa
434 Buraczyńska Wiesława Poznań
435 Burakiewicz Krzysztof Toruń
436 Burczyk Andrzej Cieszyn
437 Burek Teresa Głubczyce
438 Burek Jan Rzeszów
439 Burghardt - EFG Bożena
440 Burgiel Hanna Dęblin
441 Burgiel Andrzej Dęblin
442 Burgiel Izabela Dęblin
443 Burkowska - EFG Monika Warszawa
444 Bursztyńska - EFG Irena Bydgoszcz
445 Burtka Krzysztof Brzeziny
446 Burzyńska Katarzyna Ciasna
447 Burzyński Marek Poznań
448 Bybrowski Marcin Warszawa
449 Bybrowski Michał Warszawa
450 Byczkowski Krzysztof Warszawa
451 Byrczak Grażyna Świdnik
452 Byrska Iwona Bielsko-Biała
453 Bywalec Edyta Katowice
454 Cabaj - EFG Grzegorz Dębica
455 Caban Mariusz Łódź
456 Caban Michał Syców
457 Całka - EFG Arkadiusz 0
458 Cap Joanna Międzyrzec Podlaski
459 Cebula - EFG Eliza Warszawa
460 Cechowicz Michał Tomaszów Mazowiecki
461 Cegielski Krzysztof Wadowice
462 Cegiołka Wiesław Poznań
463 Ceglarek - EFG Łukasz Szczecin
464 Ceglarek - EFG Elżbieta Wancerzów
465 Cegłowska Agnieszka Środa Śląska
466 Cekała Arkadiusz Poznań
467 Celińska Joanna Warszawa
468 Celusta Krzysztof Brzoza
469 Ceran - EFG Agnieszka Gdańsk
470 Chaberka Andrzej Gdynia
471 Chaberko Zbigniew Kraków
472 Chacia - EFG Kamila Piła
473 Chajewski Bartosz Olsztyn
474 Chaława Adam Poznań
475 Chariasz Łukasz Lublin
476 Chętnik Marcin Poznań
477 Chlanda Jan Kraków
478 Chlebowski - EFG Wojciech Warszawa
479 Chłopek - EFG Marcin Lublin
480 Chmara Adam Wałbrzych
481 Chmiel Jacek Rzeszów
482 Chmiel Robert Sandomierz
483 Chmiel Elżbieta Wrocław
484 Chmiel Aleksander Warszawa
485 Chmiel - EFG Damian Kochanowice
486 Chmiel - EFG Tomasz Tarnobrzeg
487 Chmielak Adrian Warszawa
488 Chmielewska Monika Sopot
489 Chmielewska Halina Sandomierz
490 Chmielewska Alicja Słaboszów
491 Chmielewska Halina Renata Sandomierz
492 Chmielewska Katarzyna Poznań
493 Chmielewska-Litwińczuk Anna Suwałki
494 Chmielewski Jacek Sandomierz
495 Chmielewski Robert Gdańsk
496 Chmura Maria Kraków
497 Chochel Franciszka Żory
498 Chochowska Alina Stargard Szczeciński
499 Chocianowski Mariusz Sopot
500 Chojnacka - EFG  Karolina Konin
501 Chojnacki Krzysztof Warszawa
502 Chojnowski Zbigniew Tarnobrzeg
503 Cholewczuk - EFG Stanisław Katowice
504 Cholewik Szymon Jaworze
505 Chomicka Sabina Warszawa
506 Chondzyńska Marta Warszawa
507 Choromańska - MDRT Bożena Warszawa
508 Choroś Małgorzata Warszawa
509 Chorowiec Paweł Warszawa
510 Choszcz Marek Łódź
511 Choszcz Bartłomiej Gdańsk
512 Chotecki Remigiusz Częstochowa
513 Chrapkiewicz Joanna Chojnice
514 Chrapowicz Marcin Łomża
515 Chrobak Aleksandra Gliwice
516 Chromiński Waldemar Warszawa
517 Chronowski Wiesław Łabowa
518 Chruścicka Magdalena Istebna
519 Chruściel Rafał Bralin
520 Chruścielewska-Tundak maria warszawa
521 Chrzanowska Katarzyna Obrzębin
522 Chwalczuk Elżbieta Biała Podlaska
523 Chwedoruk Jan Warszawa
524 Chwieckowicz Danuta Elbląg
525 Chwieduk - EFG Magdalena Bydgoszcz
526 Chyliński Przemysław Kamienna Góra
527 Chyliński - EFG Edward Warszawa
528 Chynasiński Maciej Kalisz
529 Chynowska- Misiuro Grażyna Szczecin
530 Chyziak - EFG Maciej Gdynia
531 Ciaś Halina Barbara Warszawa
532 Cichocki Andrzej Warszawa
533 Cichoń Maciej Krosno
534 Cichoń Magdalena Kraków
535 Cichoń Robert Łódź
536 Cichońska Agata Warszawa
537 Cichorska Jolanta Choszczno
538 Cichosz - EFG Artur Bydgoszcz
539 Ciechan Sławomir Świdnik
540 Ciechanowski - EFC, EFG Sergiusz Słupsk
541 Ciechońska - EFG Renata Lublin
542 Ciechońska - EFG Renata Warszawa
543 Ciecierska Katarzyna Modlna
544 Ciepał Adam Sosnowiec
545 Ciereszko Łukasz Białystok
546 Cierzyńska Patrycja Biała Podlaska
547 Ciesielska Renata Słupca
548 Ciesielska - EFG Izabela Włocławek
549 Ciesielska - EFG Ewa Płock
550 Ciesińska Izabela Płock
551 Cieśla Bogusław Dębica
552 Cieśla Anna Lubliniec
553 Cieśla - EFG Tomasz Warszawa
554 Cieślak Zenon Celestynów
555 Cieślak Piotr Lubliniec
556 Cieślak Marzenna poznań
557 Cieślakowski Jerzy Kozienice
558 Cieślar Aneta Wisła
559 Cieślewicz Danuta Szydłowiec
560 Cieślewicz Katarzyna Gniezno
561 Cieśliczka Katarzyna Warszawa
562 Cieślik - EFG Marek Warszawa
563 Cieślikiewicz - EFG Dariusz Warszawa
564 Cieślikiewicz - EFG Dariusz Kiełpin
565 Cincio - MDRT Stanisława Kamienna Góra
566 Cincio-Klimek Anna Wałbrzych
567 Ciołek Aleksandra Gdańsk
568 Ciołek - EFG Sylwia Tarnobrzeg
569 Ciołeszyński - EFG Łukasz Warszawa
570 Ciorga - EFG Piotr Warszawa
571 Ciszek Zbigniew Łomża
572 Ciszek Kazimierz Radom
573 Ciszek - EFG Kazimierz Radom
574 Ciszek - EFG Kazimierz Radom
575 Ciszek - EFG,MDRT Kazimierz Radom
576 Ciszewska Danuta Łódź
577 Ciuba - EFG Robert Lublin
578 Ciuba - EFG Robert Puławy
579 Ciuła Dorota Koszalin
580 CIŹLA KAROL KIELCE
581 Copija Grzegorz Bielsko-Biała
582 Cuber Justyna Zabrze
583 Cuch - EFG Jacek Gdańsk
584 Curkowska Aleksandra Warszawa
585 Curyło - EFC, EFG Dorota Warszawa
586 CURZYDŁO BOŻENA ANDRYCHÓW
587 Cwynar Michał Kraków
588 Cybułka Katarzyna Widawa
589 Cygan Marek Tarnów
590 Cygan Jan Bielsko-Biała
591 Cygan-Hryniewicka Krystyna Police
592 Cymbała Marek Władysław Łobez
593 Cyran Anna Markowa
594 Cywińska-Furykiewicz Hanna Łódź
595 Czachor Jarosław Wielkie Drogi
596 Czachorowska Aleksandra Toruń
597 Czachorowski Stefan Toruń
598 Czaja Mirosław Sandomierz
599 Czaja Martyna Koszęcin
600 Czajka Paulina Biała Podlaska
601 Czajkowski Zbigniew Kramsk
602 Czajkowski Jacek Katowice
603 Czajkowski Artur Ostrowiec Świętokrzyski
604 Czajkowski Piotr Sosnowiec
605 Czapelka Aleksandra Gliwice
606 Czapelka - EFG Janusz Gliwice
607 Czapiewski Andrzej Bałdowo
608 Czapla Izabela Ożarowice
609 Czaplicki Robert Poznań
610 Czarnacki Adam Biała Podlaska
611 Czarnecka Jolanta Chorzów
612 Czarnecki Tadeusz Sosnowiec
613 Czarnowska Anna Bytom
614 Czarzasty Jakub Warszawa
615 Czech Dorota Wieliczka
616 Czech - EFG Jowita Wrocław
617 Czechowicz Michał Pruszcz Gdański
618 Czechowicz Andrzej Warszawa
619 Czekała Grażyna Poznań
620 Czekirda - EFG Robert Wieliczka
621 Czelej - EFG Dominik Gdańsk
622 Czemierzewska - EFG Agata Łódź
623 Czepas Bogdan Łódź
624 Czepełło Sławomir Wrocław
625 Czerewacz Natalia Nowogard
626 Czerhoniak - EFG Anna Warszawa
627 Czerkawska Ewa Rybnik
628 Czerniak Jacek Kraśnik
629 czernichowska anna wrocław
630 Czernicka - EFC Barbara Warszawa
631 Czernicka - EFG Barbara Warszawa
632 Czernicki - EFG Janusz Rzeszów
633 Czerniejewska Agnieszka Konin
634 Czerniewski - EFG Adam Elbląg
635 Czernyhowska - EFG Natasza Warszawa
636 Czerski Norbert Warszawa
637 Czerwiecka Teresa Kielce
638 Czerwiecki Jerzy Kielce
639 Czerwiecki Bernard Kielce
640 Czerwińska Katarzyna Wrocław
641 Czerwińska - EFG Emilia Toruń
642 CZOPEK AGNIESZKA GLIWICE
643 Czora Roland Jasienie
644 Czostek Marzena Szczecin
645 Czupryńska Joanna Katowice
646 Czupryńska - EFC, EFG Joanna Olesno
647 Czurgiel - EFG Cezary Giżycko
648 Czuryło Zbigniew Tarnobrzeg
649 Czykiejda - EFG Alicja Biała Podlaska
650 Czyżewska Ewa Biała Podlaska
651 Czyżewski Rafał Biała Podlaska
652 Czyżowicz Bogusław Buczek
653 Ćwieczkowska-Dydyńska Barbara Oława
654 Ćwikłowska - EFG Jolanta Oborniki Śląskie
655 Ćwikłowska - EFG Jolanta Oborniki Śląskie
656 Ćwirko - EFG Leonarda Szczecin
657 Dabiach - EFC, EFG Grzegorz Zielona Góra
658 Dabiach - EFC, EFG Grzegorz Szczecin
659 Daczkowska - EFG Marta Elbląg
660 Dajer Karolina Legnica
661 Dajer Bronisława Szczecin
662 Dalaszyński - MDRT Paweł Poznań
663 Dalkowski Rafał Gwoździany
664 Dampc Ilona Łęgowo
665 Dams Wiesław Bartoszyce
666 Danaj Jacek Warszawa
667 Danch Edyta Ruda Śląska
668 Danielczok Monika Lubliniec
669 Danielczok Łukasz Lubliniec
670 Danielewicz Małgorzata Poznań
671 Danielewicz Mariusz Poznań
672 Danielewicz Anna Poznań
673 Danielewska - EFG Magdalena Warszawa
674 Danieluk Bartłomiej Golczewo
675 Danik Cecylia Słupsk
676 Danik - Wypasek Katarzyna Słupsk
677 Danilewicz Ireneusz Lublin
678 Daniluk Sebastian Warszawa
679 Dargacz Roman Gdynia
680 Daroszewski Roman Łódź
681 Darwicki - EFG Mariusz Muszyna
682 Daszkiewicz Romuald Sępólno Kraj
683 Dawidowicz Leszek Gdynia
684 Dawidowicz Piotr Tomaszów Mazowiecki
685 Dawidson - EFG Dawid Częstochowa
686 Dąbek Jarosław Kraków
687 Dąbkowski Damian Poznań
688 Dąblewski Sławomir Słupsk
689 Dąbrowna-Kocan Hanna Gdańsk
690 Dąbrowska Zofia Ząbki
691 Dąbrowska Małgorzata Dębica
692 Dąbrowska Paulina Skierniewice
693 Dąbrowska - EFG Iwona Chodów
694 Dąbrowska - EFG Renata Kraków
695 Dąbrowski Piotr Gdańsk
696 Dąbrowski - EFG Piotr Lublin
697 Dec Krzysztof Biała Podlaska
698 Dec Natalia Biała Podlaska
699 Decyk Andrzej Wyszków
700 Dejna Magdalena Kowale
701 Dejna - EFG Marika Toruń
702 Dembek Piotr Bydgoszcz
703 Dembicki Dariusz Tczew
704 Dembitska Volha Tczew
705 Dembowska Jolanta Szczecin
706 Demski Jan Warszawa
707 Depta - EFG Robert Wrocław
708 Dera Tomasz Poznań
709 Derebecka - EFG Grażyna Kwidzyn
710 Derebecka - EFG Grażyna Elbląg
711 Dereń - EFG Marcin Wrocław
712 DERESZ GRACJAN Lubań
713 Derewecki - EFG Robert Warszawa
714 Dębczyński Robert Włocławek
715 Dębińska Ewa Wadowice
716 Dębowski Paweł Konin
717 Dębska Jolanta Warszawa
718 Dębska - EFG Beata Warszawa
719 Dębski - EFG Bogusław 0
720 Dietrich Mieczysław Władysławowo
721 Dixon Agnieszka Wrocław
722 Dłubak Kazimiera Pajęczno
723 Długosz - EFG Artur Kraków
724 Długosz - EFG Dorota Koszalin
725 Dmitroca Magdalena Lublin
726 Dmitrowicz Michał Biała Podlaska
727 Dmowski Marcin Łuków
728 Dobiesz - EFG Przemysław Gdańsk
729 Dobis Piotr Sztum
730 Dobis Tomasz Sztum
731 Dobis Jerzy Sztum
732 DOBRAŃSKI PAWEŁ PIŁA
733 Dobrasiewicz - EFG Renata Szydłowiec
734 Dobroń Zofia Radom
735 Dobrowolska - EFG Katarzyna Warszawa
736 Dobrowolska - EFG Krystyna Warszawa
737 Dobrowolski Jan Augustów
738 Dobrowolski Łukasz Zabrze
739 Dobrzyński Tadeusz Gorzów Wlkp
740 Dobucki - EFG Piotr Toruń
741 Dodacki - EFG Jan Warszawa
742 Dokurno - EFG Tomasz Poznań
743 Doliński Maciej Wrocław
744 Dolistowska Elżbieta Gdańsk
745 Dolniak Sebastian Warszawa
746 Dołęgowska-Wysocka Bożena Mirosława Warszawa
747 Dołganow - EFG Janusz Warszawa
748 Dołganow - EFG Krzysztof Gorzów Wielkopolski
749 Dołganow - EFG Krzysztof Gorzów Wielkopolski
750 Dołganow-Popek Jolanta Gorzów Wielkopolski
751 Dołgolewska - EFG Anna Warszawa
752 Dołomisiewicz Paweł Poznań
753 Domagalska Paulewicz Sylwia Słomniki
754 Domagała Agata Kielce
755 DOMAGAŁA MARIKA TORUŃ
756 Domagała Maciej Gliwice
757 Domagała Tomasz Warszawa
758 Domagała Agata SKARŻYSKO-KAMIENNA
759 Domański Jerzy Krzysztof Krasnystaw
760 Domański - EFG Rafał Warszawa
761 Domański - EFG Mirosław Sosnowiec
762 Domaradzki Andrzej Nowogard
763 Dombrowska Katarzyna Toruń
764 Dominiak Tomasz Zielona Góra
765 Dominikowska Monika Częstochowa
766 Domiński Marek Sztum
767 Dopart-Halama Agnieszka Bielsko-Biała
768 Dopierała Anna Gliwice
769 Dorabiała Janina Sieradz
770 Dorociak Andrzej Gorlice
771 Dorociak Łukasz Gdynia
772 Dorociński Kamil Warszawa
773 Dorosz Zbigniew Wrocław
774 Doroszko Izabela Gorzów Wielkpolski
775 Dorożyńska Aleksandra Lubliniec
776 Doskocz Krzysztof Krzeptów
777 DOST Klemens Morąg
778 DRAB TOMASZ RADOM
779 Drabik Stanisław Gdańsk
780 Draguła-Wróblewska Barbara Jelenia Góra
781 Drążek Zdzisław Chmielnik
782 Drej Jacek Świdnica Śląska
783 Drela Krzysztof Ząbki
784 Drela Beata Busko Zdrój
785 Drelich Joanna Gryfice
786 Drelicharz Łukasz Tarnów
787 Dreszer, LifeWays Sp. z o.o. Monika Łódź
788 Drewa Lucyna Gdańsk
789 Drewa - EFG Lucyna Gdańsk
790 Drewiczewska Agata Bielsko- Biała
791 Drewniak Zbigniew Warszawa
792 Drewnik Andrzej Elbląg
793 Drewnik Ewa Elbląg
794 Drewnowska Krystyna Poznań
795 Drewnowski - EFC, EFG Bogdan Białystok
796 Drgas Adrianna Luboń
797 Drobiazgiewicz Marek Szczecin
798 Drozd - EFG Anna Warszawa
799 DROZDOWSKA JOLANTA ŚWIDNICA
800 Drozdowski Zenon Luboń
801 Droździak Dariusz Santok
802 Drożdż-Kołosowska - EFG Mirosława Słubice
803 Drożdżewicz Adam Białystok
804 Drożyńska-Hangiel Anna Zarki
805 Druch Kamila Koszęcin
806 Drużkowski Grzegorz Wrocław
807 Drwęcki Michał Warszawa
808 Drygalski Zbigniew Poznań
809 Drygalski - EFG Artur Poznań
810 Dryja Leszek Kęty
811 Dryja Irena Kęty
812 Drypczewska Urszula Pilchowice
813 Drzastwa Olga Kłobuck
814 Drzazga - EFG Dominika Kraków
815 Drzewiecka Karolina Ewa Bydgoszcz
816 Drzewiecka-Woźnica Iwona Warszawa
817 Dubicka Ewa Ełk
818 Dubiński Przemysław Kroczyce
819 Dublas - EFG Janusz Warszawa
820 Dubowik - EFG Barbara Wrocław
821 Duch Artur Inowrocław
822 Duchant Paweł Poznań
823 Duczmalewski Artur Legionowo
824 Duda Dariusz Poznań
825 Duda Wiesław Piekary Śląskie
826 Duda Borys Bytom
827 Duda Robert Lubliniec
828 Duda Duda Warszawa
829 Duda Anna Kielce
830 Duda Paweł Kielce
831 Duda - EFG Przemysław Józefów
832 Duda - EFG Grzegorz Poznań
833 Dudek Artur Łańcut
834 Dudek Elżbieta Knurów
835 Dudek Marcin Knurów
836 Dudek Krzysztof Limanowa
837 Dudek Anna Kołobrzeg
838 Dudek - EFG Małgorzata Tarnów
839 Dudek - EFG Aneta Radom
840 Dudziak - EFG Renata Warszawa
841 Dudzińska EFG Anna Lublin
842 Dudzińska - EFG Anna Lublin
843 Dulak Mateusz Bielsko-Biała
844 Dulas Halina Wrocław
845 Dulat Ewa Kraków
846 Duława Piotr Goleszów
847 Dunaj - EFG Paweł Sopot
848 Duniec-Łuksza Teresa Gryfino
849 Dura-Stefaniak Emilia Pyrzyce
850 Durajewski Bartosz Gdańsk
851 Durjasz Waldemar Warszawa
852 Dusza - EFG Dominik Rzeszów
853 DUŚ-BAGIŃSKA WIOLETTA WILCZYCE
854 Dutka Małgorzata Jasło
855 Dutkiewicz Tomasz Poznań
856 Dutkiewicz Danuta Warszawa
857 Duwe Kazimierz Lębork
858 Dworak - EFG Agnieszka Tomaszów Mazowiecki
859 Dybkowski Krzysztof Lublin
860 Dybza Adam Poznań
861 Dybza Lucyna Poznań
862 Dyczkowska Kamila Gdynia
863 Dydyński Dariusz Oława
864 Dykowska Elżbieta Olsztyn
865 Dykta Sylwia Lubliniec
866 Dyla Katarzyna Kępno
867 Dyla - EFG Anna Katowice
868 Dymkowska Bożena Gdańsk
869 Dymsza Beata Kołbaskowo
870 Dymsza - EFG Beata Katowice
871 Dyrda Przemysław Bolesław
872 Dyrka Danuta Buszkowy
873 Dyszkant Adrianna Nekla
874 Dzbańska - MDRT Danuta Maria Warszawa
875 Dziadko Joanna Szczecin
876 Dzido Stanisław Biłgoraj
877 Dziechciaruk Magdalena Staw
878 Dziechciarz Elżbieta Rzeczyce
879 Dziedzic Halina Piątek
880 Dziedzic Joanna Bielany Wrocławskie
881 Dziedzic Katarzyna Skawina
882 Dziedzic Sławomir Gdańsk
883 Dziemiańczyk Bronisław Kołobrzeg
884 Dzierżak Seweryn Kraków
885 Dzierżak - EFG Seweryn Toruń
886 Dzierżak - EFG Szymon Toruń
887 Dzierżanowska Ewa Byczyna
888 Dzieszuk - EFG Daria Koszalin
889 Dziewońska-Czubat Agnieszka Kraków
890 Dzięcielska - EFG Maria Jolanta Koszalin
891 Dzięcielska - EFG Jolanta Koszalin
892 Dzięgiel Beata Czechowice-Dziedzice
893 Dzięgiel Jarosław Czechowice-Dziedzice
894 Dzięgielewski Jarosław Gdańsk
895 Dzięgielewski - EFG Jarosław Gdańsk
896 Dziki Marzenna Warszawa
897 Dzikowska Agnieszka Gdańsk
898 Dzikowski Jan Opatówek
899 Dziubek - EFG Agnieszka Bydgoszcz
900 Dziuda Cezary Warszawa
901 Dziuibińska-Lichońska Dorota Warszawa
902 Dziura Adrian Kraków
903 Dziurewicz Robert Koszalin
904 Dziwirek - EFG Marianna Szydłowiec
905 Dzwonowski Jacek Warszawa
906 Eckert Jacek Poznań
907 Efinowicz - EFG Józef Wrocław
908 Ekiert Janusz Warszawa
909 Eljaszuk - EFG Magdalena Komarówka Podlaska
910 Ernest Alina Koszalin
911 Ewald Klemens Sopot
912 Ewald Alicja Sopot
913 Ewasiak Damian Częstochowa
914 Fabia Wojciech Kozy
915 Fabia Magdalena Kozy
916 Fabian - EFG Lidia Warszawa
917 Fabijan Małgorzata Kraków
918 Fabijańska Krystyna Sokołów Podlaski
919 Fabisiak Maria Toruń
920 Fabisz Aleksandra Jastrzębie Zdrój
921 Fabisz Bożena Jastrzębie Zdrój
922 Fabiś Anna Strykowo
923 Falaciński Mariusz Gdańsk
924 Falewski Krzysztof Wołomin
925 Falińska Teresa Kołobrzeg
926 FALKIEWICZ TOMASZ CZERNIN
927 FALKIEWICZ TOMASZ MALBORK
928 Falkowska - EFG Grażyna Warszawa
929 Fałkowski Andrzej Gdańsk
930 Faraś Zygmunt Piła
931 Faryna Justyna Łomża
932 Fatyga Krzysztof Racibórz
933 Fąfara Leszek Urzejowice
934 Fechner - EFG Zbigniew Wrocław
935 Fedak Tomasz Warszawa
936 Feldman - EFC, EFG Łukasz Bolesławiec
937 Feldman - EFG Łukasz Bolesławiec
938 Fent Magdalena Tarnowskie Góry
939 Ferdyn Arkadiusz Strzyżowice
940 Ferens Dominika Łódź
941 Feret Alicja Niedoradz
942 Feręczkowska Mieczysława Łódź
943 Fertsch Ryszard Poznań
944 Fesnak - EFC, EFG Andrzej Warszawa
945 Fetraś Maria Warszawa
946 Fiała - EFG Leszek Warszawa
947 Ficner Mieczysław Wrocław
948 Ficner - EFG Krystyna Bieganów
949 Ficner - EFG Krystyna Międzyborów
950 Fidut Jacek Wrocław
951 Fidytek Beata KATOWICE
952 Fiecek Aneta Kluczbork
953 Fiedler Stefan Miłosławice
954 Fiedor Eugeniusz Mateusz Koniaków
955 Fiedorowicz Maciej Elbląg
956 Figas Beata Elbląg
957 Figas - EFG Hanna Sopot
958 Figatowska-Kojat Sylwana Szczecin
959 Figlarz Maria Przysucha
960 Figura Iwona Bielsko-Biała
961 Fijołek - EFG Adam Ząbki
962 Filapek Bartosz Czechowice Dziedzice
963 Filarowska Anna Maria Wrocław
964 Filas - EFG Jan Myślenice
965 Filipek - EFC, EFG Bożena Prudnik
966 Filipowicz Ryszard Warszawa
967 Finkielsztein Wiesław Pruszków
968 Fira Marcin Olkusz
969 Fiuk Małgorzata Gdańsk
970 Fiuk - EFG Małgorzata Sopot
971 Flądro Karolina Ewa Gliwice
972 Fliegner Wojciech Poznań
973 Flinik - EFG Barbara Inowrocław
974 Flinik - EFG Barbara Toruń
975 Florczak Adam Biała Podlaska
976 Florczak - EFG Bartłomiej Warszawa
977 Florian Bartosz Gdańsk
978 Florkiewicz Jacek Rzeszów
979 Fogiel Justyna Siemianowice Ślaskie
980 Fojcik Grażyna Mikołów
981 Folek Rafał Bielsko-Biała
982 Folek Jarosław Bielsko-Biała
983 Foltak Marek Łódź
984 Foltyn Anna Hażlach
985 Foltyn - EFG Hanna Pszczyna
986 Foltyn - EFG Przemysław Pszczyna
987 Foltynski Zbigniew Sopot
988 Foltyński Zbigniew Sopot
989 Forysiuk Andrzej Chełm
990 Foryst Wojciech Gliwice
991 Frach Piotr Białystok
992 Fraj Mirosława Lubliniec/Wierzbie
993 Franczuk Ryszard Gorzów Wlkp.
994 Frankiewicz - EFG Jerzy Kraków
995 Frankowski Cyprian Sieradz
996 Frankowski - EFG Krzysztof Warszawa
997 Frańczak Piotr Kielce
998 Frąc Mateusz Nowy Dwór Parcela
999 Frąckowiak Grzegorz Szczecin
1000 Frączek Dariusz Częstochowa
1001 Frąszczak - EFG Grzegorz Wałbrzych
1002 Frątczak Mariusz Poznań
1003 Friedrich Bartłomiej Racibórz
1004 Friedrich Ewa Myszków
1005 From Jolanta Olsztyn
1006 Fronc Halina Gdańsk
1007 Froń Michał Bytom
1008 Froń Grzegorz Bytom
1009 Fryc - EFG Adam Kraków
1010 Fryc - EFG Zbigniew Gdańsk
1011 Frydzińska - EFG Grażyna Cieszyn
1012 Fugas Danuta Katowice
1013 Fulara - EFG Edward Częstochowa
1014 Furman Grażyna Wrocław
1015 Furmaniuk Dariusz Biała Podlaska
1016 Furs Ryszard Warszawa
1017 Furtak Zdzisława Ostrołęka
1018 Gabarkiewicz - EFG Sylwia Warszawa
1019 Gabert Alicja Konin
1020 Gabor Adam Gierałtowice
1021 Gabryszewska Anna Elbląg
1022 Gabryś Tomasz Bielsko-Biała
1023 Gac Katarzyna Wałbrzych
1024 Gacek Ewa Bielsko-Biała
1025 GACEK-JANKOWSKA ANNA GDAŃSK
1026 Gacyk Elżbieta Warszawa
1027 Gajda Ewelina Sadów
1028 Gajda Damian Lisów
1029 Gajdek Mirosław Paweł Warszawa
1030 Gajek Danuta Skierniewice
1031 Gajek Katarzyna Ruda Śląska
1032 Gajewczyk Monika Toruń
1033 Gajewska Agata Zofia Pluty
1034 Gajewski Daniel Bielsko-Biała
1035 Gajowska Teresa Lubliniec
1036 Galek Wiktor Stalowa Wola
1037 Galek Grażyna Kraśnik
1038 Galewska Aleksandra Lublin
1039 Galica Jarosław Bogdanowice
1040 Galos Jarosław Kraków
1041 Gałaszkiewicz Stanisław Lubień
1042 Gałązka - EFG Sławomir Strzelce Opolskie
1043 Gałeczka Patrycja Kalety
1044 Gałęzowska Anna Legnica
1045 Gałka Anna Oleśnica
1046 Gałka Monika Kraków
1047 Gałka Przemysław Olkusz
1048 Gandecka Marta Dzierżoniów
1049 Ganowicz Maria Poznań
1050 Gansiniec Mirosław Lubliniec
1051 Gapińska - EFG Ewa Drobin
1052 Garbaciak Arkadiusz Tarnowskie Góry
1053 Garbacz - EFG Jadwiga Katowice
1054 Garbal Arikadiusz Świdnik
1055 Garbal Arkadiusz lublin
1056 Garbowska Daria Gdańsk
1057 Garbowski Marek Gdańsk
1058 Gardyś - EFG Grzegorz Poznań
1059 Gargas Dorota Wadowice
1060 Garlej Cezary Warszawa
1061 Garus - EFG Elżbieta Radom
1062 Gasek Katarzyna Wieliczka
1063 Gaszewska - EFG Mirosława Warszawa
1064 Gaszewski - EFG Krzysztof Warszawa
1065 Gatzke Elwira Barbara Nakło n/Notecią
1066 Gauza Agnieszka Kraków
1067 Gawędzki - EFC, EFG Jacek Wołomin
1068 Gawędzki - EFC, EFG Jacek Warszawa
1069 Gawlicki Mirosław Wrocław
1070 Gawlik Adam Bytom Odrzański
1071 Gawlińska Iga Szczecin
1072 Gaworek Waldemar Skierniewice
1073 Gawron Karolina Tomaszów Mazowiecki
1074 Gawroński Andrzej Józef Poznań
1075 Gawski Jan Piła
1076 Gazda Dariusz Gdańsk
1077 Gaździńska Anna Radom
1078 Gąciarek Katarzyna Warszawa
1079 Gądek Elżbieta Rudawa
1080 Gądek Sandra Gliwice
1081 Gąsiorek - EFG Marcin Żywiec
1082 Gąsiorek - EFG Sławomir Żywiec
1083 Gąsiorowska - EFG Anna 0
1084 Gąska - EFG Agnieszka Chlewiska
1085 Gąszczak Monika Łęka Opatowska
1086 Gąszczak Szymon Łęka Opatowska
1087 Gburzyński Bogdan Mława
1088 Gehr Tomasz Tychy
1089 Gelek Ireneusz Poznań
1090 Geppert Mariusz Bydgoszcz
1091 Gerlach Dariusz Gorzów Wielkopolski
1092 Gęba Beata Kol.Wola Piasecka
1093 Gibas Jarosław Wadowice
1094 Gibek Krzysztof Kraków
1095 Gicala Dariusz Lublin
1096 Gidrewicz - EFG Jan Gdańsk
1097 Giedo Wojciech Poznań
1098 Gierek Dominika Lublin
1099 Giermek Joanna Zator
1100 Gieroń Artur Łódź
1101 Gieruszczak - EFG Grażyna Warszawa
1102 Gierwatowska - EFG Beata Braniewo
1103 Gierwatowski Jacek Elbląg
1104 Gieysztor Ewa Warszawa
1105 Giza Ewa Wadowice
1106 Giza Ewa Wieprz
1107 Giziński Marek Łódź
1108 Gizmajer Piotr Warszawa
1109 Glanert - EFG Konrad Wrocław
1110 Glanowski Tomasz Kraków
1111 Glienke Krystyna Żukowo
1112 Gliniecki Kamil Starogard Gdański
1113 Glinka Roman Zielona Góra
1114 Glińska Maria Tychy
1115 Gliszczyński Jerzy Jelenia Góra
1116 Gładki Marian Krapkowice
1117 Gładysz Agnieszka Rudniki
1118 Głaz Paweł Kraków
1119 Głaz Danuta Nowogrodziec
1120 Głąb Halina Świebodzice
1121 Głebicka Małgorzta Mierzyn
1122 Głębowski Zbigniew Wrocław
1123 Głodek Ewa Poznań
1124 Głos - EFG Adam Katowice
1125 Głowacka Monika Warszawa
1126 Głowacki Marek Warszawa
1127 Głowacki Waldemar Krosno
1128 Głowacki Piotr Warszawa
1129 Głowinkowski Krzysztof Morawki
1130 Głowińska Joanna Wrocław
1131 Głuch Dorota Radom
1132 Głuchowska Jolanta Siedlce
1133 Głuchowski Adam Cieszyn
1134 Głyk Krzysztof Radostowice
1135 Gniado Monika Zebrzydowice
1136 Godzisz - EFG Grzegorz Krosno
1137 Godzisz-Krumov Anna Będzin
1138 Gogolin Anna Biała Podlaska
1139 Golba Justyna Kraków
1140 Golba Artur Gdynia
1141 Golba-Zawadzki Andrzej Muszyna
1142 Golda Marzena Katowice
1143 Goldberg - EFG Ilona Bydgoszcz
1144 Golec Wioleta Jolanta Wohyń
1145 Golisz Paweł Jarosław
1146 Golonka Danuta Anna Bielsko-Biała
1147 Golonko Julita Hajnówka
1148 Gołaszewski Krzysztof Warszawa
1149 Gołaś Iwona Lublin
1150 Gołąbek Agnieszka Lubliniec
1151 Gołda Katarzyna Mstów
1152 Gołdyka Michał Lubań
1153 Gołębiewski Arkadiusz Sztum
1154 Gołębiowski Krzysztof Gorzów Wielkopolski
1155 Gołębiowski Juliusz Gorzów Wielkopolski
1156 Gołębiowski - EFG Stanisław Legnica
1157 Gołębiowski - EFG Bronisław Warszawa
1158 Gołuch - EFC, EFG Wojciech Żywiec
1159 Goman Marcin Wejherowo
1160 Gomoluch Joanna Lubliniec
1161 Gomułkiewicz Marcin Gdynia
1162 Goncerzewicz Agnieszka Wągrowiec
1163 Gonsior Łukasz Targanice
1164 Gonsior Marta Gliwice
1165 Gontarek - EFG Aleksandra Warszawa
1166 Gontarska Marlena Włocławek
1167 Gontarz Damian Zabrze
1168 Goraj - EFG Wojciech Kielce
1169 Gorączewska Anna Warszawa
1170 Gorbaczow Jacek Gdańsk
1171 Gortat Tadeusz Białystok
1172 Gortat Piotr Białystok
1173 Gortat - EFG Paweł Białystok
1174 Gorzelniak Katarzyna Bielsko-Biała
1175 Gorzka Alicja Czaplinek
1176 Gorzkowska Justyna Półwieś
1177 Gostyńska-Woźniak - EFG Bogna Szczecin
1178 Gosz Robert Gdynia
1179 Goszkowski Tomasz Skierniewice
1180 Goś - EFG Bogdan Wrocław
1181 Gościnna Katarzyna Koronowo
1182 Gościnna Janina Koronowo
1183 Gowin Henryk Siemianowice Śląskie
1184 Gozdek Piotr Gdańsk
1185 Gozdek - EFG Piotr Gdańsk
1186 Gozdur Renata Marki
1187 Gozdur - EFG Marek Gdańsk
1188 Goździelewska - EFG Julita Gdańsk
1189 Goździk Anna Wrocław
1190 Góra Tadeusz Ciechocinek
1191 Góra Maria Ciechocinek
1192 Góra Tomasz Łódź
1193 Góra - EFG Andrzej Wancerzów
1194 Górecka Anna Wrocław
1195 Górecka Jolanta Lublin
1196 Górecka Marta Warszawa
1197 Górecka Grazyna Kraków
1198 Górecki Tomasz Katowice
1199 Górecki Jakub Kraków
1200 Górecki - EFG Jakub Opole
1201 Górkiewicz Urszula Ruda Śląska
1202 Górniaczyk Marcin Poznań
1203 Górnik Krzysztof Skierniewice
1204 Górnikowski - EFG Radosław Bielsko-Biała
1205 Górny Artur Bełchatów
1206 Górny Piotr Sopot
1207 Górny Robert Artur Radzyń Podlaski
1208 Górny Bożena Łodygowice
1209 Górny Krzysztof Łodygowice
1210 Górny Bogdan Nowy Tomyśl
1211 Górska Monika Biała Podlaska
1212 Górska Monika Szczecin
1213 Górska - EFG Renata 0
1214 Górzyńska Marika Szczecin
1215 Grabania Łukasz Gdańsk
1216 Grabarz Elżbieta Czarnków
1217 Grabczyński Mariusz Warszawa
1218 Grabiniok Magdalena Jaworzno
1219 Grabiński Krzysztof Łagiewniki Wielkie
1220 Graboeski - EFG Maciej Warszawa
1221 Grabowska Jolanta Gdańsk
1222 Grabowska Magdalena Sosnowiec
1223 Grabowski Zdzisław Katowice
1224 Grabowski Marek Kraków
1225 Grabowski Kamil Białystok
1226 Graczyk Jerzy Płock
1227 Gradowska Sylwia Warszawa
1228 Grajnert - EFG Maciej Warszawa
1229 Gralik - EFC, EFG Ireneusz Bydgoszcz
1230 Grams Maciej Gdynia
1231 Grams Maciej Gdynia
1232 Granat - EFG Jacek Warszawa
1233 Grąz Marek Sulisławice
1234 Grefkowicz Hubert Warszawa
1235 Gregorczyk Piotr Radom
1236 Gregoruk - EFG Lidia Warszawa
1237 Grela - EFG Monika Szczecin
1238 Greń Agnieszka Wilamowice
1239 Gręda Jerzy Płock
1240 Grobelny Katarzyna Wadowice
1241 Grocholski Aleksander Wałbrzych
1242 Grochowska - EFG Janina Gliwice
1243 Grochowski Mariusz Warszawa
1244 Grodzka - EFG Małgorzata Warszawa
1245 Grodzka-Malinowska - EFG Joanna Katowice
1246 Groger Marian Kraków
1247 Gromnicka Aleksandra Gdańsk
1248 Groń Wojciech Kraków
1249 Gros - EFG Adam Chorzów
1250 Grosiak Tomasz Poznań
1251 Grosicki Bartosz Kielce
1252 Grośty Katarzyna Chodzież
1253 Grotek Iwona Bełchatów
1254 Grotkowska Ewa Świnoujście
1255 Gruba Sandra Kartuzy
1256 Gruca Anna Dulowa
1257 Gruchała Dawid Kuźnia Raciborska
1258 Gruchała Waldemar Łódź
1259 Gruda Tadeusz Poznań
1260 Grudkowski Maciej Warszawa
1261 Grudniewski Adam Lisięcice
1262 Grudniewski Paweł Starachowice
1263 Grudzień Radosław Radzyń Podlaski
1264 Grudzień Stanisław Radzyń Podlaski
1265 Grudzień Radosław Lublin
1266 Grudzień - EFC, EFG Paweł Pawłów
1267 Grudzień - EFG Dorota Zajezierze
1268 Grudzień - EFG Dorota  Radom
1269 Grus Tomasz Lubliniec
1270 Gruszczyńska Iwona Koszalin
1271 Gruszczyńska Marlena Kraków
1272 Gruszka Dariusz Świętoszówka
1273 Gruszka Grzegorz Jaworze
1274 Gruza Marcin Warszawa
1275 Grycmacher Andrzej Chodzież
1276 Grygiel Małgorzata Koszalin
1277 Gryglak - EFG Małgorzata Wrocław
1278 Gryk Mirosław Białystok
1279 Grzeczka Marek Szczecin
1280 Grzegorczyk Marek Łaziska Górne
1281 Grzegorczyk Elżbieta Orzesze
1282 GRZEGOREK Leszek Wrocław - Szczytkowice
1283 Grzegórska - EFG Mirosława Drezdenko
1284 Grzegórska - EFG Mirosława Gorzów Wielkopolski
1285 Grzejdziak Magdalena Włocławek
1286 Grzela Ewelina Gdynia
1287 Grzelaczyk - EFG Lucyna Kalisz
1288 Grzelaczyk - EFG Michał Kalisz
1289 Grzelak Maciej Łódź
1290 Grzelak Tomasz Wałbrzych
1291 Grzelec-Brach - EFG Aleksandra Świętochłowice
1292 Grzenia Kamil Czernica
1293 Grzesło - EFG Henryk Oświęcim
1294 Grzeszczak Jacek Piotrowice
1295 Grześkowiak Wioleta Elbląg
1296 Grzęda - EFG Małgorzata Szydłowiec
1297 Grzonka Joachim Żory
1298 Grzonka Wojciech Gdańsk
1299 Grzybko Izabela Bialystok
1300 Grzybowska Małgorzata Sosnowiec
1301 Grzybowska Urszula Bełchatów
1302 Grzybowski Karol Kielce
1303 Grzybowski Krzysztof Lębork
1304 Grzybowski Edward Lębork
1305 Grzybowski - EFG Cezary Będzin
1306 Grzymała - EFC, EFG Dariusz Warszawa
1307 Grzywna Piotr Marian Rybnik
1308 Grzywocz Paweł Siemianowice Ślaskie
1309 Gubała - EFC, EFG Rafał Warszawa
1310 Gubczuk Rozenkiewicz Joanna Biała Podlaska
1311 Gucwa Sabina Gliwice
1312 Gugała Teresa Rzeszów
1313 Gulczyńska Anna Suchy Las
1314 Gulewicz Anna Wrocław
1315 Gurgul Teresa Brzesko
1316 Gurgul Mateusz Brzesko
1317 Guryn Elżbieta Warszawa
1318 Gurynowicz Barbara Czarnków
1319 Gut Andrzej Radom
1320 Gutek Stanisław Warszawa
1321 Gutek Przemysław Warszawa
1322 Gutek Dorota Warszawa
1323 Gutkowska Monika Radom
1324 Guzik Jan Bolesławiec
1325 Guzik Janina Tychy
1326 Guzy Bogusława Katowice
1327 Guzy Marcin Jastrzębie Zdrój
1328 Guźlińska Monika Maria Wołomin
1329 Gwiazda-Kulig Danuta Białystok
1330 Gwozdz Piotr GDAŃSK
1331 Habelok Agata Wadowice
1332 Habrych Marek Wałbrzych
1333 Habryka - EFG Ewa Mysłowice
1334 Haciuk - MDRT Anna Maria Warszawa
1335 Hadryś Agnieszka Łęka Opatowska
1336 Haftarczyk Izabela Warszawa
1337 Hagno Włodziemierz Bukowno
1338 Haines-Powell Karolina Warszawa
1339 Hajduczenia Grażyna wejherowo
1340 Hajduk Anna Kraków
1341 Hajduk Aldona Gdańsk
1342 Hajdus Danuta Toruń
1343 Hajzler Edyta Nowy Sącz
1344 Halagiera Stanisława Gorzów Wlk.
1345 Halczok Dariusz Bytom
1346 Halczok Janusz Bytom
1347 Haliasz Sebastian Kraków
1348 Haliński Krzysztof Radom
1349 Halmann Wiesława Gdańsk
1350 Haluch Żaneta Bielsko-Biała
1351 Hałabis Andrzej Lublin
1352 Hałas Dominika Wrocław
1353 Hampel Janusz Krotoszyn
1354 Hanczakowski Marek Kraków
1355 Hanczyn Dominika Wałbrzych
1356 Handke Robert Szczecin
1357 Handzlik Alicja Wadowice
1358 Hano Monika Przemyśl
1359 Hanusiak Józef Jelenia Góra
1360 Hanusiak Tadeusz Ruda Śląska
1361 Harbaszewski Leszek Siedlce
1362 Hardzina Teresa Oświęcim
1363 hartun wojtek Gdynia
1364 Hartung Wojciech Sopot
1365 Hartung Krzysztof Gdańsk
1366 Haszek Szymon Poznań
1367 Hawro Wojciech Słupca
1368 Hawryluk Łukasz Wrocław
1369 Hawryszkiewicz Lidia Malbork
1370 Hawryszkiewicz Lidia Sztum
1371 Hebel Andrzej Szczecin
1372 Hefczyc Aleksandra Gdańsk
1373 Heintze Jarosław Zielona Góra
1374 Helisz Wiesława Ewa Lubliniec
1375 Helisz Krzysztof Katowice
1376 Heller Janusz Leśna
1377 Hendzelewski Dariusz Gdańsk
1378 Herbszt Elżbieta Łapino
1379 Herbszt Tomasz Łapino
1380 Herka Bartosz Koźmin Wielkopolski
1381 Herka Elżbieta koźmin Wielkopolski
1382 Herman Anna Bielsko-Biała
1383 Herman Damian Zebrzydowice
1384 Herman Estera Drogomyśl
1385 Herman Grzegorz Police
1386 Herman - EFG Jacek Jaworzno
1387 Herman - EFG Jacek Katowice
1388 Herman-Skonieczna - EFG Urszula Stara Iwiczna
1389 Hermanowicz Aleksander Warszawa
1390 Hermanowicz Monika Gdańsk
1391 Herstowski Piotr Pszczółki
1392 Heyke Anna Gdynia
1393 Hęciak Mateusz Siedlce
1394 Hildebrandt Andrzej Poznań
1395 Hiliński - EFG Jacek Bydgoszcz
1396 Hinczyca - EFG Agnieszka Kraków
1397 Hintzke-Kleindienst Sylwia Gdańsk
1398 Hoffman - EFG Katarzyna Wrocław
1399 Hoffman - EFG Danuta Toruń
1400 Hoffmann - EFG Katarzyna Wrocław
1401 Hofman Mieczysław Kutno
1402 Hofman Tomasz Wadowice
1403 Hofman Sylwia Lublin
1404 Hojka Ewa Bielsko-Biała
1405 Holanowski Rafał Wrocław
1406 Holeksa Jadwiga Cieszyn
1407 Holik - EFG Jan Skawina
1408 Hołda Aleksandra Grobniki
1409 Hołdyk Krzysztof Bielsko-Biała
1410 Hołdyk Ewa Bielsko-Biała
1411 Hołownia-Nowik Mirosława Warszawa
1412 Hołubecka Elżbieta Syców
1413 Homa Marcin Muszyna
1414 Homa - EFG Katarzyna Czechowice-Dziedzice
1415 Homan - EFG Barbara Katowice
1416 Homann - EFG Barbara Katowice
1417 Honkisz Aleksandra Kozy
1418 Honkisz Monika Wadowice
1419 Hope - EFG Jolanta Szczecin
1420 Horbaczewska - EFG Ewa Gorzów Wielkopolski
1421 Horbowska Ewa Wisła
1422 Horna Katarzyna Łódź
1423 Horst Bartłomiej Lubliniec
1424 Horwacik - EFG Danuta Kraków
1425 Hómin Aleksander Kraków
1426 Hrabia Artur Kraków
1427 Hrabia - EFG Artur Kraków
1428 Hryńczuk Paweł Biała Podlaska
1429 Hukaluk Tomasz Międzyrzec Podlaski
1430 Hyblik Ewelina Gorlice
1431 Hyżak Alina Bełchatów
1432 Hyży Adrian Bądkowo
1433 Imiołek - EFG Janusz Oleśnica
1434 Inasińska Jolanta Wiesława Kraków
1435 Inasiński Antoni Kraków
1436 Indyk Paweł Gdańsk
1437 Inglot Lucyna Błażowa
1438 Inglot - EFG Agata Rzeszów
1439 Iranowski Janusz Kraków
1440 Iranowski Wojciech Kraków
1441 Irla Jolanta Warszawa
1442 Irzabek Małgorzata Gdansk
1443 Iskrzycka Natalia Wisła
1444 Iwan Krzysztof Łódź
1445 Iwanicka-Wójcik Danuta Łęczna
1446 Iwaniuk Jan Białystok
1447 Iwaniuk Danuta Białystok
1448 Iwaniuk Justyna Lubliniec
1449 Iwaniuk - EFG Ewa Biała Podlaska
1450 Iwanków-Klempouz Joanna Wrocław
1451 Iwanów - EFG Paweł Wrocław
1452 Iwański Jan Warszawa
1453 Iwińska-Broda - EFG Małgorzata Warszawa
1454 Iwiński Jerzy Łęczyca
1455 Izbicki - EFC, EFG Radosław Suwałki
1456 Iżycki Zbigniew Wrocław
1457 Jabłonka Agnieszka Żory
1458 Jabłońska Bożenna Łódź
1459 Jabłońska - EFG Magdalena Kalisz (Sośnie)
1460 Jabłoński Andrzej Gdańsk
1461 Jabłoński Wacław Chełm
1462 Jabłoński Adam Łódź
1463 Jabłoński - EFG Andrzej Kwidzyn
1464 Jacaszek - EFG Wojciech Gdynia
1465 Jach Piotr Kraków
1466 JACHACY DOMINIK ŁÓDŹ
1467 Jackiewicz Arleta Warszawa
1468 Jackowska Renata Warszawa
1469 Jackowska Alicja Włocławek
1470 Jackowska Wiesława Iława
1471 Jacygrad Jacek Poznań
1472 Jacyno-Onuszkiewicz Szymon Gdańsk
1473 Jacyno-Onuszkiewicz Anna Gdańsk
1474 Jacyno-Onuszkiewicz - EFG Wiktor Gdańsk
1475 Jaczun - EFG Małgorzata Ostróda
1476 Jadacki - EFG Mariusz Warszawa
1477 Jagiełło - EFG Łukasz Siedlce
1478 Jagoda Łukasz Siedlec Duży
1479 Jagusz - EFG Robert Nysa
1480 Jagusz - EFG Robert Opole
1481 Jakobicka - EFG Halina Wrocław
1482 Jakubczak - EFG Weronika Warszawa
1483 Jakubczyk Paweł Mierzęcice
1484 Jakubek Adam Koszalin
1485 Jakubek Kamil Gliwice
1486 Jakubiak Krzysztof Białystok
1487 Jakubiak Andrzej Brwinów
1488 Jakubiak Krzysztof Wąbrzeźno
1489 Jakubiec Paweł Leżajsk
1490 Jakubiszyn Agnieszka Bolesławiec
1491 Jakubowska Małgorzata Łódź
1492 Jakubowska Teresa Warszawa
1493 Jakubowska - EFG Sylwia Sosnowiec
1494 Jakubowski Adam Sandomierz
1495 Jakubowski Janusz Sandomierz
1496 Jakubowski Maciej Warszawa
1497 Jakubowski - EFG Jacek Łódź
1498 Jakubowski - EFG Jerzy Warszawa
1499 Jakubowski - EFG Aleksander Kalisz
1500 JAMKA JAROSŁAW RYSZARD KŁODZKO
1501 Jamrozik Tomasz Jawornik Polski
1502 Janczur Larysa Warszawa
1503 Janczyk Cezary Kępno
1504 Janczyk-Michalska Katarzyna Kępno
1505 Janeczko - EFG Dorota Toruń
1506 Janeczko - EFG Dorota Bydgoszcz
1507 Janiak Zdzisława Sosnowiec
1508 Janiak - EFG Jacek Warszawa
1509 Janiak - EFG, MDRT Ludmiła Bydgoszcz
1510 Janiak - IMMOF. Piotr Wrocław
1511 Janica Grzegorz Szczyrk
1512 Janich Joanna Gdańsk
1513 Janich - EFG Joanna Gdańsk
1514 Janich-Kolas Justyna Gdańsk
1515 Janicka Danuta Olsztyn
1516 Janicki Stanisław Nowy Targ
1517 Janicki - EFG Stanisław Nowy Targ
1518 Janik Michał Częstochowa
1519 Janik Henryk Częstochowa
1520 Janik Michał Warszawa
1521 Janiszewski Tadeusz Warszawa
1522 Janiszewski - EFG Jerzy Stalowa Wola
1523 Janki Grzegorz Wrocław
1524 Jankowicz Patrycja Kraków
1525 Jankowska Katarzyna Skierniewice
1526 Jankowska Elwira Chełm
1527 Jankowska Marta Stargard Szczeciński
1528 Jankowska Jadwiga Płock
1529 Jankowska - EFG Maria Bartoszyce
1530 Jankowska-Kowalska - EFG Lidia Czerwonak
1531 Jankowski Ireneusz Chełm
1532 Jankowski Andrzej Lublin
1533 Jankowski Jakub Warszawa
1534 Jankowski Arkadiusz Truskolasy
1535 Jankowski Zbigniew Olesno
1536 Jankowski - EFG Janusz Warszawa
1537 Jankowski - EFG Stanisław Gdańsk
1538 Jankowski - EFG Bogdan Gorzów Wielkopolski
1539 Janociński - EFC, EFG Sławomir Nowa Dęba
1540 Janoska Sylwester Opole
1541 Janota Janusz Strumień
1542 Janota Jadwiga Katowice
1543 Janowicz Alicja Gdańsk
1544 Janowski Mikołaj Kraków
1545 Januchowski Paweł Witkowo
1546 Januła Jolanta Rybarzowice
1547 Janusz Marcin Lubliniec
1548 Januszewicz Jarosław Warszawa
1549 Januszewska - EFG Anna Krosno
1550 Januszewski Andrzej Katowice
1551 Januszko Grzegorz Skotniki
1552 Januszyk Halina Kęty
1553 Januszyk Marian Oświęcim
1554 Januszyk - Hurnik Agnieszka Oświęcim
1555 Januszyk-Hurnik Agnieszka Oświęcim
1556 Janyga Anna Łomża
1557 Jańczak Barbara Żary
1558 Jańczyk Ewelina Katowice
1559 Jarema - EFG Ewa Wałbrzych
1560 Jargieło Marta Lublin
1561 Jarmuł Wojciech Katowice
1562 Jarnot Krzysztof Brzeszcze
1563 Jarocki Adam Lublin
1564 Jarocki Paweł Wrocław
1565 Jarocki Adrian Sokółka
1566 Jaroć Dorota Gdańsk
1567 Jaroń Wojciech Stefan Warszawa
1568 Jaroński Cezary Radom
1569 Jaros - EFG Urszula Lublin
1570 Jaros - EFG Mariusz Katowice
1571 Jarosław - EFC Jędrej Warszawa
1572 Jarosz Bogusław Bystra
1573 Jarosz Tomasz Szczecin
1574 Jarosz Jerzy Łochów
1575 Jarosz - EFG Jarosław Opole
1576 Jaroszewicz Marcin Świebodzin
1577 Jaroszuk - EFG Krzysztof Warszawa
1578 Jasielonis Sławomir Szczecin
1579 Jasina Stanisław Elbląg
1580 Jasina - EFG Stanisław Elbląg
1581 Jasińska Anna Poznań
1582 Jasińska Joanna Bytom
1583 Jasińska Hanna Lublin
1584 Jasińska Halina Koszalin
1585 Jasińska Wiesława Jelenia Góra
1586 Jasińska - EFG Joanna Warszawa
1587 Jasiński Przemysław Poznań
1588 Jasiński Stanisław Poznań
1589 Jasiński Stanisław Koszalin
1590 Jasiński Sławomir Gliwice
1591 Jasiński Szymon Stare Miasto / Poznań
1592 Jaskulska Monika Radom
1593 Jaskulski Arkadiusz Warszawa
1594 Jaskuła Karolina Lublin
1595 Jaskuła Andrzej Warszawa
1596 Jaskułowska Ewa Blichowo
1597 Jaskułowska - EFC, EFG Ewa Płock (Kalisz)
1598 Jaskułowska - EFG Ewa Kalisz
1599 Jastrzębowska Ewa Gdańsk
1600 Jastrzębska Jadwiga Żagań
1601 Jastrzębska Katarzyna Tywęzy
1602 Jastrzębska Katarzyna Sztum
1603 Jaszczyk Klaudia Bytom
1604 Jaszkiewicz - EFG Andrzej Zielona Góra
1605 Jaszkiewicz - EFG Andrzej Szczecin
1606 Jaśkowiak Marta Świdwin
1607 Jaśkowska Sławomira Gdańsk
1608 JAWCZAK KRZYSZTOF NOWY SĄCZ
1609 Jawor Beata Myślenice
1610 Jaworska Małgorzata Wrocław
1611 Jaworska Urszula Warszawa
1612 Jaworska Elżbieta Wrocław
1613 Jaworska Agnieszka Gdańsk
1614 Jaworska - EFG Jolanta  Kielce
1615 Jaworska - EFG Anna
1616 Jaworska - EFG Jolanta Kielce
1617 Jaworski Tomasz Gdynia
1618 Jaworski Piotr Kozienice
1619 Jaworski Adrian Mysłowice
1620 Jaworski Artur Mysłowice
1621 Jaworski Jacek Podwilk
1622 Jaworski - EFG Rafał Katowice (Częstochowa)
1623 Jaździkowski Gabriel Warszawa
1624 Jaźwiński Stanisław Ostrołęka
1625 Jażdżewski Stanisław Gdańsk
1626 Jeger Urszula Koszalin
1627 Jekiel Tomasz Olsztyn
1628 Jellinek - EFG Jolanta Szczecin
1629 Jelonek Tomasz Węglowice
1630 Jelonek - EFG Tomasz Olesno
1631 Jendykiewicz Maria Piła
1632 Jerka Mariusz Olesno
1633 Jezierska Karolina Elblag
1634 Jezierski Marcin Elbląg
1635 Jeziorna Izabela Kępno
1636 Jeziorska-Kusznier Krystyna Jankowa Żagańska
1637 Jędrecka Iwona Kluczbork
1638 Jędrej - EFC, EFG Jarosław Warszawa
1639 Jędrej - EFG Jarosław Warszawa
1640 Jędrowiak-Żok Barbara Zielona Góra
1641 Jędryka Aleksandra Kraków
1642 Jędryka Łukasz Lubliniec
1643 JĘDRZEJAK JOLANTA PŁOCK
1644 Jędrzejczak Zofia Zgierz
1645 Jędrzejewska Anna Łódź
1646 Jędrzejewski Roman Łódź
1647 Jęśko Jarosław Poznań
1648 Joańska - EFG Eliza Rybnik
1649 Jobell Agnieszka Szczecin
1650 JODŁOWSKA BEATA GDAŃSK
1651 Joks Marek Wrocław
1652 Jonda Łukasz Gliwice
1653 Jończak Mariola Kochanowice
1654 Jończak Marian Kochanowice
1655 JÓZEFOWICZ KRZYSZTOF TORUŃ
1656 Józefowicz - EFG Monika Warszawa
1657 Jóźwiak Dariusz Łódź
1658 Jóźwiak - EFG Artur Lublin
1659 Jung Joanna Kluczbork
1660 Junik Ewa Sosnowiec
1661 Juraszek Anna Zabrze
1662 Juraszek Anna Bielsko-Biała
1663 Jurczyszyn - EFG Ewa Poznań
1664 Jureczko Weronika Solarnia
1665 Jurewicz Małgorzata Wrocław
1666 Jurga - EFC, EFG Agnieszka Piotrków Trybunalski
1667 Jurgiewicz Agnieszka Wrocław
1668 Jurkowska Barbara Radom
1669 Jurkowska - EFG Barbara Radom
1670 Jurkowski Ryszard Częstochowa
1671 Jurzyk Daniel Warszawa
1672 Juszczyk - EFG Wojciech Knurów
1673 Kabat Bogdan Gdańsk
1674 Kabat Katarzyna Żukowo
1675 Kachniarz Elżbieta Czechowice-Dziedzice
1676 Kacprzak Michał Łódź
1677 Kacprzak - EFG Danuta Warszawa
1678 Kaczan - EFG Krzysztof Wrocław
1679 Kaczmarczyk Anna Częstochowa
1680 Kaczmarczyk - EFG Łukasz Wrocław
1681 Kaczmarek Jadwiga Puszczykowo
1682 Kaczmarek Mariusz Włocławek
1683 Kaczmarek Izabella Warszawa
1684 Kaczmarek Robert Gryfino
1685 Kaczmarek Sławomir Karlino
1686 Kaczmarek Łukasz Zabrze
1687 Kaczmarek Marcin Poznań
1688 Kaczmarek Izabela Poznań
1689 Kaczmarek-Baranek - EFC, EFG Żaneta Warszawa
1690 Kaczmarek-Baranek - EFG Żaneta Warszawa
1691 Kaczmarzyk Bożena Zawiercie
1692 Kaczor Adam Olecko
1693 Kaczor Paweł Warszawa
1694 Kaczorowska Elżbieta Sochaczew
1695 Kaczyńska Jolanta Płock
1696 Kaczyński Paweł Szczecin
1697 Kaganek Karolina Lubliniec
1698 Kaim Łukasz Mierzęcice
1699 Kaiser Ewa Wrocław
1700 Kajcsa Daniel Szczecin
1701 Kajeta - EFG Marian Kartuzy
1702 Kajfosz Adam Ustroń
1703 Kajfosz Edyta Ustroń
1704 Kajzderska Ewelina Śmieszkowo
1705 Kalbarczyk Małgorzata Warszawa/Janki
1706 Kalbarczyk Małgorzata Janki k/Warszawy
1707 Kalczyńska Sabina Sopot
1708 Kaleciński Piotr Sosnowiec
1709 Kalembasa - EFG Renata Lublin
1710 Kalenik-Krajewska Monika Warszawa
1711 Kaleta Paweł Świerkaniec
1712 Kaleta Łukasz Kędzierzyn Koźle
1713 Kaleta Anna Zabrze
1714 Kaleta Beata Kraków
1715 Kalina Paulina Ustka
1716 Kalinka Marek Lublin
1717 Kalinowski Dariusz Sopot
1718 Kalinowski Dariusz Warszawa
1719 Kalinowski Jacek Gdańsk
1720 Kalinowski Przemysław Ruda Śląska
1721 Kalinowski Kamil Warszawa
1722 Kalinowski - EFG Dariusz Wrocław
1723 Kalinowski - EFG Tomasz Warszawa
1724 Kalinowski - EFG Karol Suwałki
1725 Kalisz Jonatan Białystok
1726 Kaliszewska Jolanta Włocławek
1727 Kalita Dorota Krężnica Okrągła
1728 Kalkowska Marzanna Toruń
1729 Kałamarz Witold Kosina
1730 Kałas Paulina Zielona Góra
1731 Kałka - Immof Marcin Wrocław
1732 Kałkowski Leszek Końskowola
1733 Kałucka Izabella Koluszki
1734 Kałuzińska - EFG Bernadeta Muszyna
1735 Kałużna-Mika Joanna Gdańsk
1736 Kałużny - EFG Piotr Konin
1737 Kamińska Agnieszka Kędzierzyn-Koźle
1738 Kamińska Halina Jelenia Góra
1739 Kamińska Iwona Biała Podlaska
1740 Kamińska Anna Wrocław
1741 Kamińska Monika Łódź
1742 Kamińska Anna Warszawa
1743 Kamińska Magdalena Anna Goleniów
1744 Kamińska Marzena lublin
1745 Kamińska - EFG Katarzyna Gdańsk
1746 Kamiński Dariusz Białystok
1747 Kamiński Adrian Oława
1748 Kamiński Leszek Żory
1749 Kamiński Józef Wałbrzych
1750 Kamiński - EFG Daniel Olsztyn
1751 Kamionka Aleksandra Wadowice
1752 Kanclerz Wojciech Lubliniec
1753 Kandzia Weronika Sadów
1754 Kania Maria Kraków
1755 Kania Łukasz Bielsko-Biała
1756 Kania Ewa Buczkowice
1757 Kania Dorota Zagorzyce
1758 Kaniewski Andrzej Siedlce
1759 Kaniewski Tomasz Poznań
1760 KANTKOWSKA BARBARA WŁOCŁAWEK
1761 Kańczura - EFG Zdzisław Kielce
1762 Kańczura - EFG Zdzisław Warszawa
1763 Kapica Emilia Konstantynów
1764 Kapica Joanna Rudniki
1765 Kapica - EFG Iga Lublin
1766 Kapitaniec Barbara Barlinek
1767 Kapłon Paweł Kraków
1768 Kaprzyk - EFG Bogusław Radom
1769 Kapturzak - EFG Tomasz Poznań
1770 Kapuścińska - EFG Arleta Wołomin
1771 Karaszewska - EFG Lucyna Bydgoszcz
1772 Karaś Krzysztof Warszawa
1773 Karbowiecki Mateusz Olesno
1774 Karbownik Daniel Warszawa
1775 Karbownik - EFG Beata Kielce
1776 Karczewska Wiesława Toruń
1777 Karczewska Monika Gdańsk
1778 Karczewska-Rohde Teresa Piła
1779 Karczewski Krzysztof Poznań
1780 Karczewski Sylwester Gdańsk
1781 Karczewski Wiktor Warszawa
1782 Karczmarczyk Irena Poznań
1783 Karczmarzyk Andrzej Gdańsk
1784 Karczyńska Arleta Subkowy
1785 Kardasz-Siekierska - EFG Renata Warszawa
1786 Kardynał Jarosław Żagań
1787 Kargol Cezary Wrocław
1788 Karkowska-Drapacz Mariola Opole
1789 Karniewicz Zbigniew Zielona Góra
1790 Karolak-Jóźwiak - EFG  Irena Konin
1791 Karolczuk Milena Legionowo
1792 Karpiel - EFG Władysław Przemyśl
1793 Karpik Iwona Warszawa
1794 Karpińska Hanna Gdańsk
1795 Karpińska Iwona Słubice
1796 Karpiński Sławomir Warszawa
1797 Karpiński Bogusław Cieszyn
1798 Kartasiński Mateusz Cieszyn
1799 Karwacka Beata Starachowice
1800 Karwowska Agnieszka Warszawa
1801 Karżewicz Kamila Gdańsk
1802 Karżewicz - EFG Krzysztof Gdańsk
1803 Kasiewicz Małgorzata Wrocław
1804 Kasińska-Wajcowicz Małgorzata Kraków
1805 Kasprowicz Zbigniew Ryszard Warszawa
1806 Kasprzak Piotr Skórzewo
1807 Kasprzak Krzysztof Bydgoszcz
1808 Kasprzyk Jacek Gdańsk
1809 Kasprzyk - EFG Andrzej Gdańsk
1810 Kasprzyk - EFG Maria Częstochowa
1811 Kasprzyszak - EFG Agnieszka Wrocław
1812 Kaszubska Anna Warszawa
1813 Kaszubska Halina Warszawa
1814 Katarzyna - EFC Katarzyna Czechowice-Dziedzice
1815 Katschnig Herbert Warszawa
1816 Kawa Waldemar Wrocław
1817 Kawa Agata Gdańsk
1818 Kawa - MDRT Kazimierz Rzeszów
1819 Kawecka Alicja kutno
1820 Kawęcka Mariola Zielonka
1821 Kawicka Zofia Poznań
1822 KAWIŃSKA ANNA RUMIA
1823 Kawińska - EFG Anna Rumia
1824 Kawula Mariusz Polkowice
1825 Kazimierczak Iwona Warszawa
1826 Kaziniec Wiesław Szczecin
1827 Kazior Karolina Lubliniec
1828 Kazubski - EFG Marek Leszczyny
1829 Kaźmierczak Krzysztof Toruń
1830 Kaźmierczak Anna Szczecin
1831 Kaźmierczak - EFG Elżbieta Zielona Góra
1832 Kaźnica - EFG Andrzej Bydgoszcz
1833 Kącka Barbara Jelenia Góra
1834 Kądziela Małgorzata Warszawa
1835 Kąsek - EFG Gabriela Bytom
1836 Kegel Robert Wrocław
1837 Kejna Monika Tomaszów Mazowiecki
1838 Kejna Monika Tomaszów Maz
1839 Kempa Halina Wrocław
1840 Keppert Piotr Skawina
1841 Keszkowska - EFG Beata Nowy Dwór Mazowiecki
1842 Kędzierska - EFG Grażyna Pruszków
1843 Kędzioła Cezary Stargard Szczeciński
1844 Kędzioła Paweł Stargard Szczeciński
1845 Kędzioła - EFG Cezary Stargard Szczeciński
1846 Kędziora Edward Zawichost
1847 Kędziora - EFG Maciej Elbląg
1848 Kępski - EFG Ryszard Gdańsk
1849 Kęsicka Katarzyna Warszawa
1850 Kiapśnia Dariusz Żary
1851 Kiciński Paweł Włocławek
1852 Kidziak Damian Głubczyce
1853 Kiec Elżbieta Rzeszów
1854 Kielak - EFG Cezary Siedlce
1855 Kielar Ireneusz Warszawa
1856 Kielar Elżbieta Warszawa
1857 Kieloch - EFG Anna Radom
1858 Kiełb Irena Olsztyn
1859 Kiełb - EFG Małgorzata Górno
1860 Kiełbasa Janusz Kraków
1861 Kiełbasińska Bożena Warszawa
1862 Kiełczewska Joanna Rybnik
1863 Kiełek Maria Zielonka
1864 Kierepka - EFG Tomasz Katowice
1865 Kierpiec Arkadiusz Bielsko-Biała
1866 Kierzek Michał Łódź
1867 Kierzek Katarzyna Łódź
1868 Kierzenka - EFG Piotr Poznań
1869 Kieszkowski Krzysztof Warszawa
1870 Kihl Wojciech Gliwice
1871 Kij - EFG Bogdan Rzeszów
1872 Kijak Adam Kępno
1873 Kijonka Artur Warszawa
1874 Kijowski Robert Tarnów
1875 Kilisiński Marcin Biała Podlaska
1876 Kiljańczyk Mirela Rybnik
1877 Kiman Emilia Gdańsk
1878 Kiman Stanisław Gdańsk
1879 Kinowski Tomasz Łódź
1880 Kipiński Adrian Będzin
1881 Kir Ewa Katowice
1882 Kirago Dariusz Warszawa
1883 Kirpa Mariusz Warszawa
1884 Kisiel Dariusz Goczałkowice
1885 Kisiel Piotr Poznań
1886 Kita Grzegorz Jodłowa
1887 Kiwak Ewelina Tarnobrzeg
1888 Kiwak Sylwester Tarnobrzeg
1889 Kiwak Jan Tarnobrzeg
1890 Klajn - EFG Janusz Warszawa
1891 Klamka Cezary Szczecinek
1892 Klamrzyński Damian Zduńska Wola
1893 Klary - EFG Krzysztof Warszawa
1894 Klauza Barbara Głubczyce
1895 Kleina Agnieszka Gdańsk
1896 Klej Jolanta Wrocław
1897 Klejps Renata Ostrowy Cukrownia
1898 Klepacki - EFG Jacek Warszawa
1899 Klęp Maciej Myślenice
1900 Klich Magdalena Bielsko-Biała
1901 Klikocka Olimpia Gdańsk
1902 Kliks Ryszard Poznań
1903 Klimański Kacper Świdwin
1904 Klimański Kacper Gdańsk
1905 Klimas - EFG Józef Bodzanów
1906 Klimas - EFG Józef Bodzanów
1907 Klimaszewski Krzysztof Wałbrzych
1908 Klimczak Zygmunt Jelenia Góra
1909 Klimczak - EFG Elżbieta Osiek
1910 Klimek Christof Warszawa
1911 Klimek Patrycja Rybnik
1912 Klimek - EFG Robert Jastrzębie Zdrój
1913 Klimek - EFG Janusz Olsztyn
1914 Klimek-Woźniak Beata Szczecin
1915 Klincewicz - EFG Cezary Wrocław
1916 Klingsporn-Nowakowska Sylwia Borówiec
1917 Klinkosz Emilia Tczew
1918 Klinkosz Katarzyna Gdańsk
1919 Klisiak Janusz Zawiercie
1920 Kliszcz Krzysztof Sopot
1921 Kloc Andrzej Lublin
1922 Klonek Katarzyna Gliwice
1923 Klos - EFG Piotr Piaseczno
1924 Kluba Agnieszka Toruń
1925 Kluch Wiesław Lublin
1926 Kluch Marianna Pabianice
1927 Kluch - EFC, EFG Renata Warszawa
1928 Kluczek Kamil Tarnowskie Góry
1929 Kluczewska Irena Kraków
1930 Klujewska Dorota Małaszewicze
1931 Klukowska Barbara Sulejówek
1932 Klupak Robert Nowa Sól
1933 Klusak - EFG Mirosława Piła
1934 Kluz Wiesław Cieszyn
1935 Kluza Tomasz Tarnów
1936 Kłopotowska Angelika Lubliniec
1937 Kłosek Aleksandra Lubliniec
1938 Kłossowski Wacław Poznań
1939 Kłyś Sandra Łagiewniki Wielkie
1940 Kmicic-Komorowska Jolanta Biała Podlaska
1941 Kmieciak Aneta Poznań
1942 Kmiecik Łukasz Warszawa
1943 Kmiecik Małgorzata Gdynia
1944 Kmiećkowiak Dorota Wołów
1945 Knapczyk-Trzmielewska Helena Kraków
1946 Knapik Elżbieta Dąbrowa Górnicza
1947 Knapik Katarzyna Wieluń
1948 Knaś Barbara Nowa Iwiczna/Piaseczno
1949 Knera - EFG Jadwiga Rudawa
1950 KNYSZ DARIUSZ ŁOBEZ
1951 Koba Agata Żory
1952 Kobielusz Rafał Wisła
1953 Kobielusz Katarzyna Wisła
1954 Kobryń Konrad Gdańsk
1955 Kobus Kamil Warszawa
1956 Kobus Piotr Pruszcz Gdański
1957 Kobyliński Bohdan Gliwice
1958 Koch Jolanta Wrocław
1959 Koch Sylwia Biała Podlaska
1960 Koch Przemysław Legnica
1961 Koch - EFG Marek Międzyrzec
1962 Kochański Paweł Lublin
1963 Kochmański - EFG Bogdan Rybnik
1964 Kocik Arleta Szczecinek
1965 Kocik Janusz Szczecinek
1966 Kociołek - EFG Mieczysław Grudziądz
1967 Kocurek Marcin Leśnica
1968 Kocwa - EFG Łukasz Kraków
1969 Koczor Grzegorz Bielsko Biała
1970 Koczor - EFG Grzegorz Tychy
1971 Koczorowski Maciej Poznań
1972 Kodzik - EFG Jan Gdańsk
1973 Kodzik - EFG Janusz Gdańsk
1974 Kodź Dariusz Mrągowo
1975 Kohls Beata Bydgoszcz
1976 Kohut Dariusz Poznań
1977 Kojder Zbigniew Kęty
1978 Kokoszka Agnieszka Jaworzno
1979 Kokoszka Marcin Kotulin
1980 Kokot Halina Częstochowa
1981 Kokot Sylwia Pawonków
1982 Kokowicz Arkadiusz Waganiec
1983 Kolbusz Henryka Rzeszów
1984 Kolebski Marcin Chorzów
1985 Kolejko - EFC, EFG Jerzy Lublin
1986 KOLENDA Grażyna ZEGRZE
1987 Kolesar Marta Gdańsk
1988 Kolińska - EFG Anna Warszawa
1989 Koliński Bogdan Jastrzębie Zdrój
1990 Kolmaga Damian Łask
1991 Kolondra Łukasz Cieszyn
1992 Kolwicz Paweł Włocławek
1993 Kołakowska Jolanta Warszawa
1994 Kołakowski Krzysztof Bytom
1995 Kołbuc Weronika Wrocław
1996 Kołcan Piotr Gliwice
1997 Kołder Grażyna Monika Cieszyn
1998 Kołecki - EFG Jacek Warszawa
1999 Kołek Diana Łęka Opatowska
2000 Kołek Marek Kęty
2001 Kołkowski Zenon Gdańsk
2002 Kołodziej Janina Renata Warszawa
2003 Kołodziej Cezary Warszawa
2004 Kołodziej - EFG Piotr Kraków
2005 Kołodziej - EFG Piotr Łostówka
2006 Kołodziej - EFG Jerzy Rzeszów
2007 Kołodziejak Piotr Warszawa
2008 Kołodziejczak Michał Łódź
2009 Kołodziejczak Piotr WŁOCŁAWEK
2010 Kołodziejczyk Marcin Mińsk Mazowiecki
2011 Kołodziejczyk Mariusz Koziegłowy
2012 Kołodziejczyk Krzysztof Dąbrówka
2013 Kołosowski Dariusz Słubice
2014 Komenda Jadwiga Świdnik
2015 Komoda Monika Warszawa
2016 Komornicki Mirosław Kożuchów
2017 Komorowska Iga Klimontów
2018 Komorowska Iwona Włocławek
2019 Komorowski Marcin Unisław Śląski
2020 Komorzycka Hanna Warszawa
2021 Konarska - EFG Katarzyna Warszawa
2022 Konarski - EFG Rafał Warszawa
2023 Konaszczyc - EFG Maciej Warszawa
2024 Konaszczyc - EFG Maciej Jan Warszawa
2025 Kondaszewski - EFG Bartosz Warszawa
2026 Koniec Joanna Koszalin
2027 Konieczna Izabela Toruń
2028 Konieczna Katarzyna Rawicz
2029 Konieczny - EFG Piotr Wrocław
2030 Konopiata - EFG Marta Wrocław
2031 Konopka Przemysław Warszawa
2032 Konopka Ewa Łomża
2033 Konopka - EFG Bożena Rumia
2034 Konopnicka Bożena Warszawa
2035 Konowalski Michał Gdańsk
2036 Konowałek - EFG Małgorzata Wrocław
2037 Konrad - EFG Adrian  Warszawa
2038 Konrad - EFG Adrian Warszawa
2039 Konstanty Józefa Podegrodzie
2040 Konstanty Jacek Podegrodzie
2041 Konstanty Leszek Warszawa
2042 Kontny Aneta Gliwice
2043 Końciak Rafał Ząbkowice Śląskie
2044 Kopacka Dorota Kępno
2045 Kopacz Renata Kraków
2046 Kopacz-Wołoncewicz - EFG Ewa Warszawa
2047 Kopaczko Barbara Bielsko-Biała
2048 Kopeć Krzysztof Zielona Góra
2049 Kopeć Krzysztof Warszawa
2050 Kopeć Łukasz Pęgów
2051 Kopeć - EFG Paweł Łęczna
2052 Kopek Beata Chorzów
2053 Koper Paweł Warszawa
2054 Koperwas Małgorzata Świdnik
2055 Kopycka - EFG Mariola Bełchatów
2056 Kopyto Dorota Lubliniec
2057 Korab-Laskowski Bohdan Wałbrzych
2058 Korabiewski - EFG Wojciech Warszawa
2059 Koralewska Dorota Wrocław
2060 KORCZAK ADAM SZCZECIN
2061 Korczyński Artur Warszawa
2062 Korczyński - EFG Marcin Nowy Sącz
2063 Kordas Sławomir Łomża
2064 Kordela Anna Gorzów Wielkopolski
2065 Kordjak - EFG Jarosław Warszawa
2066 Korniak Joanna Lublin
2067 Korniak-Marcinkiewicz Karolina Lublin
2068 Korol - EFG Krzysztof Bydgoszcz
2069 Kortus Tomasz Gliwice
2070 Korulczyk - EFG Dariusz Czosnów
2071 Korzec Monika Pogwizdów
2072 Korzel Henryk Dźwiżyno
2073 Korzonek Aneta Lubliniec
2074 Kos Piotr Szczecin
2075 Kosarga Jadwiga Karczów
2076 Kosela Monika Ciasna
2077 Koselak Leopold Tomaszów Mazowiecki
2078 Koselak - EFG Leopold Tomaszów Mazowiecki
2079 Kosewski Andrzej Nowe Miasto n. Pilicą
2080 Kosicka Barbara Poznań
2081 Kosińska Anna Wrocław
2082 Kosior Włodzimierz Gdańsk
2083 Kosior Anna Gdańsk
2084 Kosior-Jusiak Beata Lublin
2085 Kosiorowska Sylwia Szczecin
2086 Kosmala - EFG Iwona 0
2087 Kosman Anna Rzeszów
2088 Kosowska - EFG Małgorzata Kraków
2089 Kosowska - EFG Małgorzata Kielce
2090 kosowska-hapak iwona lublin
2091 Kosowski - EFG Kamil Jaworzno
2092 Kostecka - EFG Alina Wrocław
2093 Kostecki Zbigniew Lublin
2094 Kostrubiec Małgorzata Słupsk
2095 Kostrzewski Tomasz Świdnik
2096 Kosyl - EFG Katarzyna Siedlce
2097 Kosyl - EFG Katarzyna Stare Iganie
2098 Kosyła Sławomir Warszawa
2099 Koszałka Zbigniew Kochyrzów
2100 Koszykowska Monika Sopot
2101 Koszykowska Monika Gdansk81-855
2102 Koszykowska Ewa Rzeszów
2103 Kościelny Tomasz Kępno
2104 Kościukiewicz Grażyna Wrocław
2105 Kośka Irena Stargard Szczeciński
2106 Kośmicka - EFG Mirosława Bydgoszcz
2107 Kośmicki - EFG Michał Warszawa
2108 Kośmider Ilona Lubianków
2109 Kośmider-Schmidt Anna Wrocław
2110 Kot Paweł Olsztyn
2111 KOT Jerzy Leszno
2112 Kot Bożena Bytom
2113 Kot Wojciech Łódź
2114 Kot Ryszard Tychy
2115 Kot - EFG Wojciech Łódź
2116 KOTALA RYSZARD STRZELIN
2117 Kotala - EFG Jolanta Koszalin
2118 Kotaniec Danuta Pruszcz Gdański
2119 Kotaniec Danuta Gdańsk
2120 Kotańska Małgorzata Warszawa
2121 Kotarba Tomasz Kraków
2122 KOTARSKA ANNA RAJSZEW
2123 Kotelon Marta Kraków
2124 Kotewicz - EFG Liliana Tychy
2125 Kotlarek Jasmina Gdańsk
2126 Kotlimowska Edyta Radom
2127 Kotlińska Agnieszka Budzisław Kościelny
2128 Kotuła Krzysztof Warszawa
2129 Kotwicka Helena Głubczyce
2130 Kotyk Iwona Elbląg
2131 Kowal Krzysztof Rydułtowy
2132 Kowalcze - EFG Sylwia Myślenice
2133 Kowalczyk Krystyna Gdynia
2134 Kowalczyk Agnieszka Kraków
2135 Kowalczyk Adam Warszawa
2136 Kowalczyk Alicja Olsztyn
2137 Kowalczyk Edyta Będzin
2138 Kowalczyk Przemysław Lublin
2139 Kowalczyk Alina Kielce
2140 Kowalczyk Michał Warszawa
2141 Kowalczyk Elżbieta Stargard Szczeciński
2142 Kowalczyk - EFG Magdalena Łódź
2143 Kowalczyk- Wójcik Agnieszka Lublin
2144 Kowalewicz Wiesław Warszawa
2145 Kowalewska Marlena Wieleń
2146 Kowalewska Małgorzata Gdańsk
2147 Kowalewski Wacław Piwniczna-Zdrój
2148 Kowalewski Przemysław Bydgoszcz
2149 Kowalewski - EFG Dariusz Wrocław
2150 Kowalik Tomasz Lublin
2151 Kowalińska Anna Legnica
2152 Kowalkowska Mirosława Bydgoszcz
2153 Kowalkowski Maciej Bielsko-Biała
2154 Kowalkowski Marcin Bydgoszcz
2155 Kowalkowski Zbigniew Malbork
2156 Kowalska Joanna Elbląg
2157 Kowalska Anna Bełchatów
2158 KOWALSKA DAGMARA RYCHWAŁ
2159 Kowalska Halina Bierzwnik
2160 Kowalska-Samoraj Agnieszka Milanówek
2161 Kowalski Piotr Grodziec
2162 Kowalski Mariusz Warszawa
2163 Kowalski Jan Skoczów
2164 Kowalski Paweł Poznań
2165 Kowalski Przemysław Kraków
2166 Kowalski - EFG Damian Kraków
2167 Kowalski - EFG Andrzej Warszawa
2168 Kowalski - EFG Rafał Warszawa
2169 Kowalski - EFG Tomasz Warszawa
2170 Kowarska Barbara Katowice
2171 Kowarski Henryk Katowice
2172 Kowol Adam Tarnowskie Góry
2173 Kowol - EFG Henryk Pszów
2174 Koza - EFG Łukasz Warszawa
2175 Koza - EFG Bojana Niegowoniczki
2176 Kozak Małgorzata Kraków
2177 Kozak Rafał Gdańsk
2178 Kozak Edyta Wadowice
2179 Kozak Michał Truskolasy
2180 Kozakiewicz Przemysław Poznań
2181 Kozarska-Łuba Iwona Zambrów
2182 Kozerawski Marcin Częstochowa
2183 Kozerawski Marcin Poznań
2184 Kozerski Sławomir Warszawa
2185 Koziarska Teresa Lublin
2186 Kozikowski Jakub Bydgoszcz
2187 Kozioł Janusz Słupsk
2188 Kozioł Tomasz Ruda Śląska
2189 Kozioł Mateusz Bielsko-Biała
2190 Kozioł Przemysław Kraków
2191 Kozioł - EFG Waldemar Płock
2192 Kozioł - EFG Tomasz Kielce
2193 Kozlowska Danuta pabianice
2194 Kozłowicz - EFG Barbara Elbląg
2195 Kozłowicz - EFG Ryszard Elbląg
2196 Kozłowska Beata Włocławek
2197 Kozłowska Zofia Sieraków
2198 Kozłowska Katarzyna Gdańsk
2199 Kozłowska - EFG Elżbieta Warszawa
2200 Kozłowska - EFG Justyna Warszawa
2201 Kozłowski Krzysztof Szczecin
2202 Kozłowski Antoni Słupsk
2203 Kozłowski Jarosław Łódź
2204 Kozłowski Jerzy Leszno
2205 Kozłowski Jacek Białystok
2206 Kozłowski Łukasz Gdańsk
2207 Kozłowski - EFG Robert Płock
2208 Kozubik Maciej Siemianowice Śląskie
2209 Kozubski - EFG Marek Rybnik
2210 Kozubski - EFG Marek Leszczyny
2211 Kozyra Kazimierz Warszawa
2212 Kozyra Przemysław Bielsko-Biała
2213 Kożuch Anna Lubliniec
2214 Kożuszek Tomasz Gliwice
2215 Kraczkowski Krzysztof Elbląg
2216 Krajewska Elżbieta Częstochowa
2217 Krajewska Elżbieta Warszawa
2218 Krajewska Elżbieta Słupno
2219 Krajewska Patrycja Gdańsk
2220 Krajewska Iwona Szczecin
2221 Krajewska - EFG Patrycja Białystok
2222 Krajewska - EFG Bożena Gdynia
2223 Krajewski - EFG Jerzy Józefów
2224 Krajewski - EFG Mateusz Gdynia
2225 Kramarczyk Magdalena Wilczkowice
2226 Kramarczyk Michał Wilczkowice
2227 Kramarz Anna Lublin
2228 Kramarz Henryk Lublin
2229 Kramarz Edyta Twardogóra
2230 Kramarz Sebastian Twardogóra
2231 Krasowska - EFG Elżbieta Gorzów Wielkopolski
2232 Krasucki Maciej Częstochowa
2233 KRASUCKI MAREK OBORNIKI ŚLĄSKIE
2234 Kraszewska - EFG Dorota Kwidzyn
2235 Krausa - EFG Adam Wejherowo
2236 Krause Szymon Gdynia
2237 Krause Lucyna Leszno
2238 Krawczyk Jerzy Warszawa
2239 Krawczyk Maria Chorzów
2240 Krawczyk Jan Poznań
2241 Krawczyk Eliza Anna Częstochowa
2242 Krawczyk Martyna Gdańsk
2243 KRAWCZYK KRYSTYNA NOWY SĄCZ
2244 Krawczyk - EFC Grzegorz Wrocław
2245 Krawczyk - EFC, EFG Elżbieta Warszawa
2246 Krawczyk - EFG Grzegorz Wrocław
2247 Krawczyk - EFG Marek Warszawa
2248 Krawczyk - EFG Paweł Warszawa
2249 Krawiec Mariusz Gliwice
2250 Krążek - EFG Magdalena Szczecinek
2251 Krechowiecki Michał Warszawa
2252 Kreczman Mirosław Elbląg
2253 Kredens Artur Rokitno
2254 Kreli - EFG, MDRT Zbigniew Wrocław
2255 Krenig Piotr Poznań
2256 Krężlik Jacek bełchatów
2257 Kriuczkow Konstantin Kraków
2258 Kroczyk Damian Knurów
2259 Krokocka Jolanta Skierniewice
2260 Kropidłowska - EFG Barbara Bochnia
2261 Kropidłowski Piotr Bochnia
2262 Kropidłowski Mariusz Bełchatów
2263 Kropidłowski - EFG Marcjusz Bochnia
2264 Król Marian Gdańsk
2265 Król Genowefa Gdańsk
2266 Król Wiesław Stary Dzików
2267 Król Mariola Wrocław
2268 Król Aleksander Kraków
2269 Król Tomasz Dzierżoniów
2270 Król Michał Żuromin
2271 Król Julian Elbląg
2272 Król Dorota Olsztyn
2273 Król Jerzy Trzebinia
2274 Król Dorota Olsztyn
2275 Królak Grażyna Łódź
2276 Królicka - EFG Danuta Kęty
2277 Królicki Marek Kęty
2278 Królik Józef Legionowo
2279 Królikowska Ewa Lublin
2280 Królikowska Monika Katowice
2281 Królikowski Artur Gdynia
2282 Krówka Helena Rzędzianowice
2283 Kruk Sławomir Gryfice
2284 Krukowski Grzegorz Warszawa
2285 Krupa Kamil Zielona Góra
2286 Krupa Bożena Kraków
2287 Krupińska Wioleta Kępno
2288 krupińska-ziętkowska dorota lublin
2289 Krusche Irena Zgorzelec
2290 Krusche Ryszard Zgorzelec
2291 Krusiewicz Edward Warszawa
2292 Kruszewska Marzena bełchatów
2293 Kruszewski Tomasz Łazy
2294 Kruszewski Robert bełchatów
2295 Kruszyńska Ewa Sopot
2296 Kruś - EFG Paweł 0
2297 Kryk Małgorzata Zielona Góra
2298 Kryńska-Zakrzewska Elżbieta Warszawa
2299 Krypel - EFG Aleksandra Gdańsk
2300 Krysiak Henryka Wrocław
2301 Krysiak Piotr Mrągowo
2302 Krysiak Agnieszka Mrągowo
2303 Kryska Michał Ustroń
2304 Krystosiak - EFC, EFG Jarosław Warszawa
2305 Krysztofiak Milena Witkowo
2306 Krysztofiak - EFG Krzysztof Piława Górna
2307 Krysztofiec Kamil Białystok
2308 Krzemińska Agata Katowice
2309 Krzemiński Andrzej Środa Wielkopolska
2310 Krzynowek Marek Olsztyn
2311 Krzyska Monika Mysłowice
2312 Krzyszkowska Maria Sosnowiec
2313 Krzysztofek Zbigniew Gdańsk
2314 Krzysztofiak Robert Olsztyn
2315 Krzysztofik Maciej Piotrków Trybunalski
2316 Krzysztoszek - EFG Aleksandra Warszawa
2317 Krzywiecka Krystyna Głubczyce
2318 Krzywoń Jarosław Lubliniec
2319 Krzyżak Andrzej Piotr Lublin
2320 Krzyżanowska Halina Szczecin
2321 Krzyżanowski Remigiusz Warszawa
2322 Krzyżanowski - EFG Remigiusz Warszawa
2323 Ksepko-Borzdyńska Marzenna Stara Łubianka
2324 Książek Stanisław Warszawa
2325 Książkiewicz - EFG Paulina Poznań
2326 Książkiewicz - EFG Paulina Wałbrzych
2327 KSIĘŻOPOLSKI KRZYSZTOF MROZY
2328 Kubacka - EFG Anna Bydgoszcz
2329 Kubacki Andrzej Koło
2330 Kubacki Paweł Śrem
2331 Kubacki - EFG Bartosz  Piła
2332 Kubacki - EFG Bartosz Piła
2333 Kubańska Renata Bolesław
2334 Kubański Łukasz Bolesław
2335 KUBAS-OPIOŁA KATARZYNA KRYNICA
2336 Kubat Ewa Lubliniec
2337 Kubat Patrycja Lubliniec
2338 Kubczyk Agnieszka Kalisz
2339 Kubecka Beata Czerwionka
2340 Kubel - EFG Bernard 0
2341 Kubera Michał Ustka
2342 Kubera - EFG Damian Tychy
2343 Kubiak Wojciech Wrocław
2344 Kubiak Bożena Gdańsk
2345 Kubiak - EFG Janusz Rumia
2346 Kubiak-Oleksiuk Beata Siedlce
2347 Kubiak-Oleksiuk - EFG Beata 0
2348 Kubiatowicz Anna Łódź
2349 Kubiatowicz Filip Łódź
2350 Kubica Franciszek Goleszów
2351 Kubicka Mirosława Przysucha
2352 Kubicki Jan Przysucha
2353 Kubiczek Iwona Pisarzowice
2354 Kubiec - EFG Kinga Warszawa
2355 Kubik Marcin Warszawa
2356 Kubik - EFG Marcin Kostrzyn Nad Odrą
2357 Kubiniec Leszek Poznań
2358 Kubińska Barbara Słupsko
2359 Kubiszewska Wiesława Długołęka
2360 Kubosz Arkadiusz Koszęcin
2361 Kuc Patrycja Rumia
2362 Kuc-Andrzejewska Agata Wrocław
2363 Kuca Mateusz Częstochowa
2364 Kucharczyk Justyna Kraszkowice
2365 Kucharczyk Paweł Lublin
2366 Kucharczyk Elżbieta Lubliniec
2367 Kucharczyk Tomasz Lubliniec
2368 Kucharczyk Jolanta Warszawa
2369 Kucharczyk - EFG Gabriela Inowrocław
2370 Kucharska Hanna Wrocław
2371 Kucharska Dorota Anna Głuchów
2372 Kucharski Stefan radom
2373 Kucharuk Remigiusz Poznań
2374 Kucharzewska - EFG Magdalenia Gliwice
2375 Kuchta Sylwia Zabrze
2376 Kucia Zofia lublin
2377 Kuciel - EFG Jacek Gdańsk
2378 Kucik Krzysztof Prudnik
2379 Kuczabińska Bożena Wrocław
2380 Kuczawski Maciej Łódź
2381 KUCZEK MARIUSZ CZŁUCHÓW
2382 Kuczera Dawid Ruda Śląska
2383 Kuczkowska Małgorzata Serock
2384 Kuczmowski Artur Warszawa
2385 Kuczniak Włodzimierz Jelenia Góra
2386 Kućmierz Karol Suwałki
2387 Kuder Maciej Bielsko-Biała
2388 Kuder Barbara Bielsko-Biała
2389 Kudyba Sławomir Bochnia
2390 Kudzbalski - EFG Stanisław Wrocław
2391 Kuffel - EFG Monika Kwidzyn
2392 Kuflewska Agnieszka Warszawa
2393 Kujawska - EFG Ewa Świecie N. Wisłą
2394 Kuk Irena Warszawa-Wesoła
2395 Kukiz Izabela Warszawa
2396 Kukla Justyna Rawicz
2397 Kukowka Jacek Lubliniec
2398 Kukowka Urszula Lubliniec
2399 Kukuczka Anna Koniaków
2400 Kukulski - EFG Kornel Zielona Góra
2401 Kukuła Roman Warszawa
2402 Kukułka Paweł Bielsko-Biała
2403 Kukułka Tomasz Brzesko
2404 Kukułka - EFG Janusz Gdynia
2405 Kula Marek Szczecin
2406 Kula Izabela Rybnik
2407 Kula Mariusz Częstochowa
2408 Kulaszewska Ewa Warszawa
2409 Kulawiec Paweł Mateusz Biała Podlaska
2410 Kulbaka Marzena Radom
2411 Kulczycka-Salej Genowefa Gorzów Wielkopolski
2412 Kulesza Urszula Warszawa
2413 Kuleta - EFG Marcin Żyrardów
2414 Kuleta - EFG Marcin Warszawa
2415 Kulhawik Małgorzata Warszawa
2416 Kuligowski Andrzej Warszawa
2417 Kuligowski Piotr Raszyn
2418 Kulik Emil Warszawa
2419 Kulik - EFG Michał
2420 Kulik - EFG Michał 0
2421 Kulik-Olczak Anna Warszawa
2422 Kulisz Małgorzata Tychy
2423 Kułaj Katarzyna Rydułtowy
2424 Kułak Marek Grzegorz Wołomin
2425 Kułak Stanisław Kielce
2426 Kułak - EFG Tomasz Radzyń Podlaski
2427 Kuman - MDRT Piotr Warszawa
2428 Kumor Natalia Suszec
2429 Kumor Paweł Suszec
2430 Kuncewicz Piotr Jelenia Góra
2431 Kuncewicz - EFG Magdalena Wrocław
2432 Kundera Elżbieta Kielce
2433 Kunicki - EFG Piotr Gdynia
2434 Kunowski Jacek Marek Dąbrowa Górnicza
2435 Kupczyński Maciej Wrocław
2436 Kupiec Bożena bełchatów
2437 Kupińska - EFG Marzenna 0
2438 Kupis Marcin Częstochowa
2439 Kupis - EFG Bogusława Kraków
2440 Kupisz Ewa Katowice
2441 Kupka Robert Ruda Ślaska
2442 Kuraś Magdalena Tarnobrzeg
2443 Kurc - EFG Jerzy Warszawa
2444 Kurdek Robert Wrocław
2445 Kurdek Katarzyna Wrocław
2446 Kurdubski Krzysztof Katowice
2447 Kurdziałek Marianna Dęblin
2448 Kurec Jolanta Biała Podlaska
2449 Kurec Krzysztof Andrzej Biała Podlaska
2450 Kurkowska Grażyna Gdańsk
2451 Kurlus Grażyna Mirosława Szczecinek
2452 Kurlus Andrzej Szczecinek
2453 Kurnicki Piotr Świdnica Śląska
2454 Kurowski Jacek Radom
2455 KUROWSKI KRZYSZTOF DRAWSKO POMORSKIE
2456 Kurowski Piotr Kraków
2457 Kurowski Przemysław Wrocław
2458 Kurpiewski Paweł Warszawa
2459 Kurzak Andrzej Głogów
2460 Kurzawa Radosław Warszawa
2461 Kurzeja Monika Sochaczew
2462 Kusidlo Wieslaw Rybnik
2463 Kuskowska Anna Gdańsk
2464 Kuszyk Andrzej Puławy
2465 Kuszyk Irena Puławy
2466 Kuszyk Wojciech Katowice
2467 Kuszyk - EFG Wojciech Mikołów
2468 Kuś Piotr Warszawa
2469 Kuś Joanna Alwernia
2470 Kuś Teresa Miłochów
2471 Kuś Bernard Alwernia
2472 Kuś - EFG Aleksandra Warszawa
2473 Kuś - EFG Jacek Warszawa
2474 Kuśmierek Weronika Łódź
2475 Kuśmierowicz Marek Aurelin
2476 Kuśmierz Piotr Chełm
2477 Kuśmirek Lucyna Wrocław
2478 Kuta Mirosław Lublin
2479 Kuta Stanisław Nowy Sącz
2480 Kuta - EFG Agata Tarnów
2481 Kutarba Jan Pszczyna
2482 Kutkowski Marian Bogdan Września
2483 Kutyła Wojciech Pionki
2484 Kuzman Urszula Bydgoszcz
2485 Kuźmińska Kamila Warszawa
2486 Kuźmiński Robert Poznań
2487 Kuźmiński - EFG Andrzej Kraków
2488 Kwasek Małgorzata Skomielna Czarna
2489 Kwasek halina łódz
2490 Kwaskowski Lech Kraków
2491 Kwaśniak Marek Człuchów
2492 Kwaśniewska Jolanta Racula
2493 Kwaśniewska Alina Głubczyce
2494 Kwiatek Łukasz Poznań
2495 Kwiatkowska Elżbieta Warszawa
2496 Kwiatkowska Marzenna Kołobrzeg
2497 Kwiatkowska Anna Warszawa
2498 Kwiatkowska - EFG Anna Kłobuczyn
2499 Kwiatkowska - EFG Bożena Częstochowa
2500 Kwiatkowski Jan Starogard Gdański
2501 Kwiatkowski Krzysztof Poniatowa
2502 Kwiatkowski - EFG Michał 0
2503 Kwiatkowski - EFG Paweł Wrocław
2504 Kwiatkowski - EFG Dariusz Warszawa
2505 Kwiecień Mirosław Warszawa
2506 Kwiecień Mirosław Kielce
2507 Kwiecień Janusz Ruda Śląska
2508 Kwiecień Katarzyna Gdańsk
2509 Kwiecień - EFG Magdalena 0
2510 Kwieciński Rafał Warszawa
2511 Kwiryn Grzegorz Gliwice
2512 Kwoczak Lucyna Godziszka
2513 Laba Tomasz Stalowa Wola
2514 Lachman Adam Strzebiń
2515 Lachor - EFG Lidia Małogoszcz
2516 Lachowicz - MDRT Janusz Maria Kraków
2517 Lalek Iga Warszawa
2518 Lanser - EFG Bartosz Toruń
2519 Lanser  - EFG Bartosz Toruń
2520 Larisz Rafał Czarnowąsy
2521 Laskowiak Anna Łódź
2522 Laskowska Teresa Chełm
2523 Laskowski Mariusz Warszawa
2524 Lasocki Wiesław Warszawa
2525 Lasota Róża Łódź
2526 Lasota - EFC, EFG Justyna Łódź
2527 Laszczak Danuta Bielsko-Biała
2528 Latek Marcin Biała Podlsaka
2529 Latopolski Tomasz Warszawa
2530 Latowski Karol Warszawa
2531 Laube Sławomir Gdańsk
2532 Lech - EFG Wiesława Katowice
2533 Lechański - EFG Kamil Warszawa
2534 Lechka Jolanta Winów
2535 Legierska Anna Ustroń
2536 Legierska Elżbieta Istebna
2537 Lehmann Elżbieta Bydgoszcz
2538 Leleń - EFG Józef Warszawa
2539 Lemanik - MDRT Paweł Częstochowa
2540 Lemiesz Marta Dziadowa Kłoda
2541 Lempart Małgorzata Lanckorona
2542 Lempaszek Monika Biała Podlaska
2543 Lemtis Gerard Ronino
2544 Lengowski Łukasz Gdańsk
2545 Lenicki Arkadiusz Paweł Warszawa
2546 Lenth - EFG Jolanta Warszawa
2547 Lepitak Mateusz Oława
2548 Lesik Krzysztof Wodzisław Śl.
2549 LESIŃSKA GRAŻYNA PYZDRY
2550 Leszczyńska Agnieszka Warszawa
2551 Leszczyński Sebastian Warszawa
2552 Leszczyński - EFG Tomasz Warszawa
2553 Leśna Jolanta Czarnków
2554 LEŚNIAK MAGDALENA NOWY SĄCZ
2555 Leśniak - EFG Edyta 0
2556 Leśniak-Stąsiek - EFG Beata Doruchów
2557 Leśniczuk Agnieszka Biała Podlaska
2558 Letkowski - EFG Robert Kielce
2559 Lewandowska Agnieszka Koniec
2560 Lewandowska Aleksandra Poznań
2561 Lewandowska Agnieszka Łódź
2562 Lewandowska Teresa Warszawa
2563 Lewandowska AGNIESZKA PABIANICE
2564 Lewandowska Anna Warszawa
2565 Lewandowska Iwona Minikowo
2566 Lewandowska - EFG Anna Toruń
2567 Lewandowska - EFG Magdalena Warszawa
2568 Lewandowska - EFG Joanna Konin
2569 Lewandowski Jacek Leszno
2570 Lewandowski Paweł Włocławek
2571 Lewandowski Krzysztof Włocławek
2572 Lewandowski Adam Sopot
2573 Lewandowski Marcin Warszawa
2574 Lewandowski Adam Wałbrzych
2575 Lewandowski Damian Częstochowa
2576 Lewandowski Artur Ustka
2577 LEWANDOWSKI ZBIGNIEW LIPNO
2578 Lewandowski Jan Rożnowo
2579 Lewandowski Szymon Gdańsk
2580 Lewandowski - EFC, EFG Marek Inowrocław
2581 Lewandowski - EFC, EFG, MDRT Marek Inowrocław
2582 Lewandowski - EFG Konrad Włocławek
2583 Lewandowski - EFG Radosław Bydgoszcz
2584 Lewaszow - EFC, EFG Ireneusz Zielona Góra
2585 Lewczuk Paweł Bała Podlaska
2586 Lewicki Grzegorz Biała Podlaska
2587 Lewicki Dawid Kraków
2588 Lewińska Danuta Człuchów
2589 Lewkowska - EFG Iwona Wrocław
2590 Lewon Anna Szczecin
2591 Libecka Aurelia Wałbrzych
2592 Liber Tomasz Elbląg
2593 Liber - EFG Justyna 0
2594 Lichoński - EFG Maciej Warszawa
2595 Lichoński - EFG, MDRT Maciej Warszawa
2596 Lichota - EFG Janina Kraków
2597 Lichwa Aleksandra Bielsko-Biała
2598 Lietzau Mariusz Żukowo
2599 Linka - EFG Artur Poznań
2600 Lipczuk-Kaszubska Ewa Szczecin
2601 Lipińska Małgorzata Warszawa
2602 Lipińska Elżbieta Kalisz
2603 Lipińska Zuzanna Piaseczno
2604 Lipińska Monika Gdańsk
2605 Lipińska Anna Sulejówek
2606 Lipińska Joanna Warszawa
2607 Lipińska - EFC, EFG Joanna Bydgoszcz
2608 Lipko Piotr Gorzów Wielkopolski
2609 Lipnicki Dariusz Łódź
2610 Lipowski Tomasz Lubliniec
2611 Lippa Wojciech Nowy Sącz
2612 Lipska Anna Kamieniec Ząbkowicki
2613 Lipski Juliusz Kamieniec Ząbkowicki
2614 Lipski Kazimierz Lubartów
2615 Lis Wojciech Kasinka Mała
2616 Lisewska - EFG Halina Bydgoszcz
2617 Lisewska - EFG Bożena Konin
2618 Lisewski - EFG Marek Konin
2619 Lisiak Krystyna Kalisz
2620 Lisiak Mikołaj Zielona Gora
2621 Lisiak - EFG Mikołaj Zielona Góra
2622 Lisicka Lucyna Węgierska Górka
2623 Lisiecka - EFC, EFG Ewa Siedlce
2624 Lisiecka - EFG Ewa Chełm
2625 Lisiecki Paweł Września
2626 Lisińska Marzena Poznań
2627 Liskiewicz Joanna Elbląg
2628 Lisowiec Leszek Przemyśl
2629 Lisowska Ewelina Zielona Góra
2630 Lisowska Marzena Człuchów
2631 Lisowski Maciej Warszawa
2632 Listowska Agnieszka Kraków
2633 Listowska Ludmiła Kraków
2634 Listowska Agnieszka Kraków
2635 Listowski Anatol Kraków
2636 Liśkiewicz Beata Gorzów Wielkopolski
2637 Litke Anna Ruda Śląska
2638 Litterska Hanna Gdańsk
2639 Liwanowski Paweł Warszawa
2640 Lniak - EFG Anna Katowice
2641 Loba Piotr Pęgów
2642 Lorek Cezary Warszawa
2643 Lorek Robert Nowy Sącz
2644 Lorek Krzysztof Stefan Łódź
2645 Lorek Maria Cieszyn
2646 Lorencik Czesław Kamienna Góra
2647 Lorkowski Marcin Łódź
2648 Lortz Janusz Siemianowice Śląskie
2649 Luba Mirosław Bydgoszcz
2650 Lubański - EFC, EFG Włodzimierz Warszawa
2651 Lubański - EFG Włodzimierz Warszawa
2652 Lubański - EFG Włodzimierz  Warszawa
2653 Lubas - EFG Renata Rzeszów
2654 Lubelska Beata Wrocław
2655 Lubicz-Nowicki Marek Michałowice
2656 Lubińska - Sochacka Monika Dynów
2657 Lubiszewska Barbara Toruń
2658 Luboińska - EFG Balbina Wrocław
2659 Luchowska Marta Gdańsk
2660 Luda Leszek Wrocław
2661 Ludowska-Suchodolska - EFG Daria Gdańsk
2662 Ludwiczak Marek Toruń
2663 Ludwiczak - EFG Marian  Poznań
2664 Ludwiczak - EFG Marian Poznań
2665 Lutkowska - EFG Katarzyna Bydgoszcz
2666 Luwińska-Piróg Ewelina Łódź
2667 Luziński Andrzej Łódź
2668 Łabuz Roman Szczecin
2669 Łacek Justyna Istebna
2670 Łach Jan Gryfice
2671 Łagiewski Benedykt Tychy
2672 Łagoda Bogumiła Ewa Gorzów Wielkopolski
2673 Łakomiak Andrzej Złoczew
2674 Łanczont Jolanta Warszawa
2675 Łapczyńska Ewa Radom
2676 Łapuchowski Sławomir Łódź
2677 Łapuszek Jerzy Kraków
2678 ŁASKA-OPACH KRYSTYNA Szczecin
2679 Łaszta - EFC, EFG Czesław  Wrocław
2680 Łaszyński Jan Rachanie
2681 Łatkowski Janusz Tarnobrzeg
2682 Ławiński - EFG Michał Warszawa
2683 Ławniczak Marcin Poznań
2684 Ławreszuk Eugeniusz Poznań
2685 Łazarski Henryk Warszawa
2686 Łazicki - EFG Andrzej Kętrzyn
2687 Łazowski Marek Warszawa
2688 Łągwa Dariusz Piotrków Trybunalski
2689 Łempicki Andrzej Warszawa
2690 Łęcka Izabela Szczecin
2691 Łęgowik Aleksandra Świętochłowice
2692 Łętowska Patrycja Pogwizdów
2693 Łętowski Paweł Pogwizdów
2694 Łoboda Agnieszka Pabianice
2695 Łoboda-Szmalec Aldona Bielsko-Biała
2696 Łogiński Artur Gdynia
2697 Łogiński - EFG Artur Gdynia
2698 Łogiński - EFG Artur Gdynia (Gdańsk)
2699 Łojek - EFG Małgorzata Katowice
2700 Łomiński Tadeusz Gdańsk
2701 Łomiński - EFG Tadeusz Gdynia
2702 Łoniewski Łukasz Bielsk Podlaski
2703 Łopuszyńska Maria Warszawa
2704 Łopuszyńska-Nowak - EFG Grażyna Bydgoszcz
2705 Łopuszyńska-Nowak  - EFG Grażyna Bydgoszcz
2706 Łoś Justyna Biała Podlaska
2707 Łoza Agnieszka Rzeszów
2708 Łubińska-Bujak Anna Warszawa
2709 Łuc Tomasz Rybnik
2710 Łuckoś - EFG Mirosław Wrocław
2711 Łuczak Czesław Słupsk
2712 Łuczak Dariusz Wrocław
2713 Łuczak - EFG Jarosław Wrocław
2714 Łuczak - EFG Alicja Poznań
2715 Łuczka Katarzyna Gdańsk
2716 Ługowska - EFG Izabela Skierniewice
2717 Ługowska - EFG Izabela Kanie (Skierniewice)
2718 Łukasiewicz - EFG Anna Warszawa
2719 Łukasiewicz-Socha Malina Stalowa Wola
2720 Łukasiewicz-Socha - EFG Malina Stalowa Wola
2721 ŁUKASZEK SŁAWOMIR POŁANIEC
2722 Łukaszewski Bartosz Włocławek
2723 Łukaszewski Zbigniew Łomża
2724 Łukaszuk Tomasz Międzyrzec Podlaski
2725 Łukaszyk Stefan Gorlice
2726 Łukaszyk - EFG Stefan Gorlice
2727 Łukawska - EFG Agnieszka Warszawa
2728 Łukowicz Przemysław Kraków
2729 Łukowicz Wiesław Rumia
2730 Łuniewska - EFG Joanna Warszawa
2731 Łupkowska Natalia Gliwice
2732 Łuszczyńska - EFG Dorota Łódź
2733 Łuszczyński Marek Ostrzeszów
2734 Łużyńska - EFG Magdalena Warszawa
2735 Łyczewska Beata Biała Podlaska
2736 Łyczkowska - EFG Marta Inowrocław
2737 Łysakowska Nadieżda Biała Podlaska
2738 Łysakowska Emilia Chełm
2739 Łysakowski Marek Biała Podlaska
2740 Łysakowski Sebastian Biała Podlaska
2741 Łysakowski Marcin Biała Podlaska
2742 Łysoń Paulina Kraków
2743 Łysy Mariusz Zielona Góra
2744 Łyszcz Paweł Warszawa
2745 Łyszcz Monika Warszawa
2746 Łyszczarz-Sala - EFG Beata Dąbrowa Górnicza
2747 Mac Paweł Nielep
2748 Macek - EFG Michał Sosnowiec
2749 Machała Bogusława Jarosław
2750 MACHANDER MARIA 34-122 WIEPRZ 964A
2751 Machecka Justyna Pszów
2752 Macherzyński Krzysztof Częstochowa
2753 Machniewski - EFG Radosław Opoczno
2754 Machnik Bernadetta Żywiec
2755 Machoczek Irena Rybnik
2756 Machura - EFG Ewa Pustków (Brzeźnica)
2757 Maciaszczyk-Brzuchalska Katarzyna Gorzów Wielkopolski
2758 Maciaszek Monika łódź zachodnia 21
2759 Maciąg Zdzisław Lublin
2760 Maciąg Paweł Warszawa
2761 Maciejczak Ireneusz Gościszewo
2762 Maciejczek Kamil Cieszyn
2763 Maciejewska - EFG Renata Warszawa
2764 Maciejewski Mariusz Mazowieckie
2765 MACIEJEWSKI BOGDAN BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2766 Maciejewski Radosław Ełk
2767 Maciejko Rafał Dachnów
2768 Maciejowska - EFG Lucyna Jawor 
2769 Maciejowska - EFG Lucyna Jawor
2770 Macikiewicz Bogdan Lubliniec
2771 Maciołek - EFC, EFG Agnieszka  Warszawa
2772 Maciszewska Barbara Świdnica Śląska
2773 Maciszewski Łukasz Wrocław
2774 Macjągowski Maciej Zawiercie
2775 Mackiewicz Dariusz Biała Podlaska
2776 Macuk Jerzy Giżycko
2777 Macuk - EFG Jerzy Giżycko
2778 Maculewicz Bozenna Czarna Bialostocka
2779 Maczuga - EFG Jarosław Olsztyn
2780 Maczuga - EFG Jarosław Olsztyn
2781 Maćkowiak Jadwiga Łódź
2782 Maćkowiak Jakub Rawicz
2783 Maćkowiak Dorota Kalisz
2784 Maćkowiak - EFG Beata Lublin
2785 Madej Grzegorz Kraków
2786 Madej - EFG Małgorzata Żyrzyn
2787 Madura Marek Niedomice
2788 Magdziarz Paweł Lublin
2789 Magdziarz Krzysztof Bielsko-Biała
2790 Magdziarz - MDRT Jacek Warszawa
2791 Magier Agnieszka Sosnowiec
2792 Magierowski - EFG Jerzy Warszawa
2793 Mahmoud Amira Warszawa
2794 Maj Jolanta Słupsk
2795 Maj Andrzej Kamień
2796 Maj Magdalena Poznań
2797 Majak Jan Radom
2798 Majchrzak Michał Poznań
2799 Majda Zenona Darłowo
2800 Majda-Grygorowicz Elżbieta Chojna
2801 Majdan Anna Lublin
2802 Majdan - EFG Jarosław Gdańsk
2803 Majeska-Grabowska - EFG Marta Warszawa
2804 Majewska Emilia Piszczac
2805 Majewska Renata Radom
2806 Majewska - EFG Ewa 0
2807 Majewska - EFG Elżbieta Bydgoszcz
2808 Majewska-Gelek Małgorzata Poznań
2809 Majewski Tomasz Będzin
2810 MAJEWSKI CZESŁAW PIŁA
2811 Majka Anna Nowy Sącz
2812 Majka - EFG Witold Pruszków
2813 Majka - EFG, MDRT Witold Pruszków
2814 Majkowski Tomasz Gaworzyce
2815 Majkowski - EFG Łukasz  Warszawa
2816 Majkowski - EFG Łukasz Warszawa
2817 Majtas Marcin Kalisz
2818 Makarski Leszek Białystok
2819 Makaruk Janina Gorzów Wielkopolski
2820 Makasewicz Adam Staszów
2821 Makos Paweł Warszawa
2822 Makowiak Roman Zabrze
2823 Makowska Kamila Malbork
2824 Makowska Kamila Sztum
2825 Makowska-Śmieszek Małgorzata Warszawa
2826 Makowski Andrzej Międzyrzecz
2827 Makowski Marek Malbork
2828 Makowski Michał Wrocław
2829 Makowski Zbigniew Łódź
2830 Maksymowicz Mariusz Kwidzyn
2831 Maksymowicz Mariusz Gdańsk
2832 Malczewska Dorota Warszawa
2833 Malczyński-Pryjmak Michał Kraków
2834 Malec Ewa Elbląg
2835 Malek Edyta Gdańsk
2836 Maleńczyk Ewa Głubczyce
2837 Malepszak - EFG Piotr
2838 Malepszak - EFG Piotr 0
2839 Malerowicz Małgorzata Legnica
2840 Malewicz Danuta Żary
2841 Malicki Lech Jelenia Góra
2842 Malicki Krzysztof Lublin
2843 Malicki - EFG Krzysztof Lublin
2844 Malinga Urszula Kraków
2845 Malinka Małgorzata Bielsko-Biała
2846 Malinowska Bożenna Buczkowice
2847 Malinowska Mariola Gdańsk
2848 Malinowski Ryszard Jan Bolesławiec
2849 Malinowski Łukasz Warszawa
2850 Malinowski Michał Łódź
2851 MALINOWSKI MAŁGORZATA PODOLSZE
2852 Malinowski - EFG Michał Łódź
2853 Malinowski - EFG Krzysztof Warszawa
2854 Maliszewska Marlena Wrocław
2855 Malkiewicz Paweł Warszawa
2856 Małachowska Anna Gdynia
2857 Małecka - EFG Małgorzata Żabieniec
2858 Małecki Szymon Głowno
2859 Małecki Stefan Poznań
2860 Małecki Adam Rawicz
2861 Małecki Tomasz Warszawa
2862 Małek Małgorzata Warszawa
2863 Małek Urszula Gdańsk
2864 Małek - EFG Łukasz Gniezno
2865 Małgorzata - EFG Szumińska Rumia
2866 Małocha Wojciech Płock
2867 Małolepsza Dominika Baranów
2868 Małolepszy Michał Częstochowa
2869 Małolepszy Stanisław Kalisz
2870 Małyszko Joanna Białystok
2871 Mandrek - Mistela Agnieszka Zabrze
2872 Manowiec Anna Puławy
2873 MANTORSKA HANNA ELBLĄG
2874 MANTORSKI SŁAWOMIR ELBLĄG
2875 Manuszak - EFG Eliza Konin
2876 Manuszak - EFG Maria Konin
2877 Mańka Adrianna Lubliniec
2878 Mańka Elzbieta Jawornica
2879 Mańka Łukasz Cieszyn
2880 Mańkowski - EFG Zbigniew Strzelce Krajeńskie
2881 Mańkowski - EFG Zbigniew Gorzów Wielkopolski
2882 Maracewicz Tomasz Warszawa
2883 Marchlewska Agnieszka Elbląg
2884 Marcinek - EFG Jolanta Legnica
2885 Marciniak Robert Piła
2886 Marciniak Arkadiusz Brzeźno
2887 Marciniuk EFG Michał Gdańsk
2888 Marcinkowska Krystyna Szczecin
2889 Marcinkowski Włodzimierz Warszawa
2890 Marczak Agata Brzezinka
2891 Marczewski Piotr Kielce
2892 Marczewski Jerzy Jelenia Góra
2893 Marczuk Joanna Biała Podlaska
2894 Marczuk Wieslaw Białystok
2895 Marczyński Rafał Włocławek
2896 Mardoń Sylwia Lublin
2897 Marek Jacek Lubochnia
2898 Marek Zbigniew Bytom
2899 Marek Małgorzata Chełmża
2900 Marek Wojciech Chełmża
2901 Marek Ewa Kęty
2902 Marek Ewa Szczyrk
2903 Marek - EFG Hanczakowski Kraków
2904 Margas Klaudyna Lubliniec
2905 Markiewicz Robert Biała Podlaska
2906 Markiewicz Mariola Gorzów Śląski
2907 Markowicz Izabela Katowice
2908 MARKOWSKA MONIKA LESZNO
2909 Markowska-Wyrembak Halina Wierzbice
2910 Markowski Wiesław Szczecin
2911 Markowski - EFG Dariusz Warszawa
2912 Markus Piotr Września
2913 Maron Jacek Warszawa
2914 Maroń Maciej Ciasna
2915 Marszałek Mariusz Mykanów
2916 Marszałek Jacek Dynów
2917 Marszałek Dariusz Szczecin
2918 Marszałek - EFG Lucyna Sławno
2919 MARSZAŁĘK RYSZARD LESZNO
2920 Martyniak Tomasz Kielce
2921 Martyniuk Grzegorz Białystok
2922 Martyniuk Sylwia Białystok
2923 Martynow Arleta Konin
2924 Maruszak Ewa Warszawa
2925 Maruszak Wodzimierz Warszawa
2926 Maruszewska Renata Warszawa
2927 Maryniok Marian Żory
2928 Marzec Łukasz Gliwice
2929 Marzec - EFG Bartłomiej Kraków
2930 Masaniec Tomasz Lublin
2931 Masaniec - EFG Edward Lublin
2932 Masaniec - EFG Edward Świdnik
2933 Masiak Bożena Częstochowa
2934 Masiarek Aleksandra Oława
2935 Maskiewicz Elżbieta Elbląg
2936 Masłoń - EFG Katarzyna Sosnowiec
2937 Masłowski Paweł Hermanowice
2938 Mastalerz Ilona Bielsko-Biała
2939 Mastalerz Paweł Gdańsk
2940 Mastalski Zbigniew Bielsko-Biała
2941 Mastelarz - EFG Adam Końskie
2942 Maszorek-Szymala - EFG Anna Łódź
2943 Masztaleruk Daria Lubin
2944 Maślanka Wiesław Szczecin
2945 Mataliński - EFC, EFG Krzysztof Warszawa
2946 Mataliński - EFC, EFG, MDRT Krzysztof Warszawa
2947 Matczak Andrzej Gdańsk
2948 Matecka Monika Łódź
2949 Matecki Mariusz Bydgoszcz
2950 Mateńko Joanna Słupsk
2951 Matera - EFG Adam Syców
2952 Mateszew Małgorzata Kraków
2953 Mateusiak Marian, Paweł Poznań
2954 Mateuszak - MDRT Urszula Koszalin
2955 Matias Krzysztof Górki Wielkie
2956 Matla - EFG Beata Warszawa
2957 Matowicka - EFG Magdalena Warszawa
2958 Matusek Arkadiusz Lubliniec
2959 Matusiak Mariola Gierałtowiczki
2960 Matusik Iwona Sosnowiec
2961 Matusz Dawid Biała Podlaska
2962 Matuszczyk - EFG Marta Wrocław
2963 Matuszewska Magdalena Zabrze
2964 Matuszewski Adrian Świecie
2965 Matyja Elżbieta Leżajsk
2966 Matyjek Robert Warszawa
2967 Matys Maria Poznań
2968 Matysek Magdalena Kielce
2969 Matzner Piotr Łódź
2970 Maury Honorata Syców
2971 Maury Honorata Kobyla Góra
2972 Mazanek Tomasz Myszków
2973 Mazek Ryszard Zagorzyce
2974 Maziakowski Mieczysław Wrocław
2975 Maziuk Marek Warszawa
2976 Mazur Włodzimierz Radom
2977 Mazur Anna Łódź
2978 Mazur Cezary Terespol
2979 Mazur Przemysław Terespol
2980 Mazur Iwona Terespol
2981 Mazur Bogdan Gdańsk
2982 Mazur Marek Gdańsk
2983 Mazur Cecylia Gajków
2984 Mazur Krystyna Gdynia
2985 Mazur - EFC, EFG Jolanta Warszawa
2986 Mazurek Danuta Świdnik
2987 Mazurek Szczepan Józef Inowrocław
2988 Mazurek Mirosław Szczepan Poznań
2989 Mazurek Paweł Dąbrowa Górnicza
2990 Mazurek Piotr Lublin
2991 Mazurek Mirosław Poznań
2992 Mazurek - EFG Tadeusz Wodzisław Śląski
2993 Mazurek - EFG Justyna Poznań
2994 Mazurek - EFG Marcin Poznań
2995 MAZURKIEWICZ MAREK SOSNOWIEC
2996 Mazurowska Justyna Kępno
2997 Mazurska - EFG Grażyna Warszawa
2998 Mączka Janusz Aleksandria
2999 Mączka Paulina Aleksandria I
3000 Mądrzejewska - EFC, EFG Danuta  Bydgoszcz
3001 Mąka Sebastian Poznań
3002 Mąka Karol Poznań
3003 Mąkolska Katarzyna Skierniewice
3004 Mąkolski Łukasz Skierniewice
3005 Mąkosza - EFG Tobiasz Łódź
3006 Mąkowski Waldemar Kwidzyn
3007 Meler Małgorzata Zabrze
3008 MELEROWICZ JANUSZ OPALENICA
3009 Melnik Anna Siemianowice Ślaskie
3010 Mercik Dorota Boronów
3011 Meres Artur Bystra Śląska
3012 Metych Andrzej Zielona Góra
3013 Meyer Roman Koszalin
3014 Mędrzecka Ewa Warszawa
3015 Miara Estera Lubliniec
3016 Miazga Wiesława Rzeszów
3017 Miąskiewicz - EFG Małgorzata Warszawa
3018 Michalak Anna Poznań
3019 Michalak Stanisław Skierniewice
3020 Michalak Tomasz Szczecin
3021 Michalak Sylwia Lubień
3022 Michalak Krystian Łask
3023 Michalak - EFG Ewa Agnieszka 0
3024 Michalak-Rybak - EFG Elżbieta Kraków
3025 Michalak-Rydzel - EFG Małgorzata Warszawa
3026 Michalczewski Bogdan Dęblin
3027 Michalec Aneta Łódź
3028 Michalewicz Krystyna Wrocław
3029 Michalewski - EFG Jerzy Wrocław
3030 Michalik - EFG Anika Lublin
3031 Michalska Dorota Świebodzice
3032 Michalska Ewa Łódź
3033 Michalski Krzysztof Szczecin
3034 Michalski - EFG Grzegorz Warszawa
3035 Michałek Justyna Istebna
3036 Michałkiewicz Marian Toruń
3037 Michałkiewicz Jolanta Warszawa
3038 Michałkiewicz Marian Czernikowo
3039 Michałkiewicz Robert Warszawa
3040 Michałowska Anita Olsztyn
3041 Michałowska Anna Karolina Czarnowąsy
3042 Michałowska - EFG Anita Olsztyn
3043 Michałowski Marek Kraków
3044 Michnar Janusz Łańcut
3045 Michorzewska Karolina Lubliniec
3046 Mickowski - EFG Janusz Kraków
3047 Midowicz - Chmielowska Anna Michałowice
3048 Miecznikowska - EFG Ilona Dąbrowa Górnicza
3049 Mielcarek - EFG Przemysław Poznań
3050 Mielcarz Elżbieta warszawa
3051 Mielczarek Waldemar Rokietnica
3052 Mielczarek Dominik Rokietnica
3053 Mielczarek Waldemar Rokietnica
3054 Mielczarska - MDRT Jolanta Kruszyn
3055 Miernik Dariusz Gorzów Wielkopolski
3056 Mierzejewska Katarzyna Gdańsk
3057 Mierzejewski Maciej Cieszyn
3058 Mierzejewski - EFG Bartłomiej Warszawa
3059 Mierzyński Bartłomiej Bielsko-Biała
3060 Miesała - EFG Artur Bydgoszcz
3061 Miękina Stanisława Kraków
3062 Miętus - EFG Łukasz Sulejówek
3063 Migas Bogusława Racibórz
3064 Migas Ewelina Rudziniec
3065 Migawa Małgorzata Wrocław
3066 Mika Katarzyna Lubliniec
3067 Mike Karol Pszów
3068 Miklaniewicz Cezary Bydgoszcz
3069 Miklaszewska Janina Bydgoszcz
3070 Mikłasz Bożena Mikołów
3071 Mikłasz Jan Mikołów
3072 Mikołajczyk Zbigniew Chrzanów
3073 Mikołajczyk Maciej Zabrze
3074 Mikołajczyk Jarosław Lubliniec
3075 Mikołajczyk Ewelina Wisła
3076 Mikołajczyk, LifeWays Sp. z o.o. Łukasz Poznań
3077 Mikołajek Adam Wadowice
3078 Mikulec Maciej Rzeszów
3079 MIKULEC ROBERT KRAKÓW
3080 Mikulec - EFG Robert Krzeszowice
3081 Mikułowska Krystyna Warszawa
3082 Mikuś Małgorzata Radom
3083 Mila Ewelina Bierzwienna Krótka 46
3084 Milak Sławomir Gniezno
3085 Milan Jarosław Elbląg
3086 Milanowska Lila Gabryela Augustów
3087 Milasz Zbigniew Babice
3088 Milejski Mieczysław Ryszard Opole
3089 Milewicz Piotr Wrocław
3090 Milewska Lidia Warszawa
3091 Milewska Małgorzata Toruń
3092 Milewska Anna Chociwel
3093 Milewski - EFG Piotr Warszawa
3094 Milkowski Jerzy Brańszczyk
3095 Miller Jolanta Koluszki
3096 Miłaszewski Mirosław Olsztyn
3097 Miłecki Marcin Wejherowo
3098 Miłosz Urszula Warszawa
3099 Miłosz Mateusz Warszawa
3100 Minkiewicz Robert Lublin
3101 Mirek Agata Gliwice
3102 Mirek - EFG Dominik Warszawa
3103 Mirek - EFG Dominik Kraków
3104 Miron - EFG Danuta Warszawa
3105 Mirosz - EFG Ewa Warszawa
3106 Mirowska - Maciejek Karolina Pabianice
3107 Mirowski Władysław Warszawa
3108 Misiak Karolina Faustyna Gdańsk
3109 Misiak - EFG Piotr Wrocław
3110 Misiek Sebastian Dąbrowa Górnicza
3111 Misiewicz Albert Warszawa
3112 Misik Marta Kozy
3113 Misiołek Włodzimierz Gdańsk
3114 Misiorny Jan Poznań
3115 Miszczor Mirosława Koszalin
3116 Miszkin Michał Ustka
3117 Miszkin Paulina Ustka
3118 Miś Dariusz Łańcut
3119 Miś Małgorzata Jaworzno
3120 MIŚKIEWICZ ELWIRA Szczecin
3121 Miśkiewicz Alicja Gdańsk
3122 Miśkowiak Karolina RAWICZ
3123 Mizera - EFG Adam Nisko
3124 Mizgała Wojciech Dąbrowa Górnicza
3125 Mizia - EFG Ewa Katowice
3126 Mlak Kazimierz Milikowice
3127 Mleczko Łukasz Sułoszowa
3128 Młodzianowski - EFG Mariusz Warszawa
3129 Młynarczyk Błażej Białystok
3130 Młynarczyk Błażej Białystok
3131 Młyńczak Elżbieta Opole
3132 Moczydłowski Rafał Szepietowo
3133 Moderska, LifeWays Sp. z o.o. Alina Poznań
3134 Modlewski Witold Łódź
3135 Modlich Tomasz Gliwice
3136 Modliszewski Grzegorz Gdansk
3137 Modrzejewski Wojciech Warszawa
3138 Modrzejewski Wojciech Rzęgnowo
3139 Modrzejewski - EFG Marek Kielce
3140 Modrzewska Barbara Łódź
3141 Modzelewski - EFG Piotr Łomża
3142 Mogielnicki Piotr Głubczyce
3143 Mogielnicki Paweł Głubczyce
3144 Mokanek Jakub Szczecin
3145 Mokwa Bogusław Andrychów
3146 Molenda Paweł Koło
3147 Molenda Bartłomiej Lubliniec
3148 Molenda Sylwia Kielce
3149 Molska Barbara Kalisz
3150 Morajski Łukasz Ruda Śląska
3151 Morasiewicz Joanna Głubczyce
3152 Morawska Joanna Piaseczno
3153 Morawski Marek Białystok
3154 Morawski Sylwester Piaseczno
3155 Morawski - EFG Tadeusz Zabrze
3156 Mordak Elżbieta Szczecin
3157 Mordaka Mariusz Tomaszów Mazowiecki
3158 Mordaszewska Danuta Augustów
3159 Morgała Łukasz Lubliniec
3160 Mosakowska - EFC, EFG Eliza Katowice
3161 Moskal Marian Boguchwała
3162 Moskal - EFGo Anna Konin
3163 Moskwik Sylwia Kaczyce
3164 Mosorzewski - EFG Feliks Nowa Sól
3165 Mossakowska - EFG Grażyna Warszawa
3166 Mostek - EFC, EFG Janusz Warszawa
3167 Moszyńska Maria Banino
3168 Moś Paweł` Mroczeń
3169 Motus Wojciech Olesno
3170 Mozal Wiesław Bartoszyce
3171 Mozer Marek Gdańsk
3172 Mozer - EFG Marek Włocławek
3173 Możdżyński Tomasz Gdańsk
3174 Możdżyński - EFG Tomasz Gdańsk
3175 Mroczek Dorota Skierniewice
3176 Mroczek Agnieszka Kraków
3177 Mroczek Grzegorz Kraków
3178 Mrotek - EFG Dawid Warszawa
3179 Mrozek Barbara Ciasna
3180 Mrozowska Katarzyna Wrocław
3181 Mrozowska Anna Małgorzata Wrocław
3182 Mrozowski Krzysztof Warszawa
3183 Mrozowski Łukasz Wrocław
3184 Mrozowski - EFG Edmunt
3185 Mrozowski - EFG Edmunt 0
3186 Mróz - EFG Jerzy Warszawa
3187 Mróz - EFG Lesław Katowice
3188 Mrugała Dominika Mochała
3189 Mruk Beata Gdańsk
3190 Mrukwa Magdalena Wisła
3191 Mucha Zygmunt Poznań
3192 Mucha Sebastian Cieszyn
3193 Mucha - EFG Monika Warszawa
3194 Muchowska Natalia Kępice
3195 Mućka Jacek Brodnica
3196 Mudlaff Paweł Wejherowo
3197 Mueller Bernadeta Ligota Prószkowska
3198 Mularczyk Małgorzta Rydułtowy
3199 Mularska Elżbieta Warszawa
3200 Muryn - EFG Krzysztof Warszawa
3201 MURZA DARIUSZ WARSZAWA
3202 Murza Dariusz Warszawa
3203 Musiał Krzysztof Tarnobrzeg
3204 Musiał Przemysław Gdańsk
3205 Musiał Maciej Warszawa
3206 Musiał Maciej Warszawa
3207 Musiał - EFG Krzysztof Kraków
3208 Musiał - EFG Krzysztof Tarnobrzeg
3209 Musiał - EFG Bartłomiej Kraków
3210 Musiałek Gabriela Lubliniec
3211 musidłowska aneta bydgoszcz
3212 Musielak Ewa Tarnowskie Góry
3213 Musioł Andrzej Wodzisław Śląski
3214 Muszyńska Krystyna Szczecin
3215 Muszyński Andrzej Łódź
3216 Muszyński Hieronim Zbąszynek
3217 Muzia Roman Bukowiec
3218 Myczek Ilona Suchy Las
3219 Mykowska Magdalena Świecie
3220 Mynarski Marek Katowice
3221 Mysiak - EFG Maciej Mikołów
3222 Mysiakowska Katarzyna Legionowo
3223 Myśliński Robert Ciechanów
3224 Myśliński Tomasz Lubliniec
3225 Naczyński Mariusz Krynica
3226 Nadler Krzysztof Wrocław
3227 Nadolny - EFC, EFG Zenon Trzcianka
3228 Nadolny - EFC, EFG Zenon Piła
3229 Nadolska - EFG Kinga Warszawa
3230 Nadstawna Halina Koszalin
3231 Nagorski Ryszard Toruń
3232 Najberg Karolina Gdańsk
3233 Najdyhor Anna Biała Podlaska
3234 Najman Beata Terespol
3235 Najorczyk Urszula Warszawa
3236 Nalepa - EFG Mirosław Żyrardów
3237 Napierała Piotr Poznań
3238 Napierała Jakub Zabrze
3239 Napiórkowski Paweł Szczecin
3240 Narazińska - EFG Danuta Wejherowo
3241 Narazińska - EFG Danuta Gdańsk
3242 Narożnik Ryszard Łódź
3243 Nasiłowska Małgorzata Łódź
3244 Nawłoka Edward Rzeszów
3245 Nawłoka - EFG Dominik Rzeszów
3246 Nawrocka Bożena Poznań
3247 Nawrocka Gabriela Kołobrzeg
3248 Nawrocka - EFG Małgorzata Warszawa
3249 Nawrocki - EFG Artur Szczecin
3250 Nazaruk Elżbieta Biała Podlaska
3251 Nazaruk Sandra Biała Podlaska
3252 Nazim Jacek Kraków
3253 Nąckiewicz Jarosław Krzeszowice
3254 Niebrzegowski Aleksander Zielona Góra
3255 Niebrzegowski Piotr Kodeń
3256 Niebylska Janina Wrocław
3257 Nieckula Paciorek Monika Skawinia
3258 Nieć - EFG Przemysław Kraków
3259 Niedałtowski Leszek Sopot
3260 Niedałtowski Michał Sopot
3261 Niedoba Natalia Wisła
3262 Niedziałek - EFG Zbigniew Koszalin
3263 Niedziałkowski Antoni Kraków
3264 Niedzielska-Jaszewska Monika Szczecin
3265 Niedźwiecki Marcin Radzymin
3266 Niegrebecki Bartosz Szczecin
3267 Niemand Anna Gdańsk
3268 Nienartowicz - EFG Mariola Gdańsk
3269 Nieszporek Dawid Warszowice
3270 Nieścior - EFG Tomasz Warszawa
3271 Nietubicz - EFC, EFG Magdalena Warszawa
3272 Niewczas Joanna Elbląg
3273 Niewiadomski Jacek Nowy Targ
3274 Niewiem Krystian Gliwice
3275 Niewińska Barbara Białystok
3276 Niewińska Violetta Cyców
3277 Niewiński Leszek Łęczna
3278 Niezgoda - EFG Jarosław Katowice
3279 NIGBOR BARBARA ANDRYCHÓW
3280 Nikoniuk Wojciech Biała Podlaska
3281 Nitko Paweł Stary Węgliniec
3282 Niwa Damian Ruda Śląska
3283 Nizińska Agnieszka Bytom
3284 nizio krzysztof lublin
3285 Niziołek - EFG Karolina Wrocław
3286 Niźnikowski Radosław Hrubieszów
3287 Niżniowska Elżbieta Braniewo
3288 Nocoń Marcin Częstochowa
3289 Noga - EFG Krzysztof Wrocław
3290 NOJSZEWSKI KRZYSZTOF WARSZAWA
3291 Nonas Michał Warszawa
3292 Nosiadek Bartosz Radlin
3293 Nosiadek Monika Radlin
3294 Nosiadek Marian Radlin
3295 Nosiadek Mateusz Radlin
3296 Nowacki Andrzej Nowa Iwiczna
3297 Nowak Barbara Chełm
3298 Nowak Erwin Gniew
3299 Nowak Edyta Warszawa
3300 Nowak Jerzy Nowy Tomyśl
3301 Nowak Artur Brzeg Dolny
3302 Nowak Kinga Lulin
3303 Nowak Jerzy Warszawa
3304 Nowak Janusz Marek Starogard Gdański
3305 Nowak Konrad Proszowice
3306 Nowak Aneta Lubliniec
3307 Nowak Piotr Ustka
3308 Nowak Agnieszka Ustka
3309 Nowak Katarzyna Biała
3310 Nowak Michał Kraków
3311 Nowak Anna Braniewo
3312 Nowak Michał Mójcza
3313 Nowak Ryszard Łódź
3314 Nowak - EFC, EFG Marek Piła
3315 Nowak - EFG Hanna Kozienice
3316 Nowak - EFG Alina
3317 Nowak - EFG Alina 0
3318 Nowak - EFG Krzysztof Lublin
3319 Nowak - EFG Ilona Łódź
3320 Nowak - EFG Bożena Warszawa
3321 Nowak-Ferdhus Elżbieta Wrocław
3322 Nowakowska Jadwiga Dorota Piła
3323 Nowakowska Magdalena Brześć Kujawski
3324 Nowakowska Anna Włocławek
3325 Nowakowska Teresa Konin
3326 Nowakowska Paulina Rogoźno
3327 Nowakowska - EFG Bożena Wrocław
3328 Nowakowski Sebastian Koszalin
3329 Nowakowski Tomasz Borówiec
3330 Nowakowski Paweł Szczecin
3331 Nowakowski Rafał Szczecin
3332 Nowakowski Juliusz Rogoźno
3333 Nowicka Katarzyna Bielsko-Biała
3334 Nowicki Jerzy Łowicz
3335 Nowicki Damian Poznań
3336 Nowicki Michał Dopiewiec
3337 NOWICKI MARCIN TORUŃ
3338 Nowicki - EFG Arkadiusz Toruń
3339 Nowopolski - EFG Jan Gdynia
3340 Noworyta Karolina Kraków
3341 Noworyta Anna Wadowice
3342 noworyta mariola Sosnowiec
3343 Nowosielska Elżbieta Łódź
3344 Nowosielska Wioleta Siedlce
3345 Nowy Katarzyna Gdynia
3346 Nurek - EFG Wojciech Kwidzyn
3347 NYCZ MIROSŁAW BIELSKO-BIAŁA
3348 Obłąk - EFG Piotr Sosnowiec
3349 Ochman Rozwita Olesno
3350 Ochrymowicz - EFG Radosław Szczecin
3351 Ochwat Paweł Warszawa
3352 Ociepka Łukasz Tarnowskie Góry
3353 Odziemek Agnieszka Kielce
3354 Ogonowski Robert Wrocław
3355 Okoniewska Genowefa Dębno
3356 Okrojek-Krakowiak Ewa Lublin
3357 okruch monika skierniewice
3358 Okularczyk Roksana Koziegłowy
3359 Olanin Elzbieta Wrocław
3360 Olechna Jan Białystok
3361 Olej Beata Katowice
3362 Olejarz Barbara Zielona Góra
3363 Olejarz - EFG Adam Piła
3364 Olejarz - EFG Adam Nowy Buczek
3365 Olejniczak Jan Bielawa
3366 Olejniczak Beniamin Bielawa
3367 Olejniczak Wojciech Poznań
3368 Olejniczak Paweł Rumia
3369 Olejniczak Paweł Łódź
3370 Olejniczak Agnieszka Bielawa
3371 Olejniczak - EFG Joanna Bydgoszcz
3372 Olejniczak - EFG Paweł Łódź
3373 Olejnik Robert Wrocław
3374 Olejnik Marek Kórnik
3375 Olendzki - EFG Sławomir Raszyn
3376 Oleszczuk Sylwia Marki
3377 Oleszczuk Aneta Tłuszcz
3378 Oleszczuk - EFG Barbara Chełm
3379 Olewiński Arkadiusz Myszków
3380 Olędzki Marcin Białystok
3381 Olkowicz Krzysztof Warszawa
3382 Olkusznik-Janaczyk Elżbieta Szczecin
3383 Olrzyńska Teresa Częstochowa
3384 Olszewska Wiesława Szklarska Poręba
3385 Olszewska Maria Szczecin
3386 Olszewska Zofia Radom
3387 Olszewski Juliusz Szklarska Poręba
3388 Olszewski Jerzy Warszawa
3389 Olszewski Waldemar Warszawa
3390 Olszewski Jan Ruda Śląska
3391 Olszewski Adam Warszawa
3392 Olszewski - EFG Wojciech Radom
3393 Olszewski - EFG Paweł Warszawa
3394 Olszewski - EFG Wojciech Radom
3395 Omelan Piotr Warszawa
3396 Omiecińska - EFG Małgorzata Warszawa
3397 Omieczyński Maciej Sztum
3398 Onikijuk Monika Warszawa
3399 Oniszczuk - EFG Agnieszka Wrocław
3400 Oniszk - EFG Aleksandra Warszawa
3401 Oniszk - EFG Beata Warszawa
3402 Onopiak Krzysztof Katowice
3403 Onopiak - EFG Arkadiusz Katowice
3404 Onopiak - EFG Krzysztof Katowice
3405 Opalińska - EFG Agniaeszka Warszawa
3406 Opalińska - EFG Agnieszka Warszawa
3407 Opara Ewa Lubliniec
3408 Opara Kazimierz Lubliniec
3409 Opatowiecki Julian Katowice
3410 Opoczyński Igor Kołobrzeg
3411 Opryszek Małgorzata Kraków
3412 Organiak - EFG Aleksandra Gdańsk
3413 Orkisz Zofia Katowice
3414 Orłowski Jakub Warszawa
3415 Orzech Wojciech Jarosław
3416 Orzechowska Alicja Zielona Góra
3417 Orzechowski Stanisław Iława
3418 Orzelska Wioleta Mańki
3419 Orzeł Justyna Niedrzwica Duża
3420 Orzeł Sebastian Zabrze
3421 Orzeszyna Magdalena Opatów
3422 Orzęcki Łukasz Wiązowna
3423 Osak Marek Lubartów
3424 Osak Bogumiła Ludomy
3425 Osiadło Bartosz Chorzów
3426 Osiak Renata Skępe
3427 Oska - EFG Daniel Warszawa
3428 Osmolak Robert Warszawa
3429 Osmólska Rozalia Oława
3430 Osowski Janusz Toruń
3431 Ossowska Milena Skarszewy
3432 Ostapińska - EFG Justyna Warszawa
3433 Ostapowicz Krystyna Lipsk
3434 Ostojski - EFG Zygmunt Nadarzyn
3435 Ostrogórska Celina Radziszów
3436 Ostrowska Zdzisława Lipno
3437 Ostrowska Bożena Bielawa
3438 Ostrowska Anna Rojewo
3439 Ostrowska - EFG Maria Kielce
3440 Ostrowski Mieczysław Wałbrzych
3441 Ostrowski Tomasz Warszawa
3442 Ostrowski - EFG Marcin Tarnów
3443 Ostrowski - EFG Walerian Poznań
3444 Ostryżniuk Robert Wrocław
3445 Osuchowska Elżbieta Komorów
3446 Osysek-Majewska Małgorzata Katowice
3447 Ościłowski Jacek Krapkowice
3448 Ośka Waldemar Warszawa
3449 Oślizło Michał Rybnik
3450 Otremba - EFG Eliza 0
3451 Otrzonsek Diana Zębowice
3452 Otulakowska Teresa Szemborowo
3453 Owczarska Lucyna Płock
3454 Owczarzak Anna Swarzędz
3455 Owczarzak Robert Kłecko
3456 Owczorz Mirosław Wadowice
3457 OWSIANY MARCIN ZŁOTORYJA
3458 Owsińska Klaudia Kępno
3459 Ozga Jan Tarnowskie Góry
3460 Ozga Agnieszka Tarnowskie Góry
3461 Ozga Dawid Tarnowskie Góry
3462 Ozimek Wiesława Chorzów
3463 Ozimska-Papiernik - EFG Renata Warszawa
3464 Pabian Anna Kraków
3465 Pabich Krzysztof Piotrków Trybunalski
3466 Pachała Jerzy Warszawa
3467 Pacholczyk - EFG Inga Bydgoszcz
3468 Pacholski Jarosław Częstochowa
3469 Pachoł - EFG Krzysztof Rusieniec
3470 Pachoł - EFG Krzysztof Warszawa
3471 Paciorek - EFG Jakub Bełchów
3472 Pacyniak Mirosław Łódź
3473 Paczyńska Danuta Wadowice
3474 PAĆKOWSKA ANNA LIPNO
3475 Paduch Ewa Opoczno
3476 Paduch - EFG Małgorzata Chęciny
3477 Paech Robert Lubliniec
3478 Paga Gabriel Grzywna
3479 Pajda Paweł Przemyśl
3480 Pajor Mateusz Łódź
3481 Pak Agnieszka Kocmyrzów
3482 Pakuła Zdzisław Stronie Śląskie
3483 Pala Magdalena Pogwizdów
3484 Palczuk - EFC, EFG Renata Pruszków
3485 Paliga Paweł Koziegłowy
3486 Palimąka Anna Kraków
3487 Paliwoda Bogumiła Gorzów Wielkopolski
3488 Palka Anna Dąbrowa Górnicza
3489 Palm Paweł Gniezno
3490 Paluch Stanisław Moskorzew
3491 Paluch Paweł Bielsko-Biała
3492 Palus Małgorzata Katowice
3493 Palus Jacek Katowice
3494 Palusiński - EFG Jarosław Knurów
3495 Pałaszewski - EFG Leszek Toruń
3496 Pamuła Łukasz Katowice
3497 Panas Marta Kodeń
3498 Panasewicz Adrian Racula
3499 Panasiuk - EFG Violetta Warszawa
3500 Pander Edwin Opole
3501 Panek - EFG Marcin Warszawa
3502 Panna Małgorzata Trzebnia
3503 Pańtak Radosław Będzin
3504 Papierski - EFG Zbigniew Łódź
3505 Papis Michał Lublewo
3506 Paprzycka Arleta Luboń
3507 Papużyńska Zofia Piwniczna Zdrój
3508 Para Ewa Wieprz
3509 Parafiniuk Iwona Biała Podlaska
3510 Parkitna Joanna Ciasna
3511 Parkitny Dariusz Szczecin
3512 Paroń Sebastian Opole
3513 Parteka Monika Toruń
3514 Partyka Bogdan Zielona Góra
3515 paruzel andrzej nowiny
3516 Parys Czesław Dębica
3517 Pasek Halina Poznań
3518 Pasek Dominika Pszczyna
3519 Pasieka Stanisław Koszęcin
3520 Pasieka - EFG Dariusz Kęty
3521 Pasieka - EFG Ewa Kęty
3522 Pasieka - EFG Mirosław Warszawa
3523 Pasieka - EFG Piotr Lubliniec
3524 Pasik-Sałdak - EFG Jolanta 0
3525 Pasławski Marek Kwakowo
3526 Pasternak Łukasz Ratułów
3527 pasternak zenon gliwice
3528 Pasternak - EFG Sabina Chorzów
3529 Pastuch Jerzy Dzierżoniów
3530 Pastuszek Artur Kępice
3531 Pastwa Dorota Warszawa
3532 Paszek Przemysław Katowice
3533 Paszewski Przemysław Poręba
3534 Paszkiewicz - EFG Lidia Wrocław
3535 Patecka-Siwierska Anna Szczecin
3536 Patej Sylwester Warszawa
3537 Pater Aneta Poznań
3538 Pater Dawid Poznań
3539 Patyna - EFG Agnieszka Tarnów
3540 Pawelczak - Szulc Liliana Sopot
3541 Pawelec Anna Jastrzębie zdrój
3542 Pawełczyk Patrycja Skrzydłowice
3543 Pawełek Sabina Szczecin
3544 Pawełek Marek,Jan Rzeszów
3545 Pawera Renata Wrocław
3546 Pawlak Piotr Witaszyce
3547 Pawlak Katarzyna Lublin
3548 Pawlak Renata Godziesze Wielkie
3549 Pawlak - EFG Katarzyna Lublin
3550 Pawlak - EFG Elżbieta Zielona Góra
3551 Pawlak - EFG Karolina Poznań
3552 Pawlicki Michał Gdańsk
3553 Pawlik Bożenna Goleniów
3554 Pawlik Ferdynand Skarzysko-Kamienna
3555 Pawlik - EFG Janusz Wrocław
3556 Pawlik - EFG Jerzy Rzeszów
3557 Pawlina Krzysztof Warszawa
3558 PAWLISZ Tomasz Zielona Góra
3559 Pawluczyk Andrzej Ełk
3560 Pawluk Katarzyna Włodawa
3561 Pawluk Artur Hanna
3562 Pawlukiewicz Kazimierz Leszek Katowice
3563 Pawlukiewicz Radosław Piszczac
3564 Pawlus - EFG Anna Brzeszcze
3565 Pawłowicz Marek Wałbrzych
3566 Pawłowska Wiesława Zielona Góra
3567 Pawłowski Leszek Jan Warszawa
3568 Pawłowski Adam Gdańsk
3569 PAWŁOWSKI JERZY Puławy
3570 Pawłowski Józef Płońsk
3571 Pazik Elżbieta Koszalin
3572 Paździor Łucja Babice
3573 Pecyna Dariusz Łódź
3574 Pedrycz Lidia Kielce
3575 Pejta - EFG Agnieszka Płock
3576 Pelo Marek Piotrowice
3577 Pencarski Mariusz Tychy
3578 Pepłońska - EFC, EFG Renata 0
3579 Perkowski Jan Biłgoraj
3580 Perlik Kamil Zielona Góra
3581 Pers Danuta Kraków
3582 Pertkiewicz Karolina Sopot
3583 Perz - EFG Jakub Biała Podlaska
3584 Perzyńska Małgorzata Gdańsk
3585 Perzyński Stanisław Łódź
3586 Peszko - EFG Krystyna Sieradz
3587 Petridis Dariusz Warszawa
3588 Petryka Małgorzata Ożarowice
3589 Petryla Elżbieta Krynica
3590 Pęcherz - EFG Roman Warszawa
3591 Pęczyński Andrzej Człuchów
3592 Pękalski - EFG Romuald Katowice
3593 Pękała - EFG - EFC Dawid Zielona Góra
3594 Piasecka Ewa Nowy Sącz
3595 Piasecka Marta Bytom
3596 Piasecka-Szczygielska - EFG Iwona Warszawa
3597 Piasecki Marcin Bydgoszcz
3598 Piasecki Marcin Warszawa
3599 Piasecki Jacek Adam Zgierz
3600 Piasecki - EFG Jarosław Warszawa
3601 Piasek Mariusz Rzeszów
3602 Piaskowska Izabela Warszawa
3603 Piaskowski Dawid Tczew
3604 Piątek Andrzej Przeworsk
3605 Piątek Piotr Gdańsk
3606 Piątek - EFG Jacek Radom
3607 Piątek - EFG Marcin Kraków
3608 Piątek - EFG Jerzy Radom
3609 Piątkowska-Piłat Alina Łódź
3610 Piątkowski Kazimierz Pabianice
3611 Pidło Sandra Oświęcim
3612 Pidzik Elwira Częstochowa
3613 Piech Stanisław Kraków
3614 Piech Tadeusz Łódź
3615 Piechaczek Piotr Karol Gorzów Wielkopolski
3616 Piechaczek - EFG Katarzyna Wodzisław Śląski
3617 Piechocka - EFG Barbara Szczecin
3618 Piechocki Jarosław Skwierzyna
3619 Piechota Edyta Pietrowice Wielkie
3620 Piechota Hanna Jejkowice
3621 Piechowiak Agata Wrocław
3622 Pieczątkowski - EFG Włodzimierz Poznań
3623 Pieczykolan Tomasz Kolbudy
3624 Pieczyński Mateusz Konin
3625 Piekarek Barbara Gdansk
3626 Piekarski Roman Szczecin
3627 Piekarz Paulina Lublin
3628 Piekutowski Bronisław Wasilków
3629 Pielacki Jacek Gorzów Wlkp.
3630 Pielich Adriana Gryfino
3631 Pieprz Grzegorz Kluczbork
3632 Pieprzowska Helena Lublin
3633 Pierzchała Beata Wadowice
3634 Pierzchała Dawid Wadowice
3635 Pierzchała Magdalena Kraków
3636 Piesko Piotr Kraków
3637 Pietras - EFG Kamila Bydgoszcz
3638 Pietrasz - EFG Andrzej Orzesze
3639 Pietraszkiewicz - EFG Grzegorz Szczecin
3640 Pietraszko Mateusz Serock
3641 Pietruszka Zbigniew Kolbuszowa
3642 Pietrzak Jacek Piaseczno
3643 Pietrzak Anna Olesno
3644 Pietrzyk Karina Lubliniec
3645 Pietrzyk Magdalena Żory
3646 Pietrzyk Patryk Żory
3647 Pietrzyk Daniel lublin
3648 Pietrzyk - EFG Barbara Gdańsk
3649 Pietrzyk - EFG Barbara Pruszcz Gdański
3650 Pietrzykowski Paweł Poznań
3651 Pietrzyński Tomasz Poznań
3652 Pikulski Jarosław Będzin
3653 Pikulski - EFG Jarosław Katowice
3654 Pilarczyk Robert Karniowice
3655 Pilatowicz Władysław Kutno
3656 Pilc Łukasz Knurów
3657 Pilch Grażyna Wisła
3658 Pilecka - EFG Karolina Beata Gdynia/Gdańsk
3659 PILIPCZUK MARCIN ŚWIDNICA
3660 Pilśniak Szymon Przyszowice
3661 Piłat Anna Lublin
3662 Pindur - EFG Mirosław Poznań
3663 Pińciurek Jan Warszawa
3664 Piotrowicz - EFG Dorota Częstochowa
3665 Piotrowicz-Kowalska - EFG Danuta Kraków
3666 Piotrowska Agata Gliwice
3667 piotrowska ewelina bolesławiec
3668 Piotrowska - EFG Anna Kalisz
3669 Piotrowska Buczyło Agnieszka Biała Podlaska
3670 Piotrowska-Jarosz Małgorzata Skawina
3671 Piotrowski Jerzy Warszawa
3672 Piotrowski Witold Szczecin
3673 Piotrowski Jacek Bydgoszcz
3674 Piotrowski Piotr Pyrzyce
3675 Piotrowski Paweł Warszawa
3676 Piotrowski Bogdan Zywiec
3677 Piotrowski - EFC, EFG Andrzej Łódź
3678 Piotrowski - EFG Bogdan Żywiec
3679 Piotrowski - EFG Jan Katowice
3680 Piórecki Łukasz Lublin
3681 Piórecki Łukasz Lublin
3682 Piórek Rafał Jabłowo
3683 Piórko Lidia Radostowice
3684 Pipień Wiesław Pogwizdów
3685 Pisarska - EFG Danuta Piła
3686 Pisiak Krzysztof Kraków
3687 Piskorska Magdalena Warszawa
3688 Piskorz Agnieszka Bytom
3689 Piskorz-Hyra - EFG Jolanta Warszawa
3690 Piskunowicz - EFG Grzegorz Warszawa
3691 Pisulak Przemysław Bielawa
3692 Pitlok Grzegorz Jankowice
3693 Piwcewicz Sławomir Szczecin
3694 Piwko Karina Jastrzębie Zdrój
3695 Piwnikiewicz Łukasz Gliwice
3696 Piwowar-Tarwacka - EFG Ewelina 0
3697 Piwowarczyk Włodzimierz Bieruń Nowy
3698 Piwowarczyk Klaudia Kraków
3699 Plata Józef Gdańsk
3700 PLEŚNIAK ANNA WROCŁAW
3701 Pleśniak Maria Wrocław
3702 Plewa Jacek Kraków
3703 Plewako Elżbieta Kraków
3704 Plewnia Elżbieta Wisła
3705 Plezia Witold Rzeszów
3706 Plucińska Agnieszka Borówiec
3707 Pluciński Grzegorz BIELSKO-BIAŁA
3708 Pluciński Maciej Borówiec
3709 Pluta Mirosław Ruda Śląska
3710 Pluta Eugeniusz Chorzów
3711 Płaziński - EFG Marcin Przysucha
3712 Płażewska Sławomira Lipiny
3713 PŁONKA JANUSZ Wadowice
3714 Płócienniczak Elżbieta Pniewy
3715 Płużka Stanisław Łódź
3716 PODCZASIK RAFAŁ LUBAŃ
3717 Podemski - EFC, EFG Tomasz Lublin
3718 Podgórna Elżbieta Przemyśl
3719 Podgórski Cezary Jelenia Góra
3720 Podgurska Marianna Sosnowiec
3721 Podhajski Maciej Wrocław
3722 Podkanowicz Zbigniew Nowy Sącz
3723 Podlach Łukasz Kraków
3724 Podleśny Damian Tworóg
3725 Podleśny Piotr Sopot
3726 Podlewska-Otte Krystyna Warszawa
3727 Podolak Mieczysława Lublin
3728 Podolak Karol Katowice
3729 Podpora Daniel Warszawa
3730 Podpora Maria GDAŃSK
3731 Podżorski Marek Wisła
3732 Pogodzińska Kornelia Lubliniec
3733 Pogwizd Marcin Nowy Sącz
3734 Pogwizd Monika Nowy Sącz
3735 Pokorski Leszek Szczecin
3736 Pol Daniel Kalisz
3737 Polaczuk Agnieszka Biała Podlaska
3738 Polak Dorota Kraków
3739 Polak Krzysztof Bielsko-Biała
3740 Polak Małgorzata Wojkowice
3741 Polak Wladyslaw Szumowo
3742 Polak Dariusz Tomice
3743 Polak Agnieszka Tomice
3744 Polańska Aleksandra Mikołów
3745 Polaszek Jolanta Drużbice
3746 Polikowski Ryszard Lublin
3747 Polkowski - EFG Maciej Warszawa
3748 Poloczek Robert Częstochowa
3749 Polowa Marta Luboń
3750 Połaniecka Maria Lublin
3751 Połaska Jadwiga Warszawa
3752 Połecki Bogdan Warszawa
3753 Pomian-Jażdżewska - EFG Ewa Warszawa
3754 Poniakowski - MDRT Tomasz Warszawa
3755 Poniatowski Zdzisław Siemiatycze
3756 Ponikiewski Michał Kołobrzeg
3757 Ponińska Małgrzata Janów
3758 Popczyk - EFG Andrzej Opole
3759 Popiel Piotr REDA
3760 Popielarz Grzegorz Jordanów
3761 Popieluch Marcin Warszawa
3762 Popik-Rozdębska - EFG Joanna Gdańsk
3763 Popkowicz - EFG Grzegorz Warszawa
3764 Porębska - EFG Anna 0
3765 Porowska Agnieszka Trzebnica
3766 Porschke Marian Nowy Targ
3767 Portala Irena Struga
3768 Porzezińska Lidia Gdynia
3769 Postek Anna Warszawa
3770 Poszwiński Wojciech Warszawa
3771 POTACZEK MAŁGORZATA OŚWIĘCIM
3772 Potapa - EFG Agata Oświęcim
3773 Potempa - EFG Beata Koszęcin
3774 Potempa - EFG Beata Tarnowskie Góry
3775 Potentas Waldemar Koszalin
3776 Potępa Joanna Jaworzno
3777 Powęzka Michalina Kraków
3778 Powroźnik Jan Lębork
3779 Poziarska Elżbieta Elblag
3780 Poziemski Artur Toruń
3781 Poznańska Barbara Gdańsk
3782 Poznańska Anna Gliwice
3783 Poźniak Maciej Toruń
3784 Półtorak - EFG Leszek Warszawa
3785 Praczuk Ilona Gdańsk
3786 Prasek Sławomir Stargard Szczeciński
3787 Prasoł Zbigniew Gliwice
3788 Prądzyńska - EFG Iwona Bydgoszcz
3789 Prądzyńska - EFG Iwona Chojnice
3790 Preiss Elżbieta Olsztyn
3791 Pręgowski - EFG Piotr Warszawa
3792 Prill Andrzej Świecie
3793 Prochera Justyna Drelów
3794 Prochowski Maria Przeworsk
3795 Prochowski Maciej Przeworsk
3796 Procner Rozalia Racibórz
3797 Prodanović Vladan Warszawa
3798 Prokaziuk - EFG Natalia Gdynia
3799 Prokop Adam Białystok
3800 Prokop - EFG Dorota Warszawa
3801 Prokopiuk Waldemar Biała Podlaska
3802 Prończuk Adam Tychy
3803 Proszek Hanna Toruń
3804 Prusik - EFG Małgorzata Olsztyn
3805 Pruska Jadwiga Malbork
3806 Prymas Marek Będzin
3807 Przedlacki - EFG Piotr Sopot
3808 Przepiórka Sławomir Puławy
3809 Przeździęk - EFG Michał Warszawa
3810 Przybylski Tomasz Luboń
3811 Przybylski Paweł Tomaszów Mazowiecki
3812 Przybył Andrzej Skierniewice
3813 Przybył Marcin Łódź
3814 Przybył - EFG Piotr Opole
3815 Przybyła Anna Ruda Śląska
3816 PRZYBYŁEK HENRYKA LUBIN
3817 Przybysz Lucyna Bydgoszcz
3818 Przygocki Andrzej Poznań
3819 Przygoda Wojciech Racibórz
3820 Przygoda Zygmunt Kraków
3821 Przygodzińska Joanna Warszawa
3822 Przygodziński Adam Warszawa
3823 Przysiężniuk Grzegorz Głubczyce
3824 Przytulska Ilona Łódź
3825 Psionka Aleksandra Lublin
3826 Psiuk Maciej Lubliniec
3827 Pstyga Marek Wejherowo
3828 Psuja Hanna Poznań
3829 Psyk Rafał Stolarnia
3830 Ptak Daniel Opole
3831 Ptasiński Jan Lublin
3832 Ptyralska Bożena Belchatow
3833 Puchajda - MDRT Jacek Warszawa
3834 Puchala Alicja Słupsk
3835 Puchalska - EFG Marzena Warszawa
3836 Puchalski Jacek Warszawa
3837 Puchała Anna Kłobuck
3838 Puchała - EFG Marcin Warszawa
3839 Puka Aneta Częstochowa
3840 Pukorska Ewa Białystok
3841 Pukszta Cyprian Warszawa
3842 Puła Adam Wadowice Górne
3843 Pustelnik Robert Kołobrzeg
3844 Puzio Paweł Tarnobrzeg
3845 Pużuk-HMI Sylwia Elżbieta Białystok
3846 Pychińska Natalia Bytom
3847 Pydzińska Bochenko Aneta Wodzisław Śląski
3848 Pyffel - MDRT Norbert Warszawa
3849 Pyka Maria Świętochłowice
3850 Pyka Krystian Lubliniec
3851 Pyrka Agata Zielona Góra
3852 Pyszkiewicz Monika Warszawa
3853 Pytel Grażyna Gdańsk
3854 Pytka Daniel Seweryn Biała Podlaska
3855 Pytka Mirosław Błażej Biała Podlaska
3856 Pytka Jacek Łobaczew Mały
3857 Pytka Łukasz Terespol
3858 Pytlik Marek Świerklany
3859 Pytlik Grażyna Rybnik
3860 Pyz Paweł Jarosław
3861 Pyzałka Bartosz Kamień Pomorski
3862 Racis Urszula Warszawa
3863 Raczek Łukasz Dąbrowa Górnicza
3864 RACZKOWSKA LIDIA JĘDRZEJÓW
3865 Raczkowska - EFG Aleksandra Warszawa
3866 Raczkowska - EFG Bożena Warszawa
3867 Raczyk Małgorzata Warszawa
3868 Radej Dorota Gdańsk
3869 Radek - EFG Andrzej Lubliniec
3870 Radek - EFG Mariusz Lubliniec
3871 Radkiewicz - EFG Włodzimierz Łódź
3872 Radoń Joanna Tokarnia
3873 Radwan Piotr Wadowice
3874 Radziejewska Magdalena Toruń
3875 Radzikowska Agnieszka Marta Gdańsk
3876 Radziwnowicz-Ławniczak Dorota Poznań
3877 Rafalont Krzysztof Świdnica
3878 Ragan Artur Gdynia
3879 Raginia Tomasz Paweł Nowy Tomyśl
3880 Rajecka - EFG Jolanta Warszawa
3881 Rajewska Anna Bydgoszcz
3882 Rajkiewicz - EFG Jarosław Warszawa
3883 Rajska-Valtere Aneta Rybnik
3884 Rak Krzysztof Poznań
3885 Rakowska Joanna Zagórze
3886 RAKOWSKA JUSTYNA Knyki
3887 Ramczykowski Krzysztof Gdańsk
3888 Ramczykowski - EFG Krzysztof Gdańsk
3889 Rapacka Joanna Warszawa
3890 Rapita Elżbieta Rzeszów
3891 Rassalski Bartosz Warszawa
3892 Raszczuk Elżbieta Białystok
3893 Rasztabiga Agnieszka Zawiercie
3894 Rataj Teresa Niepołomnice
3895 Rataj - EFG Jan Opole
3896 Ratajczak Andrzej Cieszków
3897 Ratajczak Mateusz Poznań
3898 Rathnau Maciej Reda
3899 Raurysz Paweł Bierutów
3900 Rawska Sylwia Lipno
3901 Razik Jerzy Wrocław
3902 Rąba Andrzej Bielsko-Biała
3903 Rączkowski - EFG Leszek Zielona Góra
3904 Rączkowski - EFG Leszek Świdnica
3905 Reczek Bożena Kraków
3906 Rećko Sylwester Giżycko
3907 Rećko - EFG Sylwester Giżycko
3908 Rećko - EFG Sylwester Kruklanki
3909 Rećko - EFG Aleksander Warszawa
3910 Reda Tomasz Gdynia
3911 Reda Karolina Warszawa
3912 Regiński Dariusz Warszawa
3913 Regiński Dariusz Warszawa
3914 Rekiel Stanisław Turobin
3915 Rembisz - EFG Radosław Gdańsk
3916 Rembiszewski Jacek Warszawa
3917 Remisiewicz - EFC, EFG Marcin Warszawa
3918 Rempalska-Cesarska - EFG Bożena Warszawa
3919 Reniecka Małgorzata Kielce
3920 Repetowska - EFG Małgorzata Muszyna
3921 Respondek Grzegorz Katowice
3922 Respondek Łukasz Lubliniec
3923 Reszczyńska - EFG Monika Warszawa
3924 Reszka Ilona Kotorydz/Tarczyn
3925 Rewers Małgorzata Poznań
3926 Rezlewicz-Frąckowiak - EFG, EFC Marcin Poznań
3927 Richert Anna Sopot
3928 ROBAK MAGDALENA BRZEŹNO
3929 Rochmińska Małgorzata Szczecin
3930 Rochna - EFG Marek Ciechanów
3931 Rochowska Joanna Jelenia Góra
3932 Roczniak Andrzej Kraków
3933 Rodak Paweł Żagań
3934 Rodziewicz Mieczysław Białystok
3935 Rodzik Agata Lublin
3936 Rodzoch Kamil Zabrze
3937 Rodzyński Patrycjusz Toruń
3938 Roesler - Wiśniewska Małgorzata Poznań
3939 Rogaczewski Jacek Kuźnica Głogowska
3940 Rogalska Dorota Warszawa
3941 Rogalski Mariusz Siemianowice Śląskie
3942 Rogalski - EFG Krzysztof Poznań
3943 Rogiewicz Mirosław Plebanka
3944 Rogiewicz Radosław Włocławek
3945 Rogiewicz - EFG Mirosław Włocławek
3946 Rogiewicz - EFG Radosław Włocławek
3947 Rogowska Sabina Poznań
3948 Rogowska-Grygiel Bożena Świebodzice
3949 Rogowska-Masny Anna Warszawa
3950 Rogozia-Olejnik Teresa Kórnik
3951 Rojek Ireneusz Rydułtowy
3952 Rojewska Anna Gniezno
3953 Rojewska Grażyna Nowy Dwór Parcela
3954 Rok Jerzy Sulejówek
3955 Rokita Joanna Katowice
3956 Rokowska-Nawrot Anna Bielsko-Biała
3957 Romanko Dariusz Przemyśl
3958 Romanko - EFG Dariusz 0
3959 Romanowska Milena Łódź
3960 Romańska - EFG Aleksandra Bydgoszcz
3961 Romańska - EFG Jolanta Warszawa
3962 ROMEK-RUTKOWSKA AGNIESZKA GŁOWNO
3963 Ronowicz - EFG Dariusz Toruń
3964 Ropela Irena Gorzów Wielkopolski
3965 Rosa - EFG Andrzej Kraków
3966 Rosa - EFG Maciej Kraków
3967 Rosiak - EFG Katarzyna Legionowo
3968 Rosiak - EFG Marzenna Warszawa
3969 Rosiak-Rogalska - EFG Marzena Warszawa
3970 Rosik - EFG Piotr Warszawa
3971 Rosińska Grażyna Łódź
3972 Rosiński Mariusz Police
3973 Roskal Sylwester lublin
3974 Rosłon Elwira Piaseczno
3975 Rosner Krzysztof Bielsko-Biała
3976 Rosołowska Irena Tarnów
3977 Rosołowska Irena Tarnów
3978 Rosół - EFG Joanna Siemianowice
3979 Rossa Jerzy Wrocław
3980 Rossa Ewa Kluczbork
3981 Rostek Łukasz Tychy
3982 Roszkiewicz-Chizari Jolanta Poznań
3983 Roszko Elżbieta Szczecin
3984 Roszkowska Alina Pogórze
3985 Roszkowska Karolina Dąbrowa Górnicza
3986 Roszkowski Bartłomiej Warszawa
3987 Rotman Sergiusz Żagań
3988 Rozpendek Piotr Częstochowa
3989 Rozwadowska Elżbieta Kraków
3990 Rozwadowski Marcin Biała Podlaska
3991 Rożewska Lidia Warszawa
3992 Rożnowski - EFG Krzysztof Wrocław
3993 Rożynek Jan Gdynia
3994 Róg-Banaszewska Renata Opoczno
3995 Równiak - MDRT Danuta Małgorzata Staszów
3996 Różacki Piotr Warszawa
3997 Różańska Magdalena Warszawa
3998 Różańska Małgorzata Luboń
3999 Różański Andrzej Jarosław
4000 Różański Maciej Poznań
4001 Różański Przemysław Warszawa
4002 Różański - EFG Waldemar Bydgoszcz
4003 Rubach Teresa Biała Podlaska
4004 Rubacha Dorota Kielce
4005 Ruciński Krzysztof Warszawa
4006 Ruciński` Jarosław Naiselsk
4007 Rud Sebastian Warszawa
4008 Ruda - EFG Arkadiusz Aleksandrów Łódzki
4009 Rudaś - EFG Piotr Warszawa
4010 Rudko Wojciech Wrocław
4011 Rudkowski Piotr Wrocław
4012 Rudnicka Joanna Dęblin
4013 Rudny Małgorzata Szczecin
4014 Rudyk Katarzyna Wałbrzych
4015 Rudzka Barbara Biała Podlaska
4016 Rudzka Barbara Chorzów
4017 Rudzki Piotr Biała Podlaska
4018 Runowski Jan Piotr Warszawa
4019 Rurańska Wioletta Lubliniec
4020 Rusak Tomasz Pabianice
4021 Rusak Marzena Rzgów
4022 Rusak - EFG Dariusz Radom
4023 Rusek Wojciech Kraków
4024 Rusiak - EFC, EFG Małgorzata Koszalin
4025 Rusin - EFG Sławomir Warszawa
4026 Rusinek Michał Warszawa
4027 Ruszkowski Krzysztof Tychy
4028 Ruszkowski - EFG Sławomir Grodzisk Mazowiecki
4029 Rutecka Agnieszka Warszawa
4030 Rutecki Marcin Warszawa
4031 Rutka Krzysztof Łódź
4032 Rutkowska Magdalena Gdynia
4033 Rutkowska - EFG Monika Warszawa
4034 Rutkowski Adam Bełchów
4035 Rutkowski Zbigniew Bolków
4036 Rutkowski - EFG Arkadiusz Wrocław
4037 Ryba Zbigniew Bielsko-Biała
4038 Ryba Irena Imielin
4039 Rybak Damian Łęka Opatowska
4040 Rybak Ryszard Kęty
4041 Rybarczyk Anna Tuliszków
4042 Rybarczyk Tomasz Tuliszków
4043 Rybczyński Piotr Wałbrzych
4044 Rybeńska - EFG Daria Wrocław
4045 Rybiałek Dorota Przywidz
4046 Rybicka - EFG Agnieszka Gdańsk
4047 Rybowski Jerzy Sopot
4048 Rybowski Krzysztof Sopot
4049 Rycak Michał Bytom
4050 Rychta - EFG Maciej Wołomin
4051 Rychter Artur Kraków
4052 Ryczaj-Głogowski Tomasz Gliwice
4053 Rydlewicz Adam Gniezno
4054 Rydwańska Krystyna Nowy Sącz
4055 Rydwański Jerzy Nowy Sącz
4056 Rydwański - EFC, EFG Piotr Nowy Sącz
4057 Rydwański - EFG Paweł Nowy Sącz
4058 Rydz Iwona Polkowice
4059 Rydzio-Wachowiec Agnieszka Łęczna
4060 Rydzyk Sławomir Poznań
4061 Rykała Tomasz Pabianice
4062 Rymaszewska Ewa Kołobrzeg-Budzistowo
4063 Ryndak Grażyna Niemcza
4064 Rynkiewicz Michał Gdańsk
4065 Ryska Andrzej Bydgoszcz
4066 Rysz Joanna Szczecin
4067 Ryszawa Arleta Wołomin
4068 Ryszczuk Antoni Białystok
4069 Rywacka Mirosława Warszawa
4070 Ryzak Izabela Poznań
4071 Ryziński Waldemar Brześć Kujawski
4072 Ryziński Tomasz Włocławek
4073 Ryznar Małgorzata Łódź
4074 Rzatkowska Karolina Oława
4075 Rząsowski Lesław Wałbrzych
4076 Rzegocki Marian Zenon Rzeszów
4077 Rzempała Bożena Warszawa
4078 Rzepa Joanna Kraków
4079 Rzepka Magdalena Gliwice
4080 Rzeźnik - EFG Ireneusz Wałbrzych
4081 Rzeźniowiecki Marek Łódź
4082 Rzymek - EFG Marzenna Świecie N. Wisłą
4083 Sacha Krystyna Jaworzno
4084 Sadecka - EFG Grażyna Warszawa
4085 Sadlak Marcin Warszawa
4086 Sadowicz Leszek Kraków
4087 Sadowska - MDRT Krystyna Poznań
4088 Sadowski Artur Kraków
4089 Sadowski Wiktor Chojnów
4090 Sadza Witold Zielona Góra
4091 Saj Tomasz Lublin
4092 Sajdak Bogdan Zalasowa
4093 SAJDAK ROBERT ZDUŃSKA WOLA
4094 Sajdak-Markowska - EFC, EFG Małgorzata Warszawa
4095 Sajnóg Hubert Warszawa
4096 Sakowska - EFG Eliza Gdańsk
4097 Sala Sylwia Gdynia
4098 Salach Sylwester Olsztyn
4099 Salamon Andrzej Warszawa
4100 Salamon Paweł Łowicz
4101 Salamon Paulina Łowicz
4102 Salamończyk Edward Kraków
4103 Salamończyk Małgorzata Kraków
4104 Salej Henryk Gorzów Wielkopolski
4105 Salwa Zygmunt Kielce
4106 Salwa - EFG Zdzisław Katowice
4107 Salwa - EFG Zdzisław Katowice (Warszawa)
4108 Sałapata Stanisław Wrocław
4109 Sałdak-Pasik - EFG Jolanta Warszawa
4110 Sambrger Lilianna Lublin
4111 Samobrod Anatoliy Warszawa
4112 Samojednik Grzegorz Szczecin
4113 Samsel - EFG Monika Ostróda
4114 Samsel - EFG Monika Warszawa
4115 Samulski Szymon Łęka Opatowska
4116 Samuła Iwona Puławy
4117 Sankowska Katarzyna Warszawa
4118 Sankowski Adam Warszawa
4119 Sapińska - EFG Magdalena Warszawa
4120 Sarota Grzegorz Głubczyce
4121 Sarota Dariusz Zielonki
4122 SASAK MONIKA gdańsk
4123 Sasiela Dominika Kluczbork
4124 Sasin Michał Warszawa
4125 Sasin Karolina 01-956 Warszawa
4126 Satora Andrzej Sufczyn
4127 Sauczek Barbara Zabrze
4128 Sawa Tomasz Bielsko-Biała
4129 Sawa Marian Tarnobrzeg
4130 Sawczenko Dagny Łódź
4131 Sawczuk Emilia Łosice
4132 Sawczuk Paweł Biała Podlaska
4133 Sawicka Dorota Warszawa
4134 Sawicka - EFG Renata 0
4135 Sawicka - EFG Bożenna Ewa Warszawa
4136 Sawicka - EFG Ewa Warszawa
4137 Sawicki Witold Poznań
4138 Sawicki Arkadiusz Białystok
4139 Sawicz Agnieszka Czeremcha
4140 Sawińska Iwona Szropy
4141 Sawińska Iwona Sztum
4142 Schabowski Marcin Katowice
4143 Schauer Marzena Grębocin
4144 Schauer - EFG Marzena Włocławek
4145 Schiller Leszek Piotr Szczecin
4146 Schindler Jacek Józefów
4147 Schön - EFG Paweł Warszawa
4148 Schweiger Jan Zabrze
4149 Seiffert Grażyna Baranów
4150 SEKUŁA MAREK STARY SĄCZ
4151 Semań - EFG Michał Wrocław
4152 Semenow Iwona Bydgoszcz
4153 Serafin Barbara Biłgoraj
4154 Serafiński Robert Konin
4155 Serkies Artur Bytom
4156 Serocka Izabela Gdańsk
4157 Serszeń-Konderla Edwarda Gdańsk
4158 Serwach Wiesław Kołobrzeg
4159 Serwin Andrzej Wieprz
4160 SEWERYN IWONA SOSNOWIEC
4161 Sędziński Marcin Kraków
4162 Sękalski Marek Skierniewice
4163 Sękowski - EFG Andrzej Kraków
4164 Sękowski - EFG Andrzej Kielce
4165 Sępka - EFG Robert Warszawa
4166 Sibila Przemysław Wolsztyn
4167 Siciński Grzegorz Biała Podlaska
4168 Sidor Szczepan Kraków
4169 Siedlecki Andrzej Łódź
4170 Siedlecki Michał Kraków
4171 Siedlecki - EFG Aleksander Tomaszów Mazowiecki
4172 SIEG PATRYK ŁOCHOWICE
4173 Siejka Piotr Częstochowa
4174 Siekierski Zbigniew Kórnik
4175 Sielicki Jakub Gdańsk
4176 Siemianow Katarzyna Kraków
4177 Siemieniak Ewelina Łódź
4178 Siemieniewicz Przemysław Warszawa
4179 Sienkiewicz Janusz Gliwice
4180 SIENKIEWICZ WIERA SZCZECIN
4181 Sienkiewicz - EFG Leszek Gniewkowo
4182 Sienkiewicz - EFG Jolanta Mikołów
4183 Sienkiewicz - EFG Kazimierz Wieleń
4184 Sieńczyk Ewa Lublin
4185 Sieradzka Halina Gorzów Wielkopolski
4186 Sieradzki Artur Warszawa
4187 Sierpińska Marzena Warszawa
4188 Sierpiński - EFG Leszek
4189 Sierpiński - EFG Leszek 0
4190 Sierszyńska Paulina Bełchatów
4191 Siewniak Danuta Lublin
4192 Siewniak Paweł Lublin
4193 Sikora Tadeusz Złotów
4194 Sikora Barbara Bledzew
4195 Sikora Krzysztof Bledzew
4196 Sikora Witold Stalowa Wola
4197 Sikora Katarzyna Istebna
4198 Sikorska Danuta Helena Ostrołęka
4199 Sikorska Małgorzata Stargard Szczeciński
4200 Sikorska - EFG Małgorzata Stargard Szczeciński
4201 Sikorski Stanisław Łódź
4202 Sikorski Piotr Bydgoszcz
4203 Siłakiewicz Paweł Biała Podlaska
4204 Siłakiewicz Grzegorz Biała Podlaska
4205 Siłka Przemysław Gliwice
4206 Siłuch Marek Puławy
4207 Simonow Halina Warszawa
4208 Sindera Michał Bytom
4209 Sipel Tadeusz Branice
4210 Sipińska Grażyna Łódź
4211 Sitarz Danuta Łodygowice
4212 Siuber Paweł Gdańsk
4213 Siudut Mariola Kraków
4214 SIUPIK BEATA NOWOGARD
4215 Siwczyk Agnieszka Warszawa
4216 Siwecka - EFG Iwona Dąbrowa Górnicza
4217 Siwek Artur Częstochowa
4218 Siwek Żaneta Poznań
4219 Siwerska-Lasak - EFG Ewa Lublin
4220 Siwiec Kazimierz Janowice
4221 Siwiec Dominik Katowice
4222 SIWIEC EWA PIŁA
4223 Siwiecka Magdalena Gdańsk
4224 Siwiecki Sylwester Gdańsk
4225 Siwozad Tomasz Wrocław
4226 Skalska Klaudia Żory
4227 Skalska Teresa Drawsko Pomorskie
4228 Skalska - EFG Janina Warszawa
4229 Skalska - EFG Janina Radom
4230 Skalski Krzysztof Czechowice-Dziedzice
4231 Skalski - EFG Roman Tarnów
4232 Skępski Zbigniew Lutomiersk
4233 Skiba Jarosław Pieniężno
4234 Skiba Marta Warszawa
4235 Skibicki - EFC, EFG Tomasz Piła
4236 Skibińska Elżbieta Sopot
4237 Skitek Bogdan Pleszew
4238 Skitek Mariusz Lenartowice
4239 Skoczek Marek Gdańsk
4240 Skoczeń Aleksander Biała Podlaska
4241 Skoczeń Karolina Gliwice
4242 Skoczkowska Marta Gdynia
4243 Skolarz - EFG Ireneusz Bielsko Biała
4244 Skolarz - EFG Ireneusz Bielsko-Biała
4245 Skolik Janina Lubliniec
4246 Skonieczna - EFG Anna Warszawa
4247 Skonieczny Piotr Bielsko-Biała
4248 Skorecka Justyna Wrocław
4249 Skorliński Marek Zielona Góra
4250 Skorupski Zenon Kraków
4251 Skośkiewicz Krzysztof Warszawa
4252 Skotnicka Irena Szczecin
4253 Skotnicka - EFG Patrycja Warszawa
4254 Skowiera Piotr Poznań
4255 Skowiera Agata Poznań
4256 Skowiera - EFG Piotr Poznań
4257 Skowron Maciej Jan Warszawa
4258 Skowron - EFG Marzena Bielsko Biała
4259 Skowron - EFG Marzena Bielsko-Biała
4260 Skowron-Głowacka - EFG Małgorzata Warszawa
4261 Skowron-Rittau Lidia Toszek
4262 Skowroński Piotr Toruń
4263 Skowroński Jan Racula
4264 Skórka - EFG Alicja Warszawa
4265 Skrety - EFG Jakub Warszawa
4266 Skręty - EFG Jakub 0
4267 Skrocka Lukrecja Poznań
4268 Skrodzki Jacek Grabowo
4269 Skrok Grzegorz Luboń
4270 Skrzecz Ireneusz Warszawa
4271 Skrzecz Renata Wadowice
4272 Skrzeczyna Waldemar Słupsk
4273 Skrzypczyńska Larisa Łódź
4274 Skrzypek Honorata Kraków
4275 Skrzypkowska - EFG Beata Sierakowice
4276 Skubij Mariusz Pokrówka
4277 Skubij Beata Pokrówka
4278 Skubik Illona Niestuszewo
4279 SKUBISZ Bogusław PRZEMYŚL
4280 Skubiszewski Mariusz Grodziec
4281 Skupień Tomasz Kraków
4282 Skupin Hanna Szczecinek
4283 Skupin - EFC, EFG Andrzej Szczecinek
4284 Skwara Robert Leżajsk
4285 Skwark Monika Gdańsk
4286 Skwark - EFG Monika Częstochowa
4287 Sliż Adam Wadowice
4288 Słabik Ewelina Wieliczka
4289 Słabolepszy Bartłomiej Szczecin
4290 Słaby - EFG Piotr Szczecin
4291 Sławik Mariola Lubliniec
4292 Sławińska Grażyna Sianów
4293 Słocki Zbigniew Poznań
4294 Słodczyk Barbara Bytom
4295 Słodczyk Aleksandra Tychy
4296 Słoka - Dulewicz - EFG Monika Stąporków
4297 Słoma Iwona Stargard Szczeciński
4298 Słota Klaudia Lubliniec
4299 Słota - EFG Bartosz Katowice
4300 Słowiańska Aleksandra Ruda Śląska
4301 Słowicki - EFG Jan Kraków
4302 Słowik - EFG Maciej Tarnów
4303 Słowiński Jacek Police
4304 Słowiński Paweł Lublin
4305 SŁUBIK Irena Łowicz
4306 Słupczyńska Beata Chełmica Duża
4307 Słupianek - EFG Roman Ligota
4308 Słupska Alicja Płock
4309 Słyś - EFG, EFC Jakub Kraków
4310 SMAGA DOROTA LIMANOWA
4311 Smarduch Katarzyna Łopuszna
4312 Smaża Bogumiła Bielsko-Biała
4313 Smektała Marek Nysa
4314 Smętek Bartłomiej Siemianowice Śląskie
4315 Smętek - EFG Daniel Katowice
4316 Smierna - EFG Magdalena Bielsko Biała
4317 Smierna - EFG Magdalena Bielsko-Biała
4318 Smok Józef Brzeg Dolny
4319 Smolaga - EFC, EFG Alicja Warszawa
4320 Smoleń Elżbieta Pogwizdów
4321 Smoleń Alicja Pogwizdów
4322 Smolicha Mariusz Warszawa
4323 Smolińska - EFG Jolanta Tarnów
4324 Smolorz Grażyna Pogwizdów
4325 Smulski - EFG Paweł  Warszawa
4326 Smulski - EFG Paweł Warszawa
4327 Smyrek Marcin Dobrzeń Wielki
4328 SNARSKI TOMASZ GDAŃSK
4329 Snopczyński Jacek Warszawa
4330 Sobala Marcin Chybie
4331 Sobański Jerzy Świdnica
4332 Sobański Ryszard Świdnica
4333 Sobczak Maciej Wrocław
4334 Sobczak Wojciech Gdańsk
4335 Sobczak Irena Słupsk
4336 sobczak grzegorz warszawa
4337 Sobczak Piotr Warszawa
4338 Sobczyk Marek Częstochowa
4339 Sobczyk Krzysztof Jastrzębie Zdrój
4340 Sobczyk Karolina Kępno
4341 Sobczyk - Kosmalska Elżbieta Gliwice
4342 Sobiech Janusz Książki
4343 Sobiech Aleksandra Grabówka
4344 Sobieszczańska Anna Gdańsk
4345 Sobolewska Elżbieta Toruń
4346 Sobolewski Szymon Kołobrzeg
4347 Sobolewski Przemysław Kołobrzeg
4348 Sobolewski Wiesław Kołobrzeg
4349 Sobota Sylwia Ruda Śląska
4350 Socha Marek Dębica
4351 Socha Magdalena Gierałtowice
4352 Socha Grażyna Szczecin
4353 Soczawa - EFG Ryszard Szczecin
4354 Sokołowska Renata Dąbrowa Górnicza
4355 Sokołowska Renata Lublin
4356 Sokołowska- Błażczak Halina szczecin
4357 Sokołowski Marcin Lublin
4358 Sokołowski Tadeusz Ostrołęka
4359 Sokołowski - EFG Marcin Łęczna
4360 Sokołowski - EFG Dariusz Warszawa
4361 Sokólski Adrian Biała Podlaska
4362 Solarz Wiesław Stanisław Ostróda
4363 Solecka Wioletta Nieżychowice
4364 Solski Sebastian Boleslawiec
4365 Sołowianiuk Katarzyna Hajnówka
4366 Sołtysik Mieczysław Kośmidry
4367 Sołtysik Sybilia Kośmidry
4368 Sołuba-Kowalska Monika Warszawa
4369 Soporek Dariusz Warszawa
4370 Soroka Michał Piastów
4371 Sosnowska Olga Lublin
4372 SOSNOWSKI STANISŁAW SADŁOWO
4373 Sot Sylwia Zielona Góra
4374 Sowa Bogusław Kraków
4375 Sowa Damian Lubliniec
4376 Sowa Katarzyna Bielsko-Biała
4377 Sowa Daniel Pyskowice
4378 Sowa Urszula Pyskowice
4379 Sowa - EFG Ksenia Ruda Śląska
4380 Sowik Krzysztof Łódź
4381 Sowińska Beata Rawicz
4382 Spaliński Piotr Łomża
4383 Spałek - EFG Wojciech Warszawa
4384 Spieler Zbigniew Szczecin
4385 Spień Ewa Gołkowice
4386 Spławski Marcin Kalisz
4387 Sporzyńska Magdalena Warszawa
4388 Sporzyński Marcin Warszawa
4389 Spórna Łukasz Knurów
4390 Sprawka Beata Adamów
4391 Sprung Radosław Wadowice
4392 Spychalska Paulina Gniezno
4393 Spychalski Zdzisław Trzemeszno
4394 Spyra Patrycja Warszawa
4395 Sroka - EFG Paweł Warszawa
4396 Stabrawa - EFG Tadeusz Kamionna
4397 Stach Danuta Słupsk
4398 Stach Czesław Słupsk
4399 Stachnik Elżbieta Kraków
4400 Stachowiak Piotr Leszno
4401 STACHOWIAK MACIEJ BUK
4402 Stachowiak Jerzy Wadowice
4403 Stachowicz Wiesław Rzeszów
4404 Stachowski Mirosław Warszawa
4405 Stachurski - EFG Andrzej  Łódź
4406 Stachurski - EFG Andrzej Łódź
4407 Stachyra Stanisława Kraków
4408 Stachyra - EFG Michał Warszawa
4409 Stadnicka Lucyna Zabrze
4410 Stadnik - EFG Beata
4411 Stadnik - EFG Beata 0
4412 Stadnik - EFG Wojciech Warszawa
4413 Stalmach Tomasz Nowy Targ
4414 Stanek Anna Rząska - Kraków
4415 Stanibuła Marcin Tomaszów Lubelski
4416 Staniczek Weronika Zabrze
4417 Staniewski Marcin Swarzędz
4418 Stanisławek Remigiusz Poznań
4419 Staniszewski - EFG Franciszek Białystok
4420 Staniszewski - EFG Franciszek Warszawa
4421 Staniszkis Piotr Andrzej Warszawa
4422 Staniucha - EFC, EFG Ireneusz Piotrków Trybunalski
4423 Stankiewicz Dariusz Bydgoszcz
4424 Stankiewicz Beata Tomaszów Mazowiecki
4425 Stankiewicz - EFG Anna Warszawa
4426 Stankiewicz - EFG Bohdan Warszawa
4427 Stankiewicz - EFG Artur Katowice
4428 Stanulewicz Szczepan Gdańsk
4429 Stańczak Marzena Bobrowniki
4430 Stańczyk Irena Kutno
4431 Stańczyk - EFG Krzysztof Janusz Łódź
4432 Stańczyk - EFG Anna Tomaszów Mazowiecki
4433 Stańczyk - EFG Magdalena Tomaszów Mazowiecki
4434 Stańczyk - EFG Krzysztof Łódź
4435 Stańkowska - EFG Renata Zielona Góra
4436 Staranowicz - EFG Halina
4437 Staranowicz - EFG Halina Grodzisk Mazowiecki
4438 Starczewska Grażyna Warszawa
4439 Stargała Monika Kochanowice
4440 Starnawski Piotr Siedlce
4441 Staroń Dariusz Bielsko-Biała
4442 Starosielska - EFG Grażyna Siedlce
4443 STAROSTA RENATA GDAŃSK
4444 Starosz Aneta Marki
4445 Starowicz Rafał Kraków
4446 Staruszkiewicz Halina Tychy
4447 Starzyński Dariusz Mielno
4448 Stasiaczyk Paweł Toruń
4449 Stasiak Maciej Wrocław
4450 Stasiak - EFG Aleksandra Bydgoszcz
4451 Stasiakiewicz Rafał Wiktorów
4452 Stasiewicz Krzysztof Olsztyn
4453 Stasiołek-Omiecińska Paulina Łódź
4454 Staszczyk Paulina Siemianowice Ślaskie
4455 Staszewska Izabela Imielin
4456 Staszewska - EFG Katarzyna Warszawa
4457 Stawińska-Zawiślak Zofia Legnica
4458 Stawska Grażyna Lubartów
4459 Steblik Piotr Gdynia
4460 Stebnicki - EFG Robert Warszawa
4461 Stec-Długosz Małgorzata Przemyśl
4462 Stec-Stawowczyk Natalia Wadowice
4463 Stech Barbara Barlewiczki
4464 Stefaniak Tomasz Poznań
4465 STEFANIAK IRENA GDAŃSK
4466 Stefaniuk Sylwia Biała Podlaska
4467 Stefańska-Styś Helena Wrocław
4468 Stefański Olgierd Poznań
4469 Stefański Adam Ostróda
4470 Steinke Grażyna Łucja Gronowo Górne
4471 Stelmach Ewa Zabrze
4472 Stelmach - EFC, EFG Tomasz Tarnów
4473 Stempak Wojciech Gdańsk
4474 Stemplewska - EFG Bożena Gdańsk
4475 Stempniak Agnieszka Wieruszów
4476 Stetkiewicz - EFG Ewa Warszawa
4477 Stęc Magdalena Bielsko-Biała
4478 Stępak Robert Radomyśl
4479 Stępak Marek Stalowa Wola
4480 Stępień Anna Włocławek
4481 STĘPIEŃ ZOFIA Szczecin
4482 Stępień - EFC, EFG Joanna Końskie
4483 Stępień - EFG Brygida Piła
4484 Stępień - EFG Krzysztof Piła
4485 Stępień-Gregorczyk Elwira Wrocław
4486 Stępniak Magdalena Warszawa
4487 Stępniak - EFG Agnieszka Sochaczew
4488 Stępniewski - EFG Piotr Warszawa
4489 Stęszewski Edmund Wałbrzych
4490 Stobiecka Kamila Częstochowa
4491 Stobinska Anna Poznań
4492 Stobiński Marek Poznań
4493 Stochmal Władysław Wolany
4494 Stochmal Dagmara Kraków
4495 Stochmal Wiesław Szczecin
4496 Stochmal - EFG Władysław Polanica Zdrój
4497 Stocka Joanna Olsztyn
4498 Stodulska Kaleta Natalia Zabrze
4499 Stohnij Jan Lublin
4500 Stokowski Andrzej Otwock
4501 Stolarska Emilia Włoszczowa
4502 Stolarska - EFG Ewa Grudziądz
4503 Stolarz Zbigniew Czaniec
4504 Stolarzewicz Marcin Warszawa
4505 Stopa Izabela Kończyce Małe
4506 Stopczyńska Marta Warszawa
4507 Stopka Karol Kowala
4508 Story Piotr Warszawa
4509 Strąk Janusz Koziegłowy
4510 Stroczyński Ludwik Głogów
4511 Stroczyński Krzysztof Głogów
4512 Strojek Anna Lublin
4513 Strojek Mariusz Lublin
4514 Stróżniak Janusz Wodzisław Śląski
4515 Strużek Ireneusz Gwoździany
4516 Strużek Alicja Gwoździany
4517 Strychalska Alicja Barlinek
4518 Strychuniec Wojciech Łódź
4519 Stryjak Rafał Wrocław
4520 STRYJAKIEWICZ Renata Trzcinica-Laski
4521 Strzałkowska Małgorzata Gdańsk
4522 Strządała - MDRT Andrzej Katowice
4523 Strzelczyk Adam Kleszczów
4524 Strzelecki Sławomir Tychy
4525 Strzelecki Artur Częstochowa
4526 Strzelecki Adrian Gdańsk
4527 Strzeżek - EFG Piotr Potycz
4528 Studniarz Mieczysław Andrychów
4529 Studzińska Maria pomorskie
4530 Styk Marek Zielona Góra
4531 Stypułkowski - EFG, MDRT Marek Gdańsk
4532 Subocz Daria Koszalin
4533 Subocz - EFG Daria Koszalin
4534 Suchocka - EFG Agata Gdynia
4535 Suchocki Łukasz Zabrze
4536 Suchodolski Marcin Gdańsk
4537 Suchoń - EFG Eugeniusz Cieszyn
4538 Suchożebrski Artur Siedlce
4539 Suchy Piotr Nowogard
4540 Suchy Daniel Bielowicko
4541 Sudnikowicz - EFG Jolanta Elbląg
4542 Sugier Ryszard Siedlce
4543 Sujecka Wiesława Sieradz
4544 Sulewska Jolanta Lublin
4545 Sulewska - EFG Jolanta Lublin
4546 Sulikowski Maciej Wrocław
4547 Sulima Agnieszka Lubliniec
4548 Sulińska Ewelina Szczecin
4549 Sulińska - EFG Elżbieta Szczecinek
4550 Suliński Dominik Szczecin
4551 Sumara Lilianna Kraków
4552 Sumarowska Anna Łódź
4553 Surdacki Roman Piotr Lublin
4554 Surma - EFG Jacek Katowice
4555 Surowiak Ewa Nowy Sącz
4556 Surowiec Bartosz Rudy
4557 SUS Zofia Kołobrzeg
4558 Suszczyński Mariusz Biała Podlaska
4559 Sutkowski Andrzej Myszków
4560 Suwalska Maria Warszawa
4561 Swakowski Marian Szczecin
4562 Swaryczewska Urszula Wrocław
4563 Swierkowski Michal Gorzow Wlkp
4564 SWOBODA ANNA KATOWICE
4565 Swoboda Mirosław Kośmidry
4566 Swoboda Szymon Pawonków
4567 Swystun Krystyna Barbara Gdynia
4568 Swystun Krystyna Gdańsk
4569 Sygulski Przemysław Gdańsk
4570 Synak Katarzyna Elbląg
4571 Syndłak Adrian Dzierżoniów
4572 Syrewicz Aleksandra Goleniów
4573 Syska Maciej Lublin
4574 Szachniewicz Krzysztof Wrocław
4575 SZAFRAN ADAM CHODZIEŻ
4576 Szafraniec Renata Siemianowice Ślaskie
4577 Szafrański - EFG Jerzy Kraków
4578 Szajdzińska - Kaltenberg - EFC Elżbieta  Józefów
4579 Szajgiec Paweł Lublin
4580 Szala Bogumiła Orzesze
4581 Szalewicz - EFG Regina Koszalin
4582 Szalkiewicz Elżbieta Godziesze
4583 Szałańska Danuta Piaseczno-Józefosław
4584 Szarejko Krzysztof Szczecin
4585 Szarek - EFG Marzena Wrocław
4586 Szatan Rafał Koziegłowy
4587 Szatkowska Iwona Żory
4588 Szatkowska-Żuk - EFG Magdalena Głogów
4589 Szatkowski Mariusz Warszawa
4590 Szatkowski Bogusław lublin
4591 Szczech Wiesław Płock
4592 Szczepaniec Marzena Lubień
4593 Szczepanik Robert Jędrzejów
4594 Szczepanik Piotr Warszawa
4595 Szczepanowski Ireneusz Szczecin
4596 Szczepańska - EFG Małgorzata Warszawa
4597 Szczepańska-Chabas Jolanta Gdańsk
4598 Szczepańska-Chabas Jolanta Gdańsk
4599 Szczepański - EFG Maciej Ciecierzyn
4600 Szczepuła Marta Sulechów
4601 Szczerba - EFG Daniel Szczecin
4602 Szczerbiński Marcin Łódź
4603 Szczerek Adam Warszawa
4604 Szczesny Dariusz Chojnice
4605 Szcześniak Beata Łódź
4606 Szczęsny Wojciech Gorzyce
4607 Szczotka Adrian Pawłowice
4608 Szczudło Miłosz Rzeszów
4609 Szczukiecki Jan Wieluń
4610 Szczupak Marek Kraków
4611 Szczygielski Adam Kłodzko
4612 Szczygieł Bogdan Chorzów
4613 SZCZYGIEŁ JACEK WARSZAWA
4614 Szczygieł - EFG Stanisław Sokołów Podlaski
4615 Szczygieł - Nawłoka Danuta Rzeszów
4616 Szczypka Michał Skoczów
4617 Szczypka Grzegorz Skoczów
4618 Szefer Mariusz Lubliniec
4619 Szeląg Marcin Warszawa
4620 Szelągiewicz Tadeusz Piła
4621 Szelągowski Marek Olsztyn
4622 Szemryk Tadeusz Słupsk
4623 Szewczuk Irena Trzebawie
4624 Szewczyk Jacek Nowy Sącz
4625 Szewczyk Zbigniew Limanowa
4626 Szewczyk Paweł Świdnik
4627 Szewczyk - EFG Marek Katowice
4628 Szewczyk - EFG Zbigniew Limanowa
4629 Szkoda - EFG Magdalena Warszawa
4630 Szkoła Michał Katowice
4631 Szlagowska Grażyna Starogard Gdański
4632 Szłapa - EFG Krzysztof Kraków
4633 Szłyk Bogusław Olsztyn
4634 Szmidt Dariusz Oleśnica
4635 Szmigielski Karol Warszawa
4636 Szmit Anna Sosnowiec
4637 Szmydki Hubert Biała Podlaska
4638 Szmyt Wiesław Konin
4639 Szmyt Paweł Wrocław
4640 Szmytkowska - EFG Anna Gdynia
4641 Szmytkowski Bartosz Łódź
4642 Szociński Edward Koło
4643 Szociński - EFG Damian Świecie N. Wisłą
4644 Szofer Szymon Poznań
4645 Szok - EFC, EFG Grażyna Gdańsk
4646 Szopiński Paweł Jelenia Góra
4647 Szopiński - EFG Artur Warszawa
4648 Szopiński - EFG Artur Gdańsk
4649 Szostakiewicz Przemysław Biała Podlaska
4650 Szot Maciej Toruń
4651 Szozda Małgorzata Rogalin
4652 Szpakowska Justyna Orneta
4653 Szpakowski Jacek Orneta
4654 Szpakowski - EFG Jacek Radom
4655 Szpilski Damian Radom
4656 Szpilski Adrian Szczecin
4657 Szpręgiel Waldemar Płock
4658 Szpyruk - EFG Aneta Gdynia
4659 Szreiber Agata Łąg
4660 SZTAJURA ARKADIUSZ LUBACZÓW
4661 Sztramska Grażyna Olsztyn
4662 Sztukowska -Doba Grażyna poznań
4663 Szturo Klaudyna Gdansk
4664 Sztwiertnia - EFG Piotr Chorzów
4665 Szuba Joanna Osówko
4666 Szubart Kazimierz Dzierżoniów
4667 Szuchnik Marcin Sulechów
4668 Szukała Agnieszka Bielsko-Biała
4669 Szul Danuta Lubań Śląski
4670 Szulc Marek Gdynia
4671 Szulecka-Klupa Agnieszka Poznań
4672 Szulecki Jarosław Warszawa
4673 Szulik Mariusz Pszów
4674 Szułajew Olga Bydgoszcz
4675 Szumańska Ewa Barbara Płock
4676 Szumielewicz - EFG Piotr Kielce
4677 Szurlej Andrzej Gdańsk
4678 Szust Janusz Lublin
4679 Szusta Marta Białystok
4680 Szut Jarosław Białystok
4681 Szutta Ryszard Warszawa
4682 Szutta Jolanta Gubin
4683 Szwagierek Ireneusz Radom
4684 Szwajda Ireneusz Ostrowiec Świętokrzyski
4685 Szwakiel Elżbieta Słupsk
4686 Szwarczyńska - EFC, EFG Agnieszka Opole
4687 Szwed Agnieszka Kraków
4688 Szwed Dariusz Kraków
4689 Szwede-Badowicz - EFG Jolanta Radom
4690 Szwedo Agata Warszawa
4691 Szwichtenberg Joanna Gdańsk
4692 Szybalski Tomasz Kielce
4693 Szybista Elżbieta Chełm
4694 Szychowska Wiesława Kętrzyn
4695 Szychowska-Kisiel Krystyna Warszawa
4696 Szydłowska Elżbieta Szczecin
4697 Szydłowska Agnieszka Poznań
4698 Szydłowska Patrycja Gliwice
4699 Szydłowski Marek Szczecin
4700 Szydłowski - EFG Krzysztof Warszawa
4701 Szydowska - EFG Alina Gdynia
4702 Szydowski Ryszard Gdynia
4703 Szymaniak Krzysztof Lublin
4704 Szymaniak Bogusława Warszawa
4705 Szymanowicz Radosław Białystok
4706 Szymańska Edyta Turek
4707 Szymańska Katarzyna Kaniewo
4708 Szymańska Beata Lądek Zdrój
4709 Szymańska Aleksandra Elbląg
4710 Szymańska Karolina Kraków
4711 Szymańska Bożena Kałuszyn
4712 Szymańska - EFG Justyna Wrocław
4713 Szymańska - EFG Liliana Lubin
4714 Szymańska - Kuwał Marzena Warszawa
4715 Szymańska-Mokwa Edyta Kęty
4716 Szymańska-Mokwa Edyta Andrychów
4717 Szymański Teodor Ełk
4718 Szymański Jakub Szczawno Zdrój
4719 Szymański Piotr Warszawa
4720 Szymański Robert Warszawa
4721 Szymański Karol Kałuszyn
4722 Szymaszek Justyna Janikowo
4723 Szymczak Elwira Zofia Łódź
4724 Szymczak Józef Konin
4725 Szymczak ADAM Dąbrowa Górnicza
4726 Szymczak - EFG Magdalena Komorów
4727 Szymecki - EFG Tomasz Myślenice
4728 Szymiczek Helena Maria Rybnik
4729 Szymik Grzegorz Bielsko-Biała
4730 Szymkiewicz Marcin Kraków
4731 Szymków Waleria Szczecin
4732 Szymoniak Maciej Gdynia
4733 Szymoniak Patrycja Kępno
4734 Szymonik Anna Gierałtowice
4735 Szymonik Dariusz Gierałtowice
4736 Szymończyk Zenon Lublin
4737 Szymońska - EFG Patrycja Warszawa
4738 Szynaka - EFG Artur Poznań
4739 Szynkaruk - EFG Łukasz Warszawa
4740 Szynkora Marlena Gdańsk
4741 Szynter Zbigniew Gliwice
4742 Szyrszeń Paweł Kraków
4743 Szysz Stanisław Elbląg
4744 ŚCIBIORSKA-KIEWEL EWA WARSZAWA
4745 Ściseł Damian Łuków
4746 Ścisk Jarosław Kowale
4747 Ślagor Natalia Bielsko-Biała
4748 Ślepko Marcin Lublin
4749 Śliwa Krystyna Tarnobrzeg
4750 Śliwak - EFG Andrzej Tomaszowo
4751 Śliwińska Halina Kraków
4752 Śliwiński Janusz Świebodzice
4753 Śliwiński Marcin Gniezno
4754 Śliwonik - EFG Andrzej Łódź
4755 Ślósarczyk Andrzej Gdynia
4756 Ślósarska Magdalena Warszawa
4757 Ślusarczuk Jarosław Andrychów
4758 Ślusarski Leszek Wałbrzych
4759 Ślusarz Andrzej Tychy
4760 Ślużyński Mateusz Warszawa
4761 Śmietana Paweł Wrocław
4762 Śmietana Józefa Jaworzno
4763 Śmietanka - EFG Dorota Radom
4764 Śniegowski Zbigniew Gdańsk
4765 Śnieżyk - EFG Krzysztof Wrocław
4766 Śródecka Tamara Ruda Śląska
4767 Śrubarz Grzegorz Myszków
4768 Świątek Mirosław Nowogród Bobrzański
4769 Świątkowska Ewa Warszawa
4770 Świątkowska - EFG Dorota Warszawa
4771 Świderek - EFG Zbigniew Łódź
4772 Świderska Ewa Warszawa
4773 Świderska Daria Syców
4774 Świderska Agata Sopot
4775 Świderska Irena Świnoujście
4776 Świderski Patryk Lubliniec
4777 Świeczak Leon Józefów
4778 Świenty Karina Rydułtowy
4779 Świerc Zofia Kochcice
4780 Świercz Arkadiusz Warszawa
4781 Świerczek - EFG Barbara Helena Bielsko-Biała
4782 Świerczyńska Natalia Syców
4783 Świerczyński - EFG Piotr Warszawa
4784 Świerzbiński Mariusz Łomazy
4785 Świerzewski - EFG Łukasz Warszawa
4786 Świestowski Tomasz Ruda Ślaska
4787 Świeży Ewelina Marklowice Górne
4788 Świniarska Urszula Sieradz
4789 Świtała Wojciech Rogowo
4790 Świtniewski Stanisław Opole
4791 Taber - EFG Jerzy Warszawa
4792 Taber-Wilkowska - EFG Katarzyna Warszawa
4793 Tabor Mirosław Kraków
4794 Tabor Konrad Lublin
4795 Tabor Łukasz Warszawa
4796 Tabor - EFG Mirosław Bochnia
4797 Taborski - EFG Artur Piaseczno
4798 Tadeusz Lodzik Tarnobrzeg
4799 Tajer - EFG, EFC, MDRT Tomasz Katowice
4800 Talaga Piotr Wadowice
4801 Talarek Dorota Warszawa
4802 Tanalska Anna Dziwnów
4803 Tarasiewicz Tomasz Białystok
4804 Tarasiewicz Anita Płock
4805 Tarasiewicz Eliasz Płock
4806 Targański Leszek Poznań
4807 Targosz Jerzy Kuźnica Ligocka
4808 Tarka Dariusz Łódź
4809 Tarnowska Edyta Kraków
4810 Tarnowski - EFG Paweł Warszawa
4811 Taront Dorota Gora
4812 Tarwacki - EFG Krzysztof Warszawa
4813 Tatarek Małgorzata Pakosław
4814 tatuch natalia lublin
4815 Telaczyńska Alina Łomazy
4816 Tengler Justyna Katowice
4817 Teraz Barbara Lubin
4818 Terefenko - EFG Zenon Słupsk
4819 Teresak Łukasz Grudziądz
4820 Tertel Agnieszka Warszawa
4821 Thiede Lidia Świecie
4822 Tkacz Ewa Gierałtowice
4823 Tlałka Magdalena Koszarawa
4824 Tlałka Jolanta Osiek
4825 Tłuczek Jan Trawniki
4826 Tobiczyk Dariusz Brzeszcze
4827 Tobiczyk Mateusz Piotrowice
4828 Tobolewski Michał Kokoszkowy
4829 Tobolski Grzegorz Sztum
4830 Toczydłowska - EFC, EFG Ewa Warszawa
4831 Tokarska Patrycja Czeladź
4832 Tokarska - EFC, EFG Elżbieta Stoczek
4833 Tokarska - EFC, EFG Elżbieta Warszawa
4834 Tokarski Dariusz Stoczek
4835 Tokarz Agnieszka Kraków
4836 Tomala Gabriela Kochanowice
4837 Tomala Grzegorz Gliwice
4838 Tomala Aleksandra Bielsko-Biała
4839 Tomalczyk Anna Głubczyce
4840 Tomas Grzegorz Przemyśl
4841 Tomasiak Grzegorz Sztum
4842 Tomaszewska Dorota Łódź
4843 Tomaszewska Aneta Koło
4844 Tomaszewska - EFG Katarzyna Kalisz
4845 Tomaszewski Łukasz Kierpce
4846 Tomaszewski Bartosz Poznań
4847 Tomaszuk Agata Biała Podlaska
4848 Tomczak Marek Wrocław
4849 Tomczak Bożena Agata Szczecin
4850 Tomczuk - EFG Bożena Łosice
4851 Tomczyk Magdalena Łódź
4852 Tomczyk Mariola Sławków
4853 Tomczyk Grzegorz Sławków
4854 Tomczyk Dariusz Sylwester Turek
4855 Tomczyk Ireneusz Wrocław
4856 Tomczyk Mariola Sławków
4857 Tomczyk Mieczysław Kraków
4858 Tomczyk - EFG Barbara Brzesko
4859 Tomusiak Andrzej Tarnów
4860 Tonkiel - EFG Tymoteusz Warszawa
4861 Tończyk-Juda Beata Złotów
4862 Topczewska Barbara Wrocław
4863 Topolska Wioletta Paprotnia
4864 Toporowska Wiesława Lublin
4865 Torbiczuk Mikołaj Ostrowiec Św.
4866 Torbus Krystian Koziegłowy
4867 TORBUS MARIOLA BIELSKO-BIAŁA
4868 Toruniewski Andrzej Łódź
4869 Torzyński Ryszard Poznań
4870 Towarek Piotr Radom
4871 Tracz Iwona Ełk
4872 Tracz Paulina Jaworzno
4873 Tracz Alina Dzierżoniów
4874 Trafna Agnieszka Bydgoszcz
4875 Trafna - EFG Karina Warszawa
4876 Treder Daria Parchowo
4877 Trepiak Anna Liśnik Duży
4878 Trepka Artur Lubartów
4879 Treszczotko Iwona Hajnówka
4880 Treszczotko Mariusz Hajnówka
4881 Trębiński Grzegorz Żychlin
4882 Trojak Elżbieta Warszawa
4883 Trojanowska Joanna Łódź
4884 Trojanowski Paweł Kraków
4885 Trojniar Justyna Wrocław
4886 TRUDZIŃSKA - EFG Małgorzata Konin
4887 TRUDZIŃSKI - EFG Krzysztof Konin
4888 Trukawka Adam Szczecin
4889 Trukawka- Barteczko Halina Koszalin
4890 TRUSS Wiesława Bystrzyca Kłodzka
4891 Truszyńska Magdalena Gorzów wlkp
4892 Trybuchowska Maria Wschowa
4893 Trybuchowski - MDRT Bolesław Wschowa
4894 Trybus Grażyna Warszawa
4895 Trzcińska Irena Gdynia
4896 Trzepizur Marcin Lubliniec
4897 Trzmielewski Maciej Kraków
4898 Trzop Jacek Kraków
4899 Tuczapski - EFC, EFG Łukasz Wrocław
4900 Tujak Patryk Warszawa
4901 Tupta Kornel Kraków
4902 Turek Zbigniew Wólka Paplińska
4903 Turek Marek Częstochowa
4904 Turek Ewa Częstochowa
4905 Turoń Krystian Cieszyn
4906 Turzański Mirosław Duszniki Zdrój
4907 Turzyniecki Waldemar Majdan Górny
4908 Tutaj Tomasz Tychy
4909 Tutko - EFG Andrzej Gorzów Wielkopolski
4910 Tutko - EFG Andrzej Gorzów Wielkopolski
4911 Tuziński - EFG Dariusz Bydgoszcz
4912 Tuziński - EFG Dariusz Częstochowa
4913 Twardochleb-Wertelecka Maria Lubin
4914 Twardokęs - EFG Andrzej Katowice
4915 Twardoń Marian Ruda Śląska
4916 Twardoń Michał Murowana Goślina
4917 Twardowski Adam Gdańsk
4918 Twardzik Grzegorz Lublin
4919 Twaróg - EFG Beata Warszawa
4920 Tworek Jacek Tychy
4921 Tycner - EFG Tomasz Nowa Sól
4922 Tycner - EFG Tomasz Zielona Góra
4923 Tylak Włodzimierz Łódź
4924 Tylus-Bąkowska Beata Kędzierzyn-Koźle
4925 Tym Aleksander Poznań
4926 Tymczyj - EFG Urszula Toruń
4927 Tymińska - EFG Aneta Toruń
4928 Tymiński - EFG Łukasz Białystok
4929 Tymolewska Anna Lublin
4930 Tymon Barbara Małaszewicze Duże
4931 Tyrka Jacek Bochnia
4932 Uchyła Sylwester Mnich
4933 Udrycka Katarzyna Warszawa
4934 Ugorek - EFG Jarosław Gorzów Wielkopolski
4935 ULATOWSKI Jacek PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4936 Uleniecki - EFG Witold Gdańsk
4937 Ułaszewska Jadwiga Świdnica
4938 Urban Marcin Wronki
4939 Urban Monika Wronki
4940 Urban Mirosław Elbląg
4941 Urban Maciej Warszawa
4942 Urban Daniel Ostrów Wielkopolski
4943 Urbaniak Halina Katowice
4944 Urbaniak Agnieszka Piaseczno
4945 Urbaniak Bogusław Katowice
4946 URBANIAK MAGDALENA GDYNIA
4947 Urbaniak - EFG Barbara Gdynia
4948 Urbańczyk - EFG Damian Tychy
4949 Urbańska Ewa Warszawa
4950 Urbaszewski Józef Brzesko
4951 Urda - EFG Piotr Gorzów Wielkopolski
4952 Urda - EFG Piotr Gorzów Wielkopolski
4953 Urlik Dorota Lubliniec
4954 Uściłowski Sławomir Gniezno
4955 Uściński Marek Łomazy
4956 Uzarek Jan Będzin
4957 Valters Martins Rybnik
4958 Vu Doan Quang Warszawa
4959 Wachla Dorota Dąbrowa Górnicza
4960 Wacławek Bulik Aneta Lubliniec
4961 Wacławik - EFC, EFG Henryk Zielonka
4962 Wacowska Elżbieta Łódź
4963 Wajdzik - EFG Elżbieta Jawiszowice
4964 Wajszczak - EFG Marzena Płock
4965 WALASZCZYK ELZBIETA SUŁÓW
4966 Walaszek Mirosław Słupsk
4967 Walaszek Aleksandra Danuta Głubczyce
4968 Walaszek Jan Kraków
4969 Walczak Paweł Poznań
4970 Walczak Violetta Szczecinek
4971 Walczak Iwona Ostrów Wielkopolski
4972 Walczak Andrzej Opoczno
4973 Walczak Stanisław Szczecin
4974 Walczak - Ręklewska Milena Kruchowo
4975 Walczuk Radosław Biała Podlaska
4976 Walczuk Przemysław Głogów
4977 Walczyńska - EFG Katarzyna
4978 Walendowski Robert Janowiec Wlkp.
4979 Walentukiewicz - EFG Janusz Gdańsk
4980 Walerowicz Dariusz Kępno
4981 Walewski Robert Kraków
4982 Waliczek Stanisław Bielsko-Biała
4983 Waliczek Ewa Sośniowice
4984 Walinowicz - EFC, EFG Radosław Gdańsk
4985 Waliszewska - EFG Anna Kwidzyn
4986 Waliszka Justyna Trzebiatów
4987 Walusiak Mirosław Porąbka
4988 Wałecki Ryszard Lublin
4989 Wałęga Tomasz Kłobuck
4990 Wałkuski Krzysztof Białystok
4991 Wałkuski - EFG Krzysztof Białystok
4992 Wankiewicz Ryszard Kostrzyn
4993 Wantuch - EFG Tomasz Wrocław
4994 Wardzińska Katarzyna Siemianowice Ślaskie
4995 Warulik - EFG Katarzyna Warszawa
4996 Warych Ryszard Lubin
4997 Warzecha - MDRT Wojciech Chorzów
4998 Warzyński Bartłomiej Kielce
4999 Wasilew Dariusz Bralin
5000 Wasilewska Dominika Wrocław
5001 Wasilewska Anna Wrocław
5002 Wasilewska Lidia Łódź
5003 Wasilewska Anna Lublin
5004 Wasilewska-Żur Danuta Wilkowice
5005 Wasilewski Janusz Gliwice
5006 Wasiluk Marcin Hajnówka
5007 Wasiluk Iwona Biała Podlaska
5008 Wasiłowski Andrzej Mława
5009 Wasyluk-Woch - EFG Iwona Tychy
5010 Waszczuk Tomasz Piastów
5011 Wasztan Sylwia Biała Podlaska
5012 Wasztan Konrad Zalesie
5013 Waśkiewicz Joanna Warszawa
5014 Wawrykiewicz - EFG Bartosz Warszawa
5015 Wawrzkiewicz Maciej Jarosław
5016 Wawrzycki - EFG Marian Tarnobrzeg
5017 Wawrzycki EFG Marian Tarnobrzeg
5018 Wawrzyniak Paweł Gorzów Wlkp
5019 Wawrzyniak Michał Poznań
5020 Wawrzyniak - EFG Krzysztof Wrocław
5021 Wawrzynowska Elżbieta Tczew
5022 Wawrzyński Dariusz Szczecin
5023 Wawszczak Dominik Zielona Góra
5024 Wąs Małgorzata Gdańsk
5025 Wąsala Marcin Kędzierzyn-Koźle
5026 Wąsek Sylwia Częstochowa
5027 Wąsik Konrad Jastrzębie Zdrój
5028 Wąsik Krzysztof Różyny
5029 Wąsik Marek Kraków
5030 Wąsikowski - EFG Michał Warszawa
5031 Wąsowski Marian Brzeziny
5032 Wąsowski - EFG Krzysztof Łódź
5033 Wąsowski - EFG Michał Warszawa
5034 Wcisło Iwona Rzeszów
5035 Wdzięczkowski Mirosław Warszawa
5036 Wechowska Grażyna Knurów
5037 Wechowski Tadeusz Knurów
5038 Wedler Dorota Czechów
5039 Weichert - Piasecka Małgorzata Poznań
5040 Wej Rafał Biała Podlaska
5041 Wej Piotr Janów Podlaski
5042 Wejchert Włodzimierz Warszawa
5043 Wejman-Pasek Edyta Poznań
5044 Wencel Wanda Katowice
5045 Wenda Józefa Wadowice
5046 Wentland Janusz Gdańsk
5047 Werelich - EFG Aleksandra Warszawa
5048 Weres Martyna Cieszyn
5049 Werra - EFC, EFG Grzegorz Gdynia
5050 Werra - EFG Grzegorz Czarna Dąbrówka
5051 Werra - EFG Grzegorz Otnoga
5052 Wertelecki Roman Lubin
5053 Wertelecki Tomasz Lubin
5054 wesolowska jadwiga lomza
5055 WESOŁOWSKA ALDONA SZCZECIN
5056 Wesołowski Przemysław Lębork
5057 Wesołowski Krzysztof Tarnobrzeg
5058 Weśniuk Elżbieta Kornica
5059 Węcławek - EFG Magdalena Warszawa
5060 Węcławska - EFG Aneta Zielona Góra
5061 Węgiel Filipiak Patrycja Kraków
5062 Węgier Przemysław Łódź
5063 Węgierek Zdzisław Mielec
5064 WĘGLARZ JULIA CZELADŹ
5065 Węgrzyn Adam Miejsce Piastowe
5066 Węgrzyn - EFG Monika Katowice
5067 Wicenciak Elżbieta Warszawa
5068 Wicentowicz Tomasz Józefów
5069 Wicik Tomasz Piekary Śląskie
5070 Widera Dawid Żory
5071 Widuch Izabela Jeleśnia
5072 Widulińska Katarzyna Gdańsk
5073 Wiecha - EFG Krzysztof Warszawa
5074 Wiechowski Paweł Żmijewo-Kuce
5075 Wieczorek Ewa Sulejówek
5076 Wieczorek Iwona Kielce
5077 Wieczorek Jadwiga Czernichów
5078 Wieczorek Natalia Rybnik
5079 Wieczorek Monika Świdnica
5080 Wieczorek Rafał Tomaszów Mazowiecki
5081 Wieczorek - EFG Jolanta Legnica
5082 Wieczorek-Bugajska Halina Warszawa
5083 Wieczorkiewicz Krzysztof Rabinowo
5084 Wieczorkiewicz Maria Gliwice
5085 Wieczorkowska Ewa ,Anna Poznań
5086 Wiejak - EFG Michał Warszawa
5087 Wiejak - EFG Michał Mysiadło
5088 Wielechowska Anna Łódź
5089 Wielgus Urszula Słupsk
5090 Wielkopolski Rafał Wrocław
5091 Wieraszka - EFG Dorota Niedoradz
5092 Wieraszka - EFG Dorota Zielona Góra
5093 Wiercińska - Dera Grażyna Świebodzice
5094 Wiercioch Paweł Bełchów
5095 Wierzbicka Beata Białogard
5096 Wierzchoń Justyna Lublin
5097 Wierzchoń Krystyna Kamionka
5098 WIETECKI - EFG Waldemar Konin
5099 Wiewiórski Franciszek Stanisław Wrocław
5100 Więcek - EFG Jolanta Orzesze
5101 Więckiewicz Robert Warszawa
5102 Więckowski - EFC, EFG Ireneusz 0
5103 WIĘSYK DUNIEC MARZENA LUBLIN
5104 Więzik Grzegorz Bielsko-Biała
5105 Wikiera Paweł Białobrzegi
5106 Wikło Justyna Suchedniów
5107 Wilczek Marzena Lublin
5108 Wilczynski Kazimierz Jarosław
5109 Wilczyńska Grażyna Iława
5110 Wilczyński Krzysztof Iława
5111 Wilczyński Mirosław Żary
5112 Wilczyński Jacek Lublin
5113 Wilde Marta Gdansk
5114 Wilf Beata Oława
5115 Wiliński - EFG Krystian Warszawa
5116 Wilk Witold Tychy
5117 Wilk Adam Nowy Sącz
5118 Wilkońska - EFG Jolanta Warszawa
5119 Wilkowicz Agata Lublin
5120 Wilkowska Katarzyna Poznań
5121 Wilkowska - EFG Katarzyna Poznań/Bydgoszcz
5122 Wilkowska -Taber - EFG Katarzyna Warszawa
5123 Wincenciuk Sylwia Warszawa
5124 Winczura Anna Warszawa
5125 Windak - EFG Agnieszka Kraków
5126 Winiarczyk Sławomir Turka
5127 Winiarska - EFG Katarzyna Warszawa
5128 Winkel Roman Poznań
5129 Winkiel Joanna Gdynia
5130 Winkowski - EFG Andrzej Warszawa
5131 Winogrodzki Grzegorz Jelenia Góra
5132 Winogrodzki Jan Jelenia Góra
5133 Winszczyk Aneta Szczecin
5134 Winszczyk Tadeusz Szczecin
5135 Winter Magdalena Łańcut
5136 Wińczyk Beata Toruń
5137 Wisełka Robert Wisła
5138 Wisłowska Małgorzata Czarnków
5139 Wiśniewska Ewa Konin
5140 Wiśniewska Monika Kraków
5141 Wiśniewska Kornelia Raków
5142 Wiśniewski Dawid Gdańsk
5143 Wiśniewski Roman Warszawa
5144 Wiśniewski Karol SZCZECIN
5145 Wiśniewski Damian Lutowiska
5146 Wiśniewski - EFC, EFG Grzegorz Toruń
5147 Wiśniewski - EFC, EFG Dawid Poznań
5148 Wiśniewski - EFG Jacek Inowrocław
5149 Wiśniewski - EFG Tomasz Warszawa
5150 Witczak Barbara Kraków
5151 Witecka Pola Wrocław
5152 Witek Mateusz Drelów
5153 Witkowicz Tomasz Pyskowice
5154 Witkowski Ryszard Poznań
5155 WITKOWSKI KRZYSZTOF GRYFÓW ŚLĄSKI
5156 Witowski Łukasz Biała Podlaska
5157 Witt Wojciech Wrocław
5158 Witt Waldemar Piotr Piła
5159 Witt Waldemar Rozgarty
5160 Wituła Aleksandra Czarkow
5161 Witusik Zbigniew Jasło
5162 Wlazło - EFG Andrzej Poznań
5163 Wlizło - EFG Małgorzata Lublin
5164 Wloczka Kamil Zabrze
5165 Władyniak Barbara Kraków
5166 Włoczewski Michał Sierpc
5167 Włodarczyk Piotr Zabrze
5168 Włodarczyk Mariusz Lipno
5169 Włodarczyk Andrzej Wrocław
5170 Włodarczyk Tomasz Grodziec
5171 WŁODARCZYK Jan POZNAŃ
5172 Włodarczyk Paweł Warszawa
5173 Włodarczyk - EFG Tomasz Grodziec
5174 Włodarczyk-Klimek Beata Warszawa
5175 Wnuk Magdalena Miejska Górka
5176 Wnuk Dariusz Stare Czarnowo
5177 Wnuk - EFG Wanda Warszawa
5178 Wodecka Justyna Gdańsk
5179 Wojciechowska Ewa Warszawa
5180 Wojciechowska Monika Koło
5181 Wojciechowska - EFG Magda Gdańsk
5182 Wojciechowski Zygmunt Lublin
5183 Wojciechowski Andrzej Olsztyn
5184 Wojciechowski Dawid Radom
5185 Wojciechowski - EFG Bartosz Piotrków Trybunalski
5186 Wojciechowski - EFG Wiesław Warszawa
5187 Wojcieszek Grzegorz Warszawa
5188 Wojczakowska Teresa Lublin
5189 Wojdasiewicz - EFG Jacek Warszawa
5190 Wojewoda Przemysław Warszawa
5191 Wojnar - EFG Dariusz Wodzisław Śląski
5192 Wojnar - EFG Dariusz Leżajsk
5193 Wojnarorowski - EFG Marcin 0
5194 Wojnarowski Sławomir Katowice
5195 Wojnarski Andrzej Gorlice
5196 Wojtanik - EFG Adam Gdynia
5197 WOJTASIK GRZEGORZ KOŁOBRZEG
5198 Wojtasińska Agata Lubliniec
5199 Wojtaszczyk Barbara Gliwice
5200 Wojtaś Paweł Warszawa
5201 Wojtulek Klaudia Pyskowice
5202 Wojtylak - EFG Joanna Wrocław
5203 Wojtylewski - EFG Leszek Toruń
5204 Woldan Przemysław Częstochowa
5205 Wolicki Tomasz Kraków
5206 Wolińska Iwona Bielice
5207 Woliński - MDRT Leszek Gliwice
5208 Wolniak Żaneta Łask
5209 Wolniewicz Renata Rawa Mazowiecka/ Tomaszów Mazowiecki
5210 Wolniewicz Krzysztof Rawa Maz/ Tomaszów Maz
5211 Wolniewicz - EFG Szymon Częstochowa
5212 Wolny Rafał Rzeszów
5213 Wolny - EFG Marek Kraków
5214 Wolska Jolanta Krystyna Bielsko-Biała
5215 Wolska - EFG Jolanta Warszawa
5216 Wolszczak Ireneusz Zwoleń
5217 Wołczko Jan Włodawa
5218 Wołek Elżbieta Kraków
5219 Wołosowicz Krzysztof Łomazy
5220 Wołoszko - EFG Katarzyna Kwidzyn
5221 Wołoszyn Elżbieta Gliwice
5222 Wołoszyn Anna Gliwice
5223 WOodalska Marzena Łódź
5224 Woś - EFC, EFG Andrzej Lublin
5225 Woś - EFC, EFG Andrzej Poznań
5226 Woźniak Katarzyna Wałbrzych
5227 Woźniak Tomasz Radom
5228 Woźniak Andrzej Wojnowice
5229 Woźniak Ewa Sosnowiec
5230 Woźniak - EFG Jolanta 0
5231 Woźniak - EFG Paweł Wałbrzych
5232 Woźniak - EFG Marta Brzesko
5233 WOŹNIAK-WRÓBEL - EFG Wioletta Konin
5234 Woźnicka Krystyna Kraków
5235 Woźnicki Dariusz Szczecin
5236 Woźny Karolina Rzeszów
5237 Woźny Mirosław Warszawa
5238 Woźny Eugeniusz Warszawa
5239 Wożniak Alicja Radom
5240 Wójciak Konrad Wrocław
5241 Wójcicka Ewa Koszalin
5242 Wójciga Anna Katowice
5243 Wójcik Wioleta Lublin
5244 Wójcik Elżbieta Radom
5245 Wójcik Grzegorz Lublin
5246 Wójcik Jacek Koszalin
5247 Wójcik Ryszard Lublin
5248 WÓJCIK BARBARA STASZÓW
5249 Wójcik Patrycja Koszalin
5250 Wójcik - EFG Barbara Kwidzyn
5251 Wójtowicz Grzegorz Wałbrzych
5252 Wójtowicz Andrzej Wrocław
5253 Wójtowicz Paweł Rudawa
5254 Wójtowicz Krystyna Gorlice
5255 Wójtowicz Janusz Tarnobrzeg
5256 Wójtowicz Grzegorz Szczawno Zdrój
5257 Wręczycki Sławomir Kędzierzyn-Koźle
5258 Wrodarczyk Patrycja Tarnowskie Góry
5259 Wrodarczyk Katarzyna Tarnowskie Góry
5260 wrona Sebastian Lublin
5261 Wrona - EFG Wojciech Warszawa
5262 Wroniewski Mariusz Lubliniec
5263 Wronowska Dorota Szczecin
5264 Wróbel Konrad Bielsko-Biała
5265 Wróbel Jacek Łysa Góra
5266 Wróbel Jacek Kępno
5267 WRÓBEL RAFAŁ BOLESŁAWIEC ŚLĄSKI
5268 Wróblewska Elżbieta Tychy
5269 Wróblewska Zofia Warszawa
5270 Wróblewska Magdalena warszawa
5271 Wróblewska - EFG Małgorzata Kępno
5272 Wróblewski Jan Kępno
5273 Wróblicka - EFG Dorota Wrocław
5274 Wrótniak Anna Lublin
5275 Wrucha Marzena Bielsko-Biała
5276 Wruk Dawid Starogard Gdański
5277 Wruk Paweł Starogard Gdański
5278 Wrzeszcz Agnieszka Strumień
5279 Wrzosek - EFG Karolina Dwikozy
5280 Wrzosek - EFG Andrzej Szczecin
5281 Wsułek - EFG Dariusz Wrocław
5282 Wszeborowski Tomasz Warszawa
5283 Wulczyńska Justyna Warszawa
5284 Wychowaniec Marcin Częstochowa
5285 Wydra Marek Radom
5286 Wydra - EFG Anna Sosnowiec
5287 Wykrent - EFG Anna Wrocław
5288 Wyrębski Jerzy Gdynia
5289 Wyrobek Mateusz Ruda Śląska
5290 Wyród - EFG Małgorzata Katowice
5291 Wyrwa - EFG Henryk Krzeszowice
5292 Wyrzyk Leszek Olesno
5293 WYRZYK LESZEK OLESNO
5294 Wysocka - Sadło Joanna Bojano
5295 Wysocki Jan Siedlce
5296 Wyszatycka Krystyna Włocławek
5297 Wyszomirski Krzysztof Warszawa
5298 Wyszyński Piotr Jastrzębie Zdrój
5299 Yarema - EFG Ihor Sopot
5300 Zaborowska Barbara Warszawa
5301 Zaborowski - EFG Roman Warszawa
5302 Zaczyńska Ewa Słupsk
5303 Zadeberny - EFC, EFG Artur Gliwice
5304 Zadykowicz - EFG Ewa Białystok
5305 Zagajewski Sylwester Gostynin
5306 Zając Dariusz Łódź
5307 Zając Artur Katowice
5308 Zając Piotr Gdańsk
5309 Zajączkowska Małgorzata Kraków
5310 Zajączkowski Jacek Zabrze
5311 Zajdel Jacek Krosno
5312 Zajeko-Wargacka - EFG Beata Brzesko
5313 Zakrzewska Katarzyna Warszawa
5314 Zakrzewska Janina Koszalin
5315 Zalejska-Kuźniak Katarzyna Katowice
5316 Zaleski Krzysztof Przemyśł
5317 Zalewska Nestorowicz Danuta Biała Podlaska
5318 Zalewski Michał Biała Podlaska
5319 Załęska - EFG Maria Białobrzegi
5320 Załęski Łukasz Morąg
5321 Załęski Wojciech Bielsk Podlaski
5322 Załucki Robert Kostrzyn
5323 Załucki Marcin Czechowice - Dziedzice
5324 Załuska Justyna Myszków
5325 Załuski Sławomir Zabrze
5326 Zamarska Dorota Radlin
5327 Zaniewicz-Paduch - EFG Małgorzata Warszawa
5328 Zaorski Adam Szczecin
5329 Zapała - EFG Norbert Kraków
5330 Zapart Michał Gliwice
5331 Zaprzelski Stanisław Leszek Łabowa
5332 Zaraziński Dariusz Wejherowo
5333 Zarecka Barbara Białogard
5334 Zaręba Zbigniew Kęty
5335 Zaręba Bożena Kęty
5336 Zarębska Agnieszka Mosty
5337 Zarzycka Danuta Koszalin
5338 Zarzycki - EFG Janusz Iwonicz-Zdrój
5339 Zarzycki  - EFC, EFG Tomasz Warszawa
5340 Zasłona Małgorzata Wrocław
5341 Zasowski Waldemar Człuchów
5342 Zastawny - EFG Tomasz Kraków
5343 Zator - EFG Beata Wołów
5344 Zatycka-Tuczapska Krystyna Wrocław
5345 ZATYCKA-TUCZAPSKA EFG Krystyna Wrocław
5346 Zawada Rafał Zgorzelec
5347 Zawada Mariusz Czechowice Dziedzice
5348 Zawadka Magdalena Lubliniec
5349 Zawadzka Katarzyna Wieluń
5350 Zawadzka Leokadia Syców
5351 Zawadzka Agnieszka Ustroń
5352 Zawadzka-Dębska Bożenna Warszawa
5353 Zawadzka-Malicka Elżbieta Jelenia Góra
5354 Zawadzki Grzegorz szczecin
5355 Zawadzki Michał Białystok
5356 Zawieja Kornelia Kępno
5357 Zawiślak Grzegorz Biała Podlaska
5358 Zborowska Marzena Krynica-Zdrój
5359 Zborowski Kazimierz Krynica-Zdrój
5360 zborowski maciej krosno
5361 Zdanko Anna Gdańsk
5362 Zdanowicz Iwona Tykocin
5363 Zdrojewska Katarzyna Płock
5364 Zdrojewski Wojciech Gdynia
5365 Zdunkiewicz - EFG Mariusz Warszawa
5366 Zega Marian Brodnica
5367 Zegarowicz Mirosław Wrocław
5368 Zelek Emilia Bykowszczyzna
5369 Zembrzuska-Bieniek Jolanta Kraków
5370 Zgrzywa Marek Kraków
5371 Ziaja EFG Gabriela Tarnów
5372 Zieleniewski Marek Wrocław
5373 Zielewska - EFG Katarzyna Łódź
5374 Zieleźnik Jan Ruda Śląska
5375 Zielińska Marzena Szczecin
5376 Zielińska Anna Rawicz
5377 Zielińska Anna Warszawa
5378 ZIELIŃSKA ANNA KONIN
5379 Zielińska Anna Łódź
5380 Zieliński Tomasz Warszawa
5381 Zieliński Andrzej Węgrów
5382 Zieliński Mariusz Białystok
5383 Zieliński Karol Marek Toruń
5384 Zieliński Karol Toruń
5385 Zieliński - EFG Mariusz Opole
5386 Zieliński - EFG Radosław Leszno
5387 Zielonka Zbigniew Warszawa
5388 Ziemińska Diana Warszawa
5389 Ziemkiewicz Katarzyna Warszawa
5390 Ziemkowska Dorota Sochaczew
5391 Ziemlewicz Adrian Zielona Góra
5392 Zięba Iwona Nowy Sącz
5393 Zięba Krzysztof Dębica
5394 Zięba Ewa Police
5395 Zięba Mateusz Łopuszka Wielka
5396 Zięba - EFG Franciszek Robert Warszawa
5397 Zięba-Szklarska - EFC, EFG Marta Warszawa
5398 Zięta Artur Świdnica Śląska
5399 Ziętala Danuta Szczecin
5400 Ziętkowska Monika Radom
5401 Zigert Roman Somonino
5402 Zimecki Mariusz Swinoujście
5403 Zimecki - MDRT Mariusz Świnoujście
5404 Zimlińska Wioletta Luboń
5405 ZIMNA HELENA RYCHWAŁ
5406 Zimny Michał Rychwał
5407 ZIMNY MIROSŁAW RYCHWAŁ
5408 Zimoch Marek Łódź
5409 Zimoląg Robert Warszawa
5410 Zimowski - EFG Janusz Gorlice
5411 Zin - EFG Tomasz Wrocław
5412 Zinczuk Elżbieta Białystok
5413 Zinkiewicz - EFG Dariusz Kraków
5414 Zinkiewicz - EFG Dariusz Warszawa
5415 Ziomek - EFG Katarzyna Warszawa
5416 Ziółek - EFG Piotr Sarbinowo
5417 Ziółkowska Aneta Górki
5418 ZIÓŁKOWSKA Jolanta Słupsk
5419 Ziółkowski Michał Kraków
5420 Ziółkowski - EFG Konrad Łódź
5421 Złotkowski Przemysław Olsztyn
5422 Zniszczoł Donat Wisła
5423 Zok Paweł Katowice
5424 Zozgórnik Karolina Lubliniec
5425 Zrąbkowska Sylwia Plebanka
5426 Zuber Mirosław Ruda Śląska
5427 Zubowicz - EFC, EFG Robert Piła
5428 Zwierzchoń Grzegorz Warszawa
5429 Zwierzchowska Mirosława Łódź
5430 Zych Grzegorz Manasterz
5431 Zych - EFG Sławomir Warszawa
5432 Zygmański Maciej Poznań
5433 Zygmunt Mariusz Nowy Sącz
5434 Zyska Monika Warszawa
5435 Żaczek Barbara Wrocław
5436 Żaglewska Agnieszka Płock
5437 Żak Waldemar Łódź
5438 Żądło  - EFG Jarosław Lubień
5439 ŻBIK EWA KRAKÓW
5440 Żebrowska Elżbieta Poznań
5441 Żebrowska Katarzyna Poznań
5442 Żebrowska Katarzyna Maria Warszawa
5443 Żebrowska Jolanta Puławy
5444 Żebrowski - EFG Leszek Łomża
5445 Żegis Paweł Toruń
5446 Żejmo Bogdan Józef Piaseczno
5447 Żekoński Marcin Katowice
5448 Żelazek - EFG Bartłomiej Lublin
5449 Żelazna Elżbieta Kluczbork
5450 Żelazo - EFG Hubert Góra Kalwaria
5451 Żelechowski Mariusz Szczecin
5452 Żelechowski Bogusław Lublin
5453 Żero - EFG Artur Bielsk Podlaski
5454 Żmud - EFG Wacław Wodzisław Śląski
5455 Żmuda-Postek Urszula Ząbki
5456 Żmudzki Franciszek Kraków
5457 Żołądziejewski Paweł Zielona Góra
5458 ŻÓŁTOWSKA Alicja Płock
5459 Żuczkowska Liwia Maria Wrocław
5460 Żuk - EFG Małgorzata Warszawa
5461 Żukowska - EFC, EFG Ewa Białystok
5462 Żukowska-Langner Bogusława Poznań
5463 Żukowski Michał Gdynia
5464 Żukowski Łukasz Szczecin
5465 Żukowski - EFC Jan Białystok
5466 Żuliński Artur Warszawa
5467 Żuradzka Anna Kraków
5468 Żuraw Jacek Świdnica
5469 Żurawska Aldona Słupsk
5470 Żurawski Marian Słupsk
5471 Żurowska-Zimmer Jolanta Poznań
5472 Żychliński - EFG Dariusz Włocławek
5473 Żychliński - EFG Dariusz Wałbrzych
5474 Żygadło - EFG Piotr Wrocław
5475 Żyła - EFG Gabriela Katowice
5476 Żyłowska Ewelina Katowice
5477 Żytko Bożena Możdżanowo