Członek Europejskiej Federacji Pośredników Ubezpieczeniowych BIPAR | A Member of The European Federation of Insurance Intermediaries BIPAR | Membre de La Fédération Européenne des Intermédiaires d'Assurances BIPAR

wybierz język
Aktualności
Konferencja APRIA 2017 - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 30 lipca - 2 sierpnia
2017-07-10

Doroczna konferencja naukowa stowarzyszenia Asia-Pacific Risk and Insurance Association (APRIA) odbędzie się w dniach 30 lipca - 2 sierpnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Tegoroczna edycja APRIA Annual Meeting będzie już 21. międzynarodowym spotkanie tej organizacji. Jest ona jedną z trzech najważniejszych na świecie instytucji ubezpieczeniowych. Jej celem jest promowanie globalnej komunikacji i współpracy w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń oraz zapewnienia międzynarodowej, otwartej platformy akademickiej dla światowych ekspertów, badaczy i praktyków.

Na uwagę zasługuje fakt, że konferencja jeszcze nigdy nie była organizowana w Europie, a Polska jest pierwszym krajem Starego Kontynentu, któremu powierzono przygotowanie edycji. To także wyróżnienie dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz jego Katedry Ubezpieczeń.

W konferencji udział weźmie ok. 200 naukowców z całego świata.

W jednym z paneli (Distributions Challenges in the Insurance Market) wystąpi również Prezes PIPUiF, Adam Sankowski

Więcej informacji: http://apria2017.syskonf.pl/